Biblioteka PZPN (Łączy nas piłka)

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 65
x 319
Kontakt:

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Nowy serwis VOD od Polskiego Związku Piłki Nożnej, na którym będzie można oglądać różne materiały dotyczące polskiej kopaniny. Serwis wystartował dzisiaj i na start oferuje m.in. pełne mecze reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata i Europy (nie licząc oczywiście tego pierwszego z 1938 roku). Wszystko z pięknym, historycznym polskim komentarzem.
https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka
Biblioteka PZPN.jpg
Biblioteka PZPN.jpg (5.44 KiB) Przejrzano 922 razy

Strona wymaga rejestracji, ale poza tym jest za darmo (przy włączaniu stron filmików z meczami domyślnie włączają się skróty, ale wystarczy zjechać niżej i nacisnąć pierwsza/druga połowa). Polecam nie tylko fanom piłki, ale historii. Zawsze można znaleźć jakieś niuansiki z wypowiedzi ;)
HENSHIN!
Pawel

Post autor: Pawel »

Są też mecze el. do RPA czy Brazylii, ja również np, mecze z IO z Barcelony.

Brakuje lat '90, wiadomo że tam nigdzie nie awansowaliśmy, ale skoro są mecze eliminacyjne z lat dwutysięcznych to można by się postarać umieścić też te z lat '90. Może się uda, jak nie całość to chociaż skróty, skoro na YT można takowe znaleźć.
Alek1224
Activist
x 22
x 88

Post autor: Alek1224 »

Na pewno te zbiory będą uzupełnione, ale pomysł jest moim zdaniem świetny :)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 707
x 856

Post autor: N-O-R-O-N »

Kreatywne rozwiązanie dla fanów piłki i historii, bardzo inteligentnie wymyślone ;) Strona całkiem fajnie wygląda, jest na co popatrzeć. Taka biblioteka z szerokim archiwum i wspomnieniami.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Taberski
Użytkownik
x 33
x 8

Post autor: Taberski »

Ktoś może mi podpowiedzieć jak otworzyć wideo bo obojętnie w jaki mecz kliknę to zawsze wyświetla się skrót meczu a żadnego meczu w całości nie mogę otworzyć. Czy jest jakiś błąd w serwisie czy ja nie umiem? Jak np. w całości obejrzeć Polska-Niemcy i słynne 2:0 bo nawet jak kliknę w wideo cały mecz to wyświetla się tylko skrót i to dotyczy wszystkich meczów.
Kisik94
Użytkownik
x 1
x 1

Post autor: Kisik94 »

A zarejestrowałeś się tam ?
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 65
x 319
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Potwierdzam zaistnienie problemu (byłem zalogowany - bez tego żaden filmik nawet nie włączy się). Próbowałem tak samo otworzyć pierwszą połowę i zamiast tego po odtworzenie kilku klipów reklamowych włączył mi się skrót meczu. Czyli to chyba błąd serwisu.
HENSHIN!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”