Amazon Prime Video

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
kamil2505
VIP Expert
x 50
x 652

Amazon Prime Video

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Dziaiaj oatatni dzień by aktywować sobie dostęp do serwisu na 6 miesięcy gratis w ramach oferty promocyjnej z PLAY.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
cigane
Użytkownik
x 2
x 1

Amazon Prime Video

Post autor: cigane »

Jak do tej pory obejrzałem parę hitów tj: The Boys ,Wspaniała pani Maisel , Człowiek z Wysokiego Zamku czy American Gods suuuuuuper seriale - polecam
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 107
x 515
Kontakt:

Amazon Prime Video

Post autor: Tomek »

Ja ostatnio zrezygnowałem z tego VOD-u. Poza Expanse (i usuniętymi do cna anime) nie interesowały mnie jego seriale oryginalne.

Po ich zakończeniu sezonu tego pierwszego i usunięciu japońskich kreskówek "Prime Video" stał się dla mnie zwykłym kanałem kablówkowym - oglądałem z braku laku głównie dobre starocia pokroju Kroniki Seinfelda, Monka, Z archiwum X, ale dla ich powtarzania szkoda mi ponad 20 złotych.

Tym bardziej, że zbliża się sezon żużlowy - trzeba zaoszczędzić trochę pieniędzy na sport w Canal Plus. :)
HENSHIN!
kamil2505
VIP Expert
x 50
x 652

Amazon Prime Video

Ja mam za darmo z Playa. I też nie mam co oglądać tam. Tym bardziej, że mnie produkcję SF nie interesują. Stwierdziłem, że chyba zabiorę się za "Świat gliniarzy". Serial stary, ale podobno bardzo dobry. Kiedyś był w CANAL+. Ale nie miałem go okazji zobaczyć.

@Tomek podobno żużel w CANAL+ ma zagościć na dużo dłużej (taki mały offtop). ;)
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 531
x 1811

Amazon Prime Video

Post autor: Abbott »

Obecnie Prime Video ma jakąś zapaść.
Też od dłuższsgo czasu nie wykupuję już subskrypcji. Poczekam na kolejne sezony "Wspaniałejj Pani Maisel", " Łowców" oraz "Jacka Ryana".
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 531
x 1811

Amazon Prime Video

Post autor: Abbott »

Od piątku 5 marca na Prime Video dostępna jest druga część filmu "Książe w Nowym Jorku".
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 107
x 515
Kontakt:

Amazon Prime Video

Pojawiły się plotki, że Rebuild of Evangelion pojawi się na całym świecie przez Amazon Prime Video.
Evangelion Polska Amazon Prime Video.jpg
EVANGELION:1:11 (NIE) JESTEŚ SAM.
https://www.primevideo.com/detail/EVANG ... CYDCFKF3EO

EVANGELION:2:22 (NIE) MOŻESZ SIĘ POSUNĄĆ.
https://www.primevideo.com/detail/EVANG ... 0I3OUZOAEN

EVANGELION:3:33 (NIE) MOŻESZ POWTÓRZYĆ.
https://www.primevideo.com/detail/EVANG ... VFOGEHFZRR

Zwiastuny z wbudowanymi angielskimi napisami. W weekend wszystkie, dotychczasowe filmy były dostępne na kanale youtube Amazonu Prime Video, ale tylko dla Japończyków. Jutro po 9 latach premiera 4. części (Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time), więc... może?
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 107
x 515
Kontakt:

Amazon Prime Video

Wiele miesięcy później, ale jednak... wszystkie cztery filmy Rebuild of Evangelion na Amazon Prime Video - wszędzie poza Japonią.
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... 13/.174666

Trailer ostatniego:

Plakat:
Evangelion Amazon.jpg
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 44
x 368
Kontakt:

Amazon Prime Video

Post autor: AtoMan »

Tradycyjnie bez polskiego tłumaczenia, z anime po polsku mają tylko Pokemony xD
dość
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 107
x 515
Kontakt:

Amazon Prime Video

Prawdopodobnie będą polskie napisy. Wystarczy :D
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 44
x 368
Kontakt:

Amazon Prime Video

Post autor: AtoMan »

No tak, w tym przypadku to skok jakościowy, szkoda, że nikogo to nie obejdzie, bo nikt dla jednego tytułu nie będzie abonamentu kupował xD
dość
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 107
x 515
Kontakt:

Amazon Prime Video

No nie za wiele tego anime zostało na polskim Amazon Prime Video m.in. dlatego z nich zrezygnowałem