HBO (HD)

Kanały nadawane przez HBO Polska.
fitness2008
Użytkownik

HBO (HD)

Postautor: fitness2008 » 20 paź 2018, 14:11

Łotr1SW_TVN pisze:@fitness2008 HBO emituje filmy z lektorem po godzinie 20:00 a od rana do 20:00 emitowane są filmy z dubbingiem.

Zauważyłem. Nie pisałem tego żeby się dowiedzieć kiedy co leci tylko żeby uświadomić komuś, że stacja nadająca w ten sposób robi z siebie stację dla małych dzieci, to jest HBO a nie cartoon network, jak będę chciał zobaczyć film z dubbingiem to powinienem ja o tym decydować, w końcu za to płacę. Niech ktoś coś z tym zrobi.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Kontaktowanie:

HBO (HD)

Postautor: Łotr1SW_TVN » 21 paź 2018, 11:38

Dlatego masz HBO Go tam decydujesz... A jak chcesz żeby coś z tym zrobili to napisz do HBO
[ Spoiler ]

"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

HBO (HD)

Postautor: Pawel » 21 paź 2018, 18:00

A co lepiej mieć klamliwy tefałeniik? Ma gość raceję. Płaci za HBO GO to wymaga. Ale widocznie dla niektóych jest to za trudne do pojęcia bo są codziennie dojeni.
[PODPIS USUNIĘTY PRZEZ WOLNE MEDIA WEDŁUG MEDIA2]
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

HBO (HD)

Postautor: AtoMan » 21 paź 2018, 20:10

fitness2008 pisze:
Łotr1SW_TVN pisze:@fitness2008 HBO emituje filmy z lektorem po godzinie 20:00 a od rana do 20:00 emitowane są filmy z dubbingiem.

Zauważyłem. Nie pisałem tego żeby się dowiedzieć kiedy co leci tylko żeby uświadomić komuś, że stacja nadająca w ten sposób robi z siebie stację dla małych dzieci, to jest HBO a nie cartoon network, jak będę chciał zobaczyć film z dubbingiem to powinienem ja o tym decydować, w końcu za to płacę. Niech ktoś coś z tym zrobi.

Słuszna uwaga. Wszystkie emisje powinny być z dubbingiem, lektor lub wcale, bo argument "wolę oryginalne głosy" nie działa, skoro ścieżka oryginalna jest dostępna.

Nadal się dziwię, skąd to uwielbienie do techniki tłumaczenia z czasów Stalina w XXI wieku, ale widać sowiecka mentalność nadal się trzyma ^^

Pawel pisze:A co lepiej mieć klamliwy tefałeniik?

W tym przypadku jak najbardziej popieram antypatię do TVN, która nawet filmu dla dzieci z dubbingiem pokazać nie potrafi.
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Awatar użytkownika
marek13
Użytkownik

HBO (HD)

Postautor: marek13 » 21 paź 2018, 21:51

Łotr1SW_TVN pisze:Dlatego masz HBO Go tam decydujesz...

Na HBO GO nie da się podjąć dobrej decyzji.. Od jakiegoś czasu kinowe dubbingi nie są tam umieszczane, zamiast tego "uszczęśliwiają" ludzi lektorem. W efekcie normalny widz ma tam tylko jedną sensowną wersję do wyboru - napisową.
Usługa zdecydowanie niewarta swojej ceny.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Kontaktowanie:

HBO (HD)

Postautor: Łotr1SW_TVN » 22 paź 2018, 2:42

Pawel pisze:A co lepiej mieć klamliwy tefałeniik? Ma gość raceję. Płaci za HBO GO to wymaga. Ale widocznie dla niektóych jest to za trudne do pojęcia bo są codziennie dojeni.

Akurat nie mam HBO więc z niczego dojony nie jestem. Owszem wolę TVN a on udostępnia wybór filmu z napisami nie to co Polsat, oczywiście wtedy gdy emituje film z lektorem TVN w każdym razie. Wolę lektor niż dubbing dla dzieci który psuje grę aktorską

[ Spoiler ]

"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe

Wróć do „HBO / Cinemax”