Wątek polityczny

Najważniejsze wydarzenia z Polski i ze świata.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3057

Wątek polityczny

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Bojówki* Andrzeja Dudy sprzątają moje miasto na wizytę gospodarza kraju, która ma mieć miejsce już za dosłownie moment, bo o 15:00. To przystanek w drodze na wiec w Końskich :)

Żeby nie było. Nie pochwalam niszczenia plakatów żadnych kandydatów, tym bardziej nie mogę się nadziwić śmiechów ludzi, których to najwyraźniej bawi. Kij, że to pieniądze wyrzucane w błoto, niszczenie efektów cudzej pracy, etc.

* pisząc "bojówki" mam ku temu powód. Jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości z mojego miasta, jak również Radne Powiatu Starachowickiego tej samej partii, notorycznie starają się skomplikować funkcjonowanie lokalnych samorządów - zarówno gminy, jak i powiatu. Są źródłem mowy nienawiści wymierzonej w niezależnego, bezpartyjnego prezydenta miasta, jak i starosty. Zabolało 72-procentowe poparcie naszego włodarza w ostatnich wyborach samorządowych.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 206
x 366
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: [email protected] »

Mocno podejrzana ta akcja. Śmiem podejrzewać kolejną prowokację "bojówek" Trzaskowskiego, to w ich stylu.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3057

Wątek polityczny

@[email protected] Akurat w moim mieście bojówki Platformy Obywatelskiej (czy KO) są totalnie niegroźne, a jej jakiekolwiek struktury właściwie nie istnieją :) Nie złapałem nikogo za rękę, jednak pilnie obserwuję to, co dzieje się w moim najbliższym otoczeniu - wiem jak lokalni działacze PiS przed pandemią kilka razy w tygodniu uderzały w samorząd gminny i powiatowy w niepisanym porozumieniu z pewnym lokalnym stowarzyszeniem (powiązanym z SLD xD, które także w moim mieście z grubsza wyparowało) notorycznie skarżąc wszelkie decyzje do Wojewody, Prokuratury Okręgowej, CBA...

Wiesz, opozycją trzeba potrafić być. Posłowie nie potrafią nią być, ale radni również.

Nie wszyscy, którzy mają legitymację partyjną PiS muszą z góry być ideałami. Akurat radnych wiodącej partii to miasto ma słabych. W poprzedniej kadencji samorządowej, gdy następowała dekomunizacja ulic, to właśnie radni PiS wbrew ustaleniom z konsultacji społecznych podzielili jedną z ulic na pół (xD), żeby jej fragment nazwać imieniem Jadwigi Kaczyńskiej :lol:, a ciąg dalszy tak, jak życzyli sobie tego mieszkańcy. Tylko akurat przy fragmencie ul. Bankowej, której nazwę wybrali mieszkańcy usytuowany jest bank, hotel, galeria handlowa i Carrefour, a żaden dom już nie xD Co ciekawe, nikt się na to nie godził, nie był to temat konsultacji społecznych, tylko prędka inicjatywa radnych.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 292
x 1248

Wątek polityczny

Post autor: Abbott »

My Polacy powinniśmy szukać sojuszników u Rosjan i Koreii Północnej. Też są atakowani przez Unię i Amerykę😂

Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3057

Wątek polityczny

Jadę do pracy 🙂
IMG_20200706_135729.jpg
KubaBing
Obserwator
x 63
x 32

Wątek polityczny

Post autor: KubaBing »

Zarzucacie PAD korzystanie z promptera? PAD patrzy się tam gdzie czarna strzałka.
USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--2007933431.jpeg
Wasze ulubione źródła podają te zdjęcie.
IMG_20200706_220502.jpg
Prompter jest przy logo TVP. Duda musiałby patrzyć się w odwrotne strony do kamery. A jak wyglądają promptery od strony Adamczyka?
IMG_20200706_221206.jpg
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 206
x 366
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: [email protected] »

Cytując klasyka: "Prawda już została ustalona, żadne fakty jej nie zmienią."
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 347
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: AtoMan »

Niektórzy nadal nie rozumieją tej wypowiedzi.

Słyszałem fragment ustawki Dudy, i nawet na pytanie "swoich" nie umiał odpowiedzieć na temat - zapytany o szanse dla ludzi powyżej 26 roku życia, których PiS totalnie olał, zaczął nawijać o ulgach dla młodych, a potem zapętlił się w MAJKROSOFT I GUGEL xD Tak, milipaństwo.

Trzaskowski parę minut później ładnie zaorał pytanie dziennikarza Gazety Polskiej. Różnica kilku klas.
dość
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 24

Wątek polityczny

Post autor: waldus_5 »

Ciężko będzie udowodnić.... - w czasie wypowiedzi, nie pokazywano kandydata z tyłu - patrzył wprost w kamerę i te litery raz tam być mogły raz nie - każdy uwierzy w to co chce - jedni uwierzą, że czytał inni że znał pytania....
▲waldus_5
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 21
x 227
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: Poland »

107449635_10219688397133065_2227527248182641082_n.jpg
Kolejne oszustwo - tym razem w kwestii publiki w studio TVP której to zresztą nie powinno być.
Z tego co czytałem zwyczajni mieszkańcy Końskich chcieli wejść na debatę ale zostali zatrzymani przy bramce:
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3057

Wątek polityczny

Ostatnia debata TVP była skrojona pod dowalenie prezydentowi Trzaskowskiemu. Pojawiły się zarzuty, że poruszane tematy nijak mają się do dzisiejszych problemów Polaków. Dziś naprawiono ten błąd - zaczęliśmy rozmawiać o sukcesach PiS, działaniach obecnego rządu, poszczególnych ministrów, a w odpowiedziach PAD pojawiły się nawet konkretne liczby - szkoda, że nie wszystkie. Widocznie nie wyuczył się wszystkich pytań, może nie wszystkie sam sobie pisał 🙂 No i gdzie w tym wszystkim inicjatywa prezydencka? A w d...nigdzie. 😛

Obejrzałem dopiero 20 minut, w prompter nie uwierzę, także nie zamiaru powielać bajek. Za to widzę jak wielki dystans dzieli ten wiec od konferencji prasowej Trzaskowskiego.

Rezydent Andrzej Duda ma to do siebie, że pięknie przemawia tam, gdzie z góry wie co ma powiedzieć. Wystąpienia, orędzia. W pierwszych 2-3 pytaniach pięknie układa zdania, mówi pewnie, rzuca liczbami, faktami, wiedzą. Pisałem już o tym po jego wywiadzie w Polsat News - Rymanowski zaskoczył go pytaniami, PAD zaczął się jąkać (nie żeby to była wada, bo sam mam z tym problem), upraszczać słownictwo, motał się, trochę zajeżdżał Lechem Wałęsą. W TVP to samo. Poza wyuczonymi frazesami gubi się. Przypominam jego pierwszy występ na debacie przed I turą wyborów 'Panie... Kandydacie... Władysław Kosiniak-Kamysz "😂
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 21
x 227
Kontakt:

Wątek polityczny

Post autor: Poland »

Duda zapewnie i tak te wybory przegra podtrzymując tradycje porażek urzędujących głów państwa - Kwaśniewskim to on na pewno nie jest i nigdy nie będzie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3057

Wątek polityczny

Jednak dostał 8,5 miliona głosów, co i tak jest wyczynem.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 292
x 1248

Wątek polityczny

Post autor: Abbott »

A ja wciąż jestem przekonany, że Duda wygra. 😎
Awatar użytkownika
Karol
Administrator