#POLEXIT

Najważniejsze wydarzenia z Polski i ze świata.
Jantar
Activist
x 8
x 40
Kontakt:

#POLEXIT

Post autor: Jantar » 17 paź 2018, 17:02

Traktat o członkostwie w UE musiał być zgodny z Konstytucją - inaczej Lech Kaczyński (tak, właśnie on!!!!) na pewno by go nie podpisał. Chociaż pamiętam, że zrobił to dosłownie w ostatniej chwili i do samego końca Jarosław był przeciwny podpisaniu Traktatu i wejściu Polski do UE. Głośno było wtedy w mediach o tym, że Jarosław naciskał na Lecha, żeby ten Traktatu akcesyjnego nie podpisywał.

Ja się tak zastanawiam, z jaką Konstytucją Ziobro widzi niezgodność. I z jaką Konstytucją Przyłębska i jej PiS-owscy sędziowie porównują wszystkie zgłaszane do TK ustawy. Przecież w każdym przypadku jest niezgodność, a oni zawsze orzekają, że wszystko jest zgodne. Mam wrażenie, że Przyłębska porównuje do Konstytucji, którą Kaczyńscy przygotowali do uchwalenia 10 lat temu, ale nie zdołali tego przeprowadzić i Konstytucja wylądowała w szufladzie. Tak, nie mam wątpliwości, że z TĄ Konstytucją wszystkie ustawy PiS są zgodne.
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 81
x 197

#POLEXIT

Post autor: Pawel » 22 paź 2018, 1:06

Oby jak najszybciej POLEXIT doszedł do skutku. UE pogrąży całą Europę.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 348
x 1898

#POLEXIT

Post autor: Karol » 22 paź 2018, 4:55

Mi tam w UE dobrze :) Nie narzekam ani ja ani mój zakład pracy :)
0 x
Zablokowany

Wróć do „Headlines”