Wątek polityczny

Najważniejsze wydarzenia z Polski i ze świata.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 125
x 709

Wątek polityczny

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Final98 »

Mhm, widzę zaczyna się kreowanie atmosfery bomby. A ja powiem, że nie dam się wciągnąć w ten hype i zobaczę co jutro wyniknie, bo jeszcze zaczniemy przeceniać skalę ewentualnej afery...
Jantar
VIP Expert
x 8
x 57
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: Jantar »

Sprawa z Misiewiczem to typowa pokazówka wyborcza. Ale mówi się, że ma też jeszcze jedno zadanie. A mianowicie uderzając w jego zaufanych ludzi podobno Kaczyński chce przystopować Macierewicza, żeby ten nie bratał się z narodowcami i Korwinem i nie działał na rzecz tworzenia partii Rydzyka wraz z nimi. Wiadomo bowiem, że Macierewicz wraz z kilkoma innymi byłymi już ministrami jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi Rydzyka i to Rydzyk wymusił na Kaczyńskim stołek dla Antoniego w MON. Teraz przed wyborami Rydzyk od jakiegoś czasu mówi o założeniu partii, z której list mieliby startować Macierewicz, Szyszko i kilku innych. Co do jutrzejszej "bomby" to zobaczymy, co będzie.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 37
x 352
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: AtoMan »

Karol pisze: 28 sty 2019, 17:51Pokazanie jak bardzo PiS jest lepszy od PO i PSL bo oskarża swoich jest? No ba.
Chyba tylko we własnym elektoracie, bo PO składała już wiele doniesień na Misiewicza - wszystkie umorzono. Teraz domagają się wznowień.

Poza tym zatrzymany został również były poseł PiS, Mariusz Antoni K., znany z pewnego hitu emitowanego w programie "Szymon Majewski Show" ;)

dość
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 59
x 213

Wątek polityczny

Post autor: Kamilo »

Jakieś trzęsienie ziemi wisi w powietrzu?
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
x 110
x 62
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: rafik »

Jutro w Wyborczej o Srebrnej.
Nie chcę oceniać przed wypuszczeniem materiału, czy bomba, czy kapiszon. Zobaczymy, co będzie, o kim i o czym będzie konkretnie.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 37
x 352
Kontakt:

Wątek polityczny

Srebrna to afera na aferze, ale przez ich ilość większość się rozmyła, niestety. Mam nadzieję, że teraz walnie jak trzeba.
dość
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 120

Wątek polityczny

Post autor: Memorex_94 »

To będzie kolejny kapiszon, Srebrna to taka machina, że jej rozpracowanie zajmie lata, a to, że Kaczyński bije na tym duże pieniądze wie praktycznie każdy. Nie będzie to kapiszon, ale bez przesady, nic rewolucyjnego tam nie będzie.
Jantar
VIP Expert
x 8
x 57
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: Jantar »

Powiedzieć to zaślepionym wielbicielom Kaczyńskiego to odpowiedź jest jedna: "To czyste kłamstwa lewactwa! Kaczyński to kryształowy człowiek! Idealista, nawet jednej własnej złotówki nie ma za całą pracę, jaką przez lata włożył w Polskę!". Dokładnie te słowa usłyszałam od mojego znajomego wyborcy PiS-u. I to wykrzyczane. Z dodatkiem, że pozostali to "złodziej na złodzieju złodziejem pogania, wszyscy powinni siedzieć w kryminale na długie lata".
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 69
x 361
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: Tomek »

Ja czasem zastanawiam się, co w takich sytuacjach napiszą ludzie zaślepieni nienawiścią do PiS-u. A potem dochodzę do wniosku, że nie muszę ;).
HENSHIN!
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2390

Wątek polityczny

Post autor: wiatriwoda »

Ponoć jest bardzo grubo, kilkadziesiąt godzin nagrań Kaczyńskiego i to przez rodzinę...
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1123
x 3672

Wątek polityczny

Post autor: pulkownik »

Ponoć zięć kuzyna (tego z TVP) nagrał, a jak mówi porzekadło - kaszanka nie wędlina, zięć nie rodzina :lol:
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 37
x 352
Kontakt:

Wątek polityczny

Ano właśnie, takie przecieki krążą po twitterze.

Obrazek

Zwykły artykuł o Srebrnej faktycznie byłby jak pierd pająka przy prawdziwym Uchu Prezesa ;)
dość
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2390

Re: Wątek polityczny

Post autor: wiatriwoda »

Dodam, że politycy PiS odwołują poranne wizyty w mediach.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

brigus
Użytkownik
x 19

Wątek polityczny

Post autor: brigus »

O północy artykuł pojawił się w prenumeracie, ale go szybko zdjęli. Gdyby kogoś ciekawiło: Kaczyński negocjuje sposób zapłaty za wykonane usługi przez Austriaka. Poleca mu złożenie sprawy do sądu przeciwko Srebrnej. Wcześniej Kaczyński zlecił zaprojektowanie i przygotowanie wszelkiej dokumentacji budowy 190 metrowego wieżowca. Wszystko ma być tajne, bo gdyby przed wyborami sprawa wyciekła, budowa wieżowca za 1,3 mld zł byłaby wizerunkowo nie do obrony. Później rozmawiają o sposobie finansowania inwestycji. Kredytu udzielić ma bank PEKAO SA. We wszystko wplątany jest jeszcze Rydzyk, który miał robić wcześniej takie inwestycje. Dodatkowo Tomaszewski przyznaje że spółka FORUM straciła płynność finansową i trzeba by skontaktować się z Krupińskim, żeby pomógł.
Ogólnie dla przeciętnego zjadacz chleba to jest kapiszon. Co nie zmienia faktu, że afera będzie.
Awatar użytkownika
Mateusz44
VIP Expert
x 33
x 65

Wątek polityczny

Post autor: Mateusz44 »

Wydaje mi się, że wczorajsze zatrzymanie przez CBA byłych pionków miało być swoistą zasłoną dumna. Szczególnie, że TVP wyleciała pierwsza z takim newsem i na pasku pilne leci to non stop. Tak mi się wydaje, że na nowogrodzkiej wiedzieli o tym już dobrze od tygodnia/dwóch i mieli czas przygotować się na taką ewentualność. Czy dużo zmieni to w postrzeganiu partii? Nie sądzę. Nie mniej jednak aspiracje prezesa do dwóch wież i bycia jak Ojciec Rydzyk też mnie nie dziwi. Szczególnie teraz widać, czemu Jaki nie spędził razem świętowania wyborczego wieczoru.. Po prostu Kaczyński wiedział doskonale, że jego plany poszły na panewke.
Afera afera, zobaczymy co ciekawego wydarzy się w najbliższych tygodniach. A widać będzie to chyba bardziej aferowy rok, niż poprzedni. Szczególnie, że będzie się o co bić w tym jak i przyszłym roku.
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Headlines”