Strona 1 z 9

HBO (HD)

: 13 sie 2007, 10:20
autor: Grzegorzek
tutaj piszcie na temat kanału filmowego HBO
Zamiast megapremier seriale HBO
Widzowie płatnego kanału HBO Polska będą musieli zmienić swoje przyzwyczajenia. Do tej pory, w niedzielne wieczory stacja emitowała premierowe pozycje filmowe, które stanowiły swoistą premierę tygodnia. Teraz w tym czasie widzowie muszą zadowolić się popularnymi serialami.

HBO (HD)

: 13 sie 2007, 10:29
autor: Pawel
Zapomnieli tylko dodać że te seriale są produkcji HBO więc to normalne że będą lecieć na HBO. Do tego są one zdecydowanie lepsze niż niejeden przeciętny film z Hollywood.

HBO (HD)

: 13 sie 2007, 12:35
autor: iSiO
WItam
Własnie ten fakt zdecydował o tym że nie przedłużyłem umowy na HBO. Obiecywano 30 premier miesiecznie a dostaje seriale które wogole mnie nie kręcą! Jedyny serial na HBO który nadawał sie do ogladania to "Weeds" który to poszedł do HBO Comedy a u siebie w UPC takowego wynalazka nie mam. Dla mnie jest to żenująca postawa HBO i staczanie się coraz niżej.

HBO (HD)

: 31 gru 2013, 11:57
autor: kamilkula111
Informuje że udało mi się załatwić przedstawiciela HBO na forum. Wkrótce się pojawi.

HBO (HD)

: 31 gru 2013, 12:50
autor: waldus_5
Trochę mało się dzieje w tym wątku, to na rozruch przypomnienie co dobrego HBO pokazywało w 2013 roku i zapowiedź 2014 (czyli nowe serie, nowe seriale, nowe filmy) http://www.youtube.com/watch?v=RHWBZbi9vl8

HBO (HD)

: 31 gru 2013, 13:26
autor: Jantar
kamilkula111 pisze:Informuje że udało mi się załatwić przedstawiciela HBO na forum. Wkrótce się pojawi.
Bardzo dobrze, Cinemaxy też są od HBO, więc będzie okazja do zadania pytań, a mam ich kilka :)

HBO (HD)

: 17 cze 2014, 21:11
autor: AdamKot34
Okazuje się, że na Media2.pl jest przedstawiciel HBO, jednakże nie udziela się na forum, a w komentarzach pod artykułami na Media2.pl :D.

Oto próbka jego możliwości:
Kinoman największy pisze:HBO po raz kolejny pojechało równo po Canal+, Cinemax i całym Polsacie z TVN razem wziętym, i który to już raz z rzędu, i udowadnia że jest najlepszym kanałem premium w światowej ofercie. Jak zawsze HBO udowadnia że jest królem kanałów dla elity powodującym opad z wrażenia szczęki do piwnicy. Jak zwykle HBO serwuje hity światowego kina zaraz po amerykańskiej premierze w obłednej jakości zapierającej dech w piersiach. My kinomani jako elita doszliśmy do perfekcji w wyborze najlepszego światowego kina które jest tylko na HBO, na którym jak zwykle jest super oferta, i zapowiadane są zarówno filmy jak i seriale, po prostu bezkonkurencyjne. Żal mi was poprawdzie że nie oglądacie HBO, i mówcie mi mecenas bo wiem co mówię. Jak zawsze codziennie na wieczór biorę duży zestaw w McDonald’s oraz Cole z nóżką w KFC, i oglądam całą noc światowe kino na HBO w obłędnej jakości 1080p na moim 55” amoledzie, a potem z rana ide na kebab i do pracy. Z kolei na weekend zamawiam w Pizza Hut na wynos picce Pepperoni oraz talerz Rolsów, a potem skrzydełka kurczaka z sosem Margherita i Pepsi, i oglądam cały weekend światowe kino na HBO w obłędnej jakości 1080p na moim 55” amoledzie, a w poniedziałek rano ide na kebab i do pracy.

HBO (HD)

: 18 cze 2014, 9:10
autor: Tradycjonalista
Nic merytorycznego tu nie ma, typowa kryptoreklama HBO w tym komentarzu.

HBO (HD)

: 18 cze 2014, 10:27
autor: Karol
To raczej żaden przedstawiciel HBO. IP wskazuje na internet mobilny, więc najprawdopodobniej jakiś niedopieszczony dzieciak z prowincji. Na Media2 są całe strony tego typu postów, z różnych adresów - najczęściej na korzyść HBO, ale także TVP, Polsatu czy nawet... ID.

HBO (HD)

: 27 sie 2014, 9:45
autor: Lord_info
Lisa Kudrow w serialu HBO "Wielki powrót"
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/li ... lki-powrot

HBO (HD)

: 27 sie 2014, 11:44
autor: Dijon
Tutaj raczej chodzi o amerykańskie HBO, ale kto wie, może i nasze polskie również będzie emitowało ten serial.

HBO (HD)

: 11 paź 2014, 11:28
autor: murao22
Kanały HBO i HBO HD zostały odkodowane w Multimedii Polska.

HBO (HD)

: 11 paź 2014, 12:14
autor: Conan
W Cyfrowym Polsacie HBO i HBO HD "świecą" już od wczoraj dla wszystkich abonentów.

Niedzielny wieczór zapowiada się ciekawie. Na pewno obejrzę pierwszy odcinek "Watahy" i "Pod Mocnym Aniołem" :)

HBO (HD)

: 12 paź 2014, 8:08
autor: luki118
W Neti również jest odkodowany tylko HBO HD tylko do dzisiaj :)

HBO (HD)

: 10 lis 2014, 10:42
autor: Karol
Taka mała rzecz, która wyróżniała jakoś HBO, a która już nie ma miejsca - przynajmniej w wersji HD... Odkąd miewałem tylko dostęp do tego kanału, logo ekranowe (co było niepodobne do innych stacji tv) pojawiało się po kilku(nastu?) sekundach od rozpoczęciu filmu i mniej więcej w takim samym czasie przed jego końcem znikało. Teraz widzę, że widnieje na ekranie zarówno podczas filmów, jak i autopromocji. Niby szczegół, ale to pierwsza taka zmiana od co najmniej 10 lat na tej antenie, podejrzewam, że i więcej.