Wątek polityczny

Najważniejsze wydarzenia z Polski i ze świata.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 347
Kontakt:

Wątek polityczny

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Jedyny sukces PO zaczęty przez PiS, jaki przychodzi mi do głowy, to Euro 2012 - a nie obyło się bez wpadek, vide inauguracja stadionu w Gdańsku w Warszawie i Stadionu Narodowego w Warszawie w Gdańsku ;)
dość
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

Wątek polityczny

Post autor: kamico7 »

Ale nie szukajmy już na siłę jakiś wpadek albo uszczypliwości. Też mógłby tak jak obecnie mówi PIS że sukces w ONZ jest sukcesem tylko Rządu PIS, ale tego nie robię, bo nie muszę. Oni są politykami, a my nimi nie jesteśmy więc możemy bardziej obiektywniej patrzeć na sprawy.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 205
x 365
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: [email protected] »

Wstrząsające wydanie dzisiejszego programy "Nie da się ukryć" na temat tajemniczych "samobójstw" i śmierci ludzi m.in. bezpośredno związanych ze Smoleńskiem:
https://www.tvp.info/32523764/07062017-2110
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 57
x 200

Wątek polityczny

Post autor: Kamilo »

:) Gdyby ktoś miał wątpliwości...
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 347
Kontakt:

Re: Wątek polityczny

http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/ks ... ete-polske

Trudno się z księdzem Sową nie zgodzić - partyjna szczujnia jawnie rozprowadzająca kłamstwa powinna dawno zostać zlikwidowana. Wolność prasy jest jak wolność słowa - oznacza też odpowiedzialność i ponoszenie konsekwencji własnych działań.
dość
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 141
x 167
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: Ama18 »

@AtoMan, hold your horses ;)

Są dwie rzeczy cyklicznie powracające w polskiej polityce. Jedną jest wiadomy wrak, drugą są wiadome taśmy. Kiedy jest okazja, zawsze można przywalić konkurentowi tym, że tak mówiliście a wraku nie ma lub tym, że... no właśnie.

Ciężko mi coś powiedzieć o nagranych osobach, ale targanie Sowy za domniemane niszczenie GP to tak, jakby targać po sądach Korwina za domniemane nawoływanie do zabójstwa osób, które edukują dzieci w sposób niezgodny z przekonaniami rodzica.

Piąteczek wkroczył ;) W Kukizie dzieją się ciekawsze rzeczy.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 347
Kontakt:

Wątek polityczny

GP jest narzędziem PiSu w brudnej grze politycznej i o ile przed 2010 sączyli siermiężną propagandę, tak od 2010 są jednym z głównych krzewicieli kłamstwa smoleńskiego. Taka sytuacja jest nie do przyjęcia. Oczywiście, są gorsi - taka Warszawska Gazeta (dlaczego jest ogólnopolska? :P) to poziom mniej więcej legendarnego "Poznaj Żyda". Na jednej z niedawnych jedynek poinformowali o liście od Axel Springera, zostali wezwani do przeprosin/sprostowania nieprawdziwych infgormacji, jaka była ich reakcja? Na jedynce dali tekst "Pocałujcie nas w dupę" :P
dość
Jantar
VIP Expert
x 8
x 54
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: Jantar »

Ama18 pisze: W Kukizie dzieją się ciekawsze rzeczy.
Tak, Kukiz15 wykluczył Liroya. Sam Kukiz zażądał od niego zerwania "jakichkolwiek kontaktów" ze wszystkimi osobami, których nie akceptuje ruch. A ja się pytam, jakim prawem Kukiz i reszta żądają zerwania nawet kontaktów towarzyskich i rodzinnych? Każdy ma jakąś tam przeszłość - Kukiz i reszta też nie są tacy święci, żeby żądać tego od innych.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l#MTstream
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 141
x 167
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: Ama18 »

Mnie to nie dziwi. Uwaga, będzie truizm: polityka nie jest czystą grą, a w swoim klubie to Kukiz rozdaje karty. To na jego marce wjechała część osób do Sejmu. I będzie się starał utrzymać te towarzystwo jak to długo nie będzie możliwe lub do momentu pojawienia się drogi ewakuacji.
Pawel

Wątek polityczny

Post autor: Pawel »

