Sytuacja osób LGBT w Polsce

Najważniejsze wydarzenia z Polski i ze świata.
Awatar użytkownika
Desovsky
VIP Expert
Posty: 658
Rejestracja: 08 kwie 2017, 21:06
Lokalizacja: Mazowieckie
x 2129
x 474

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Desovsky »

A wy myślicie, że osoby LGBT się zgadzają z tym człowiekiem? Nie, a przynajmniej ja jestem oburzony tym co ten drag Queen zrobił (zrobiła?). Obrzydliwe. Ale RPO ogłosił, że zajmie się tą sprawą "z urzędu", więc mam nadzieję że zostanie ukarany/a.
(on/jego) | 💙💛 | 🏳️‍🌈 | Eurowizja 2024: YouTube
Miłego dnia!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Pawel pisze: 15 sie 2019, 10:37A potem zdziwienie że inni nazywają ich zarazą albo nie chcą ich przemarszów.
Prostytuujesz logikę jak zwykle - ten żenujący, przyznaję, happening był SKUTKIEM, a nie PRZYCZYNĄ. Wbij to sobie do głowy.

No i w tym przypadku organizacje pro-LGBT zdecydowanie się odcinają od tego incydentu, a Jędraszewskiemu bito brawo. Standardy moralne niedostępne dla prawicy, co nikogo nie powinno dziwić.
dość
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Ale nie da się ukryć, że masowa atencja ze strony organizacji w prost LGBT, bardzo pobudza takie psychicznie chore jednostki do takich aktów, to samo w drugą stronę. Trzeba jasno powiedzieć temu stop. I to w obie strony, bo osobiście mam już wymiot jak widzę Marsze Rownosci, ktore z dawnymi marszami zabawy, kulturalnego gloszenia swojej orientacji, edukacji nie mają już nic wspólnego.
Pawel

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

AtoMan pisze: 15 sie 2019, 13:41
Prostytuujesz logikę jak zwykle - ten żenujący, przyznaję, happening był SKUTKIEM, a nie PRZYCZYNĄ. Wbij to sobie do głowy.

No i w tym przypadku organizacje pro-LGBT zdecydowanie się odcinają od tego incydentu, a Jędraszewskiemu bito brawo. Standardy moralne niedostępne dla prawicy, co nikogo nie powinno dziwić.
Kurtyzane z logiki jak zwykle robisz ty (już ci mało minusów na wykopie :lol: ?).

LGBT już nie raz obrażało i prowokowało czy to KK czy to ich wyznawców. Tutaj po raz kolejny prezentują swoje zdziczenie. Ale do krzyczenia o tolerancji to pierwsi. A skoro tak krzyczą o tolerancji to niech może sami najpierw pokażą swoją tolerancję. No chyba że to jest ich tolerancja :P.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Co kto uważa, za tolerancje, wisi mi to. Może czas po prostu respektować prawo.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Pozytywnie odbieram przeproszenie za ostatnie wydarzenie. To pierwsze wydarzenie, za które odnotowuję przeprosiny tegoż środowiska. Nie było odcięcia się i przeprosin za parodię Mszy Św. , wielokrotną profanację wizerunku Matki Bożej czy parodię procesji Bożego Ciała. Nie rozumiem tych symbolicznych ataków wymierzonych w Katolików, bo nie sądzę by wśród osób LBGT nie było także Katolików. Tutaj można się przerzucać dyskusją co było przyczyną,a co skutkiem,ale to nie ma sensu. Środowisko LGBT chce tolerancji i szacunku, samo musi je okazywać i pamiętać,że jak każde inne środowisko podlega krytyce . Przypominam także, że nie ma przymusu należenia do wspólnoty katolickiej i nie mogę wymagać ,żeby ta wspólnota wyrzekła się swoich wartości i wiary. Nie wnikam w działalność i nie chcę zmieniać zasad wspólnot, do których nie należę. Oczywiście na Biskupach jak i innych ważnych osobach spoczywa odpowiedzialność i muszą okazywać szacunek każdej osobie i wyrażać swoje zdanie niezwykle precyzyjnie.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Ile można powtarzać, że NIE BYŁO żadnej "parodii mszy świętej" ani "profanacji wizerunku Matki Bożej"? Tak, wymyślajcie sobie takie sytuacje a potem dziwcie się, że nikt nie przeprasza. Od "parodii procesji Bożego Ciała" również się odcięto, to nie był żaden manifest środowisk LGBT, tylko prowokacja grupy feministek.
Tutaj można się przerzucać dyskusją co było przyczyną,a co skutkiem,ale to nie ma sensu.
Oczywiście, że nie ma to sensu, bo nie ma o czym dyskutować - to KK jest tu agresorem, i mówię to z bólem jako członek tej wspólnoty. Mityczne El Giebete co najwyżej się "odwinęło". To KK wyznaje doktrynę nadstawiania drugiego policzka i przebaczania bliźniemu, ale część hierarchów najwyraźniej o tym zapomniała.
dość
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

To,że Ty tak twierdzisz nie oznacza,że nie było.Matka Boża ma odpowiedni wizerunek i zmienianie koloru jej aureoli stanowi profanację tegoż wizerunku. https://episkopat.pl/rzecznik-kep-ogrom ... chowskiej/
Natomiast to co miało miejsce w Warszawie nie było mszą innego obrządku religijnego https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat ... e-rownosci
Przeprosin za procesję nie słyszałem, jedynie oświadczenie potępiające takie wydarzenie Prezydent Gdańska, jednak nic ze strony organizatorów. Bardzo mądre oświadczenie Pani Prezydent
https://dziennikbaltycki.pl/prezydent-a ... 1-14166351
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Co do ostatniego - tak, na myśli miałem sie odcięcie prezydent Gdańska.

W sprawie nabożeńśtwa - cóż, Szymon Niemiec twierdzi inaczej, a wykreślenie jego kościoła z rejestracji IMHO niewiele tu zmienia. Być może wywołało to niepotrzebnie kontrowersje, ale w przeciwieństwie do incydentu z Gdańska inie odebrałem tego jako próby prowokacji. Może dobrym pomysłem byłoby przyjęcie kilku zasad przez najważniejsze organizacje rejestrujące i organizujące tego typu marsze, dla uniknięcia zbędnych kontrowersji - chociaż jak wiemy, środowiskom skrajnym żadne prowokacje potrzebne nie są (ani w Białymstoku, ani w Płocku niczego takiego nie było).

A oświadczenie episkopatu... cóż, nie mówi zupełnie nic, bo co niby było "profanacją"? Według Joachima Brudzińskiego chodziło nie o sam wizerunek (który jest jedynie reprodukcją obrazu zmodyfikowaną o pozytywny symbol, w żaden sposób nie potrafię się tu dopatrzeć celowej profanacji), a o przyklejanie go na publicznych toaletach i śmietnikach (za co twórczyni wlepki nijak odpowiadać nie powinna). Reakcje po tej akcji ze strony KK sa kompletnie absurdalne i na pewno nie prowadza do dialogu, co najwyżej do umacniania wrażenia oblężonej twierdzy.
dość
Pawel

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Tęczowi po raz kolejny pokazali co znaczy "tolerancja":
https://www.tvp.info/44884901/profanacj ... skim-wideo

A potem wielkie zdziwienie że normalni ludzie mają dość ich prowokacji i profanacji chrześcijańskich wartości.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Profanacja chrześcijańskich wartości to wyłudzanie głównie od starszych ludzi pieniędzy pod przykrywką kościoła, a nie dyskoteka. :)
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

No tak, bo wszyscy homoseksualiści profanują obiekty sakralne, a wszyscy katolicy to ostoja uczciwości. I jak ma być normalnie w Polsce, skoro ludzie się wzajemnie segregują na lepszych i gorszych?
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Pawel

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Pewnie nie wszyscy. Ale niestety, takie osobniki robią po prostu chlew całej grupie. Oczywiście najwięksi piewcy lgbt udają że sprawy nie ma.
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

To tak samo jak w przypadku pedofilii w Kościele: osobniki robią chlew całej grupie, ale najwięksi piewcy Kościoła udają, że sprawy nie ma.. Ot, taki kraj ;) Dobrze, że chociaż w tej dyskotece nikt nie ucierpiał..
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8084
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Sytuacja osób LGBT w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Tyle, że to najwięksi piewcy LGBT dostają tutaj 10 serduszek za dziecinne odwracanie kota ogonem. Taka "ślepa" społeczność forum :P

Protest przed kurią, a Kościół nie jest pomysłodawcą tej ustawy, tylko świecka Fundacja Pro - Prawo do Życia. Znowu szkodzenie sprawie, trzeba protestować przed sejmem. Potem dziwić się, że PiS pod płaszczykiem "obrony Kościoła" wprowadzi nowe prawo.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Headlines”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości