Wątek polityczny

Najważniejsze wydarzenia z Polski i ze świata.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 123
x 204

Wątek polityczny

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Niestety ja miałem wątpliwą przyjemność uczęszczać do gimnazjum, nie było to nic innego jak wylęgarnia patoli. Żadnego poziomu, żadnego sensu, wszystko na nie. Rozumiem, że ktoś może nie lubić PiS, ale likwidacja tych beznadziejnych gimnazjów to był konieczny i pozytywny ruch. Cztery lata w liceum to akurat optymalny okres, ja chodziłem trzy lata i pamiętam, że brakowało czasu i organizacji na przerobienie materiału w rzetelny sposób. No ale w sumie taki poziom hipokryzji nie powinien dziwić ze strony kogoś, kto ma w sygnaturze "j**ać PiS", słabe to...

Co by nie mówić, obecny ból dupy lewactwa jest miodem na moje serce. Beka z nich... :lol: :lol: :lol:

Obrazek
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 240
x 1132

Wątek polityczny

Post autor: Abbott »

I przykład posta z góry już pokazuje, że wczorajsze słowa Dudy o zjednoczeniu oraz szacunku nic nie są warte. Polacy będą dalej skłóceni i czuli do siebie nienawiść. No, ale z demokracją się nie dyskutuje.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 611
x 771

Wątek polityczny

Post autor: N-O-R-O-N »

To była tylko zasłona dymna. Podajmy sobie rękę i niech się skończy ta nienawiść :lol: No prawie się wzruszyłem, jak to słuchałem wczoraj. I jeszcze ta jego poruszająca historyjka o sąsiadach homoseksualistach.... bitch, please :P

Kaczyński wczoraj o 21 znowu był na Jasnej Górze - wymodlił sobie zwycięstwo, bo to on wygrał xD
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 437
x 64

Wątek polityczny

Post autor: Ogorek »

Też uważam, że @kamol przesadził z podpisem. Zamaskowany wulgaryzm to jednak dalej wulgaryzm.
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2757

Wątek polityczny

Post autor: Karol »

O sąsiadach gejach Duda szerzej opowiadał przy okazji wywiadu z Karolem Paciorkiem na YouTube.

Tylko nie wiem co to miało udowadniać... W takim razie Jarosław Kaczyński też szanuje Tuska, bo swego czasu podczas debaty telewizyjnej żartował pytając czy ma się do niego zwracać per "Donaldku, Donaldusiu" 🙂
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 240
x 1132

Wątek polityczny

Post autor: Abbott »

"***** *** - Lubię TVP". Udowodnisz, że miałem co innego na myśli? :)
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 245
x 109

Wątek polityczny

Post autor: kamol »

semperadastra pisze:
13 lip 2020, 11:42
Niestety ja miałem wątpliwą przyjemność uczęszczać do gimnazjum, nie było to nic innego jak wylęgarnia patoli. Żadnego poziomu, żadnego sensu, wszystko na nie. Rozumiem, że ktoś może nie lubić PiS, ale likwidacja tych beznadziejnych gimnazjów to był konieczny i pozytywny ruch. Cztery lata w liceum to akurat optymalny okres, ja chodziłem trzy lata i pamiętam, że brakowało czasu i organizacji na przerobienie materiału w rzetelny sposób. No ale w sumie taki poziom hipokryzji nie powinien dziwić ze strony kogoś, kto ma w sygnaturze "j**ać PiS", słabe to...

Co by nie mówić, obecny ból dupy lewactwa jest miodem na moje serce. Beka z nich... :lol: :lol: :lol:
A ja miałem NIEWĄTPLIWĄ przyjemność chodzić do gimnazjum, które moim zdaniem wyrównywało szanse między uczniami po szkołach podstawowych. W mojej podstawówce była wylęgarnia patoli, nikt nad niczym nie panował, a z kolei w gimnazjum do uczniów podchodzono z szacunkiem, a uczniowie szanowali siebie, dlatego punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :)

Wytłumacz mi tylko jedno - jaka była hipokryzja w mojej poprzedniej wypowiedzi? :lol: Że skrytykowałem reformę edukacji? To jest hipokryzja według ciebie? :lol: :lol:

A czym jest lewactwo - to jakiś gorszy gatunek człowieka, ideologia, co to jest? ;) Bo Polska tak się składa nie dzieli się tylko na lewicę i prawicę.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2020, 12:17 przez kamol, łącznie zmieniany 1 raz.
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 34
x 179

Wątek polityczny

Post autor: Dominik »

semperadastra pisze:
13 lip 2020, 11:42

Obrazek
Ja z kolei uważam, że gimnazjum było dobrym miejscem, pozwalającym trochę dojrzeć 13-latkowi, który potem dopiero jako 16-latek wybierał swoją szkołę i robił to dojrzale. Dzisiejsi ósmoklasiści, których znam, a znam sporo, to jeszcze dzieciaki. A ci, których znam, też żałują, że nie poszli do gimnazjum.

Uczniowie jednak mają swój rozum i nauczyciele też, bo jednak większość nie jest na usługach propagandowych dla Partii. Zresztą po tym, co rząd i reżimowe media im zgotowali w ubiegłym roku na pewno nie będą czuć potrzeby indoktrynowania młodego pokolenia, wręcz przeciwnie. Pamiętajmy, że nauczyciele to ludzie wykształceni, wśród takowych raptem 30 procent głosowało na Dudę.
kamol pisze:
A czym jest lewactwo - to jakiś gorszy gatunek człowieka, ideologia, co to jest? ;) Bo Polska tak się składa nie dzieli się tylko na lewicę i prawicę.
Według zwolenników PiSu to określenie wszystkich, którzy ośmielają się nie wielbić Partii. Kolejna obok LGBT szkodliwa ideologia, bo przecież nie ludzie.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 245
x 109

Wątek polityczny

Lewactwo to chyba wróg według nich, z którym trzeba walczyć. Podobnie jak ty to zrozumiałem. ;)
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2757

Wątek polityczny

Mi to przypomina retorykę na poziomie Krystyny Pawłowicz. A to już obelga dla tych, którzy ją powielają.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 34
x 179

Wątek polityczny

Post autor: Dominik »

Cytując Taco z utworu 'Polskie tango':

Tak czy siak: Bóg z nami, c**j z wami
Trzy zdrowaśki, alleluja i do przodu jazda z ku***mi

W kilku zdaniach o Partii i jej zwolennikach. I tak przez następne 3 lata. ^-^
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 245
x 109

Wątek polityczny

Zgadzam się w całej rozciągłości. ;)

Kościół też już się po tym nie podniesie - podział będzie taki jak wczoraj w społeczeństwie. Za tę przyjaźń z PiS-em zapłacą bardziej słono niż myślą. :D
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 33
x 164

Wątek polityczny

Post autor: wislok »

Polacy z wyborów na wybory w ostatnich latach dochodzą do wniosku ,że ich głos ma znaczenie, rośnie frekwencja. To moim zdaniem świadczy o rozkwicie demokracji .

Co do wyników wyborów prezydenckich to pięć lat temu zdecydowało także niewiele ponad 500 tysięcy głosów. Teraz będzie podobnie może ciut mniej.

Wybory Prezydenckie 2015
Andrzej Sebastian Duda 8 630 627 51,55%
Bronisław Maria Komorowski 8 112 311 48,45%

W 2010 r. różnica była ponad milion głosów.
Wybory Prezydenckie 2010
Bronisław Maria Komorowski 8 933 887 53,01%
Jarosław Aleksander Kaczyński 7 919 134 46,99%

W 2005 r. różnica wynosiła 1,2 mln głosów . Co ciekawe Donald Tusk przegrał wybory wygrywając w pierwszej turze.
Wybory Prezydenckie 2005
Kandydat
Lech Aleksander Kaczyński 8 257 468 54,04%
Donald Franciszek Tusk 7 022 31 45,96%

W 2000 r. Aleksander Kwaśniewski odnowił swój mandat prezydencki wygrywając w pierwszej turze zdobywając 53,90% - 9 485 224 głosów.

W 1995 r. szliśmy spać z Prezydentem Wałęsą , obudziliśmy się z Prezydentem Kwaśniewskim. Różnica była nieduża,ale większa niż w 2015 r. i w 2020r. Więc badanie teraz jest bardziej oddające rzeczywistość.

Aleksander Kwaśniewski - 51,72 % - 9 704 439
Lech Wałęsa - 48,28% 9 058 176

Wybory Prezydenckie 1990 r.

Lech Wałęsa- 10 622 696 74,25%
Stanisław Tymiński - 3 683 098 25,75%

Jak widać każde wybory Prezydenckie od 1995 r. kończyły się wynikiem,że zwycięzca miał 50% z większym lub mniejszym okładem. Więc ten podział Polski na pół nie jest niczym nowym. Jednak warto odnotować,że Andrzej Duda jako jedyny zwiększył liczbę wyborców w stosunku do wyniku sprzed 5 lat.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 563
x 2757

Wątek polityczny

wislok pisze:
13 lip 2020, 12:30
Jednak warto odnotować,że Andrzej Duda jako jedyny zwiększył liczbę wyborców w stosunku do wyniku sprzed 5 lat.
Zapewne dlatego, że jako jedyny kandydat, który prawdopodobnie uzyska(ł) reelekcję, wygra(ł) wybory dopiero w drugiej turze 🙂
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 123
x 204

Wątek polityczny

Post autor: semperadastra »

kamol pisze:
13 lip 2020, 12:14
Wytłumacz mi tylko jedno - jaka była hipokryzja w mojej poprzedniej wypowiedzi? :lol: Że skrytykowałem reformę edukacji? To jest hipokryzja według ciebie? :lol: :lol:

Hipokryzja na tej zasadzie, że nie wierzę żeby ktokolwiek na serio był przeciwny likwidacji gimnazjów. Mówicie tak tylko, po to żeby skrytykować władzę, w myśl zasady - obojętnie co by nie zrobił PiS to trzeba być przeciw, nieważne czy jest to dobre czy złe, mądre czy niemądre, to trzeba być przeciw, bo zrobił to PiS. Mentalność "totalnej opozycji".

Lewactwo - dla mnie rozumiane jako mniej więcej wyborcy Biedronia, partia Razem, Antifa, Krytyka Polityczna, skrajne feministki, tego typu klimaty. Czyli jakieś niewiele ponad 2% wyborców. Jasne że nie każdy przeciwnik PiSu, czy wyborca Trzaskowskiego jest lewakiem... ;)

Ja sam nie jestem jakimś fanem PiSu, w I turze zagłosowałem na Krzysztofa Bosaka.
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Headlines”