Jantar pisze:@Paweł, nie zamierzam przepraszać za prawdę. Mam konkretne odniesienie do tego, a ty powtarzasz tylko to, co piszą media finansowane przez PiS. A że jesteś naiwny i łykasz wszystko, co podadzą media prawicowe to nie moja wina. Oceniam cię tak samo, jak ty oceniasz mnie i zacytuję twoje słowa: "widać to w każdym twoim poście".
Tak, tak, money.pl też jest portalem PiSowskim. Wszyscy, którzy piszą nie według twojego schematu są PiSowskimi portalami :lol: .
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 163
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: Frontowiec »

''Warszawska Gazeta'' faktycznie jest kontrowersyjna - zresztą to nie jest gazeta PiS-u, a tzw. narodowców (Ruch Narodowy, ONR i inne).
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 205
x 365
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: [email protected] »

BUM!
PiS - 42%
PO - 21%
Kukiz'15 - 9%
Nowoczesna - 4%
SLD - 4%
PSL - 3%

Sondaż CBOS, 1-8.06.2017
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 57
x 200

Wątek polityczny

Post autor: Kamilo »

Fenomen sondaży CBOS wyjaśni prezydent Andrzej Duda. :lol:
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 66
x 334
Kontakt:

Re: Wątek polityczny

Post autor: Tomek »

AtoMan pisze:http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/ks ... ete-polske

Trudno się z księdzem Sową nie zgodzić - partyjna szczujnia jawnie rozprowadzająca kłamstwa powinna dawno zostać zlikwidowana. Wolność prasy jest jak wolność słowa - oznacza też odpowiedzialność i ponoszenie konsekwencji własnych działań.
Widać, że Atoman ma taką totalitarną definicję wolności słowa jak jego ulubieniec - niezależny komentator niezależnego TVN-u, kochający jak typowy stereotypowy katol. Zniszczyć tych, którzy są przeciwko nam... nawet jak z samej rozmowy wynika, że mówią prawdę :lol:
Mazgaj: Byłem, ale w Baku to byłem, teraz napisała, że byłem w towarzystwie przyjaciół polsko-radzieckich, cały czas mi to pisze k**** ten, no, Gazeta Polska, dzisiaj też podali, że prawda jest to, co powiedział Jarosław Kaczyński, że biznesmeni mają korzenie w PRL-u, taki… Maske (?) (…) był TPPR,
Po czym po chwili...
a ja rzeczywiście założyłem koło TPPR-u… (…) jak to powiedzieć, gadać z tymi ch*****?
Dobrze, że pan Atoman na forum nie bierze przykładu z ich słownictw :rolleyes:
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 347
Kontakt:

Wątek polityczny

Dobrze, że nie rozmawiamy prywatnie, jak tamci panowie, bo mogłoby mi się podobne słownictwo wymsknąć :P

Nie bardzo mnie obchodzi to, czy w tym konkretnym momencie mówili prawdę. Każdemu kłamcy zdarza się nie skłamać, nawet skrajne szczujnie czasem powiedzą prawdę, co nie znaczy, że przez 99% czasu powinno się tolerować ich kłamstwa i manipulacje. Niedawno ktoś mnie przekonywał, że Komorowski powinien był pozwać Sumlińskiego w trybie wyborczym - rozjechał by go bez kiwnięcia palcem, ale uważałem, że zgodnie z maksymą "Stop making stupid people famous" nie warto. Powoli nabieram jednak wątpliwości.

Ciekawi mnie jedynie wątek o wzroście sondaży dzięki sportowcom - dość trafne spostrzeżenie, ale poza tym sam podsłuch niewiele zmienia. Kogoś dziwią sympatie ks. Sowy? Chyba nie. Powiedzieli coś, co zmieni oblicze polskiej polityki? A skąd. To, że PiS jest w te podsłuchy zamieszany widać po raz kolejny jak na dłoni, a teraz przykrywają swoje kolejne afery nic nieznaczącymi "taśmami prawdy" obchodzącymi jedynie ich fanatycznych wyznawców, vide wczorajszy telefon agresywnego pieniacza do "Szkła Kontaktowego" (czasem dzwonią tam jawni pro-pisowcy, i mimo wierzenia w bajki potrafią zachować się kulturalnie - tutaj mieliśmy kogoś, kto przypominał nałogowego uczestnika miesięcznic).

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... trola.html - warto się dowiedzieć, jak nam władzunia demoluje samorządy i jak przejmie nad nimi władzę w wypadku przegranej. Jeśli ktoś naprawdę sądził, że PO swoimi dodatkowymi dwoma sędziami TK "robiła to samo", to wstyd mi, że taki ktoś ma prawo do głosowania.
dość
ODPOWIEDZ

Wróć do „Headlines”