Koronawirus w Polsce i na świecie

Najważniejsze wydarzenia z Polski i ze świata.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Oficjalnie w środę idę po trzecią dawkę. Tym razem będę szczepiony Pfizerem. Poprzednio byłem Moderną :)
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Przerażające
https://twitter.com/Gosc_RadiaZET/status/1471013032834879495 A rząd trwa w jakimś paraliżu decyzyjnym, bojąc się utraty kruchej większości.

Ja dzisiaj o 13:30 idę po trzecią dawkę. Szczepmy Się!
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Z takich ciekawostek, chyba nieprzypadkowych: kiedy przestawimy litery w wyrazach DELTA i OMICRON, wychodzi nam... MEDIA CONTROL. Tyle... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Szanowni państwo,

Dnia 15.12.2021 roku o godzinie 13:35 zostałem zaszczepiony trzecią dawką na Covid-19. Przy okazji walnęli mi jeszcze szczepionkę na grypę. :)
cmgcmg
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 10 lut 2021, 11:05
x 15
x 18

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmgcmg »

Ja na trzecią dawkę mogę się zapisywać od 24 stycznia . Oczywiście, zapiszę się i pójdę na szczepienie
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Rok 2019
https://twitter.com/radekfogiel/status/1471432184955379715 Jak te poglądy się zmieniają by utrzymać poparcie społeczne dla mandatu poselskiego :lol:


BTW. @cmgcmg czy twój nick się bierze z tablic rejestracyjnych Mogilna? :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Typowe zagranie wyznawców Covida, którzy wszystkich wrzucają do jednego wora - wyciągając coś z kontekstu. Trudno im zrozumieć, że 99% przeciwników szczepionek na Covida może nie być - na przykład - antyszczepionkowcami :lol:
https://twitter.com/ArturDziambor/status/1471440039267782656
Kolejny miesiąc bez szczepionki i żyje. Pozdrawiam.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

@Tomek a czy ktoś tobie życzy byś zachorował i nie przeżył? No chyba, że komuś się naraziłeś, ale my już nie mamy wpływu na twoje relacje z ludźmi (jeśli takie w ogóle posiadasz).
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Zdziwiłbyś się. Mam powody, aby odczuwać żal do wynalazców obostrzeń, mógłbym nawet to opisać, ale nie chce wykorzystywać Kogoś pamięci do dziecinnych forumowych sporów.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

"Wyznawcy covida", "wyznawcy obostrzeń"...
Wtf?

Covid dotknął wielu z nas, pośrednio lub bezpośrednio. Bardziej dotkliwie lub mniej. Ale litości. Całe to ględzenie o segregacji sanitarnej sejmowych tuzów kończy się segregacją, ale społeczną, mentalną ludzi.

Widzę, że nikt nie kieruje się własnym rozumem, oglądem sytuacji, zdrowym rozsądkiem przede wszystkim, tylko zapisuje się do jednej z dwóch zwalczających się grup, bo tak każe właśnie "mainstream". I @Tomek, celowo lub nie, ale wpisujesz się w ten scenariusz, nawet idąc pod prąd, bo tak robią inne, drobne ale głośne jednostki w parlamencie.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Nie wpisuje się. Za podejściem Brauna też nie przepadam, ale on przynajmniej nie zmusza mnie na zdjęcia maski.

Żeby było jasno. Wyznawcą covida nazywam tylko tych, którzy chcą przymuszać wszelkimi sposobami do przyjęcia szczepionki. Fakt, że może trochę za bardzo podszedłem emocjonalnie do sprawy i mogłem darować to określenie, ale wkurza mnie z jaką arogancją czują się lepsi oraz ich równie komiczne zachowanie na tych wszystkich obradach. Naczytałem się też o wiele gorszych epitetów w internecie i mediach o ludziach niezaszczepionych. Zacznijmy choćby od "szurów"...
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 500
x 1244

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dziś mamy drugi potwierdzony przypadek mutacji Omikron w Polsce. Zakażona to 3-letnia dziewczynka. Ponadto dzisiaj mamy 20 027 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia (najwięcej w województwie Śląskim i Mazowieckim, a najmniej w Podlaskim). Zmarło 566 osób. https://twitter.com/MZ_GOV_PL/status/1471772252991598593
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Robert Winnicki na wczorajszej Komisji "Zdrowia", czyli trochę głosu rozsądku w tym paranoidalnym świecie.
I jeszcze jedno:
Karol pisze: 16 gru 2021, 16:44Covid dotknął wielu z nas, pośrednio lub bezpośrednio.
Mów za siebie. To nie covid wprowadził obostrzenia i wywołał przesadzoną panikę.

Zresztą o jednym z konsekwencji obostrzeń mówi sam Winnicki - początek wypowiedzi od 5:10.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Tomek pisze: 17 gru 2021, 13:45 Mów za siebie. To nie covid wprowadził obostrzenia i wywołał przesadzoną panikę.
COVID ZABRAŁ MI WUJKA I SĄSIADA. DOBRYCH LUDZI, KTÓRZY MOGLI ŻYĆ GDYBY ZDĄŻYLI NA DYSTRYBUCJĘ SZCZEPIONEK. WYPOWIADAJĄC TE SŁOWA JESTEŚ BESTIALSKIM ŁAJDAKIEM BEZ SUMIENIA I PARODIĄ KATOLIKA ZA KTÓREGO SIĘ PODAJESZ.

@Karol jeśli mu nie odbierzesz uprawnień moderatora, to znaczy że akceptujesz te skandaliczne słowa.
Awatar użytkownika
Naviciek
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 04 wrz 2021, 20:10
Lokalizacja: Zabrze
x 32
x 14
Kontakt:

Koronawirus w Polsce i na świecie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Naviciek »

Tomek pisze: 17 gru 2021, 13:45 Robert Winnicki na wczorajszej Komisji "Zdrowia", czyli trochę głosu rozsądku w tym paranoidalnym świecie.
I jeszcze jedno:
Karol pisze: 16 gru 2021, 16:44Covid dotknął wielu z nas, pośrednio lub bezpośrednio.
Mów za siebie. To nie covid wprowadził obostrzenia i wywołał przesadzoną panikę.

Zresztą o jednym z konsekwencji obostrzeń mówi sam Winnicki - początek wypowiedzi od 5:10.
@Tomek Mówię to jako osoba, która przez covid straciła najbliższą osobę z rodziny: weź się rozpędź i pierdynkij porządnie w ścianę...
Ostatnio zmieniony 17 gru 2021, 14:08 przez Naviciek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Headlines”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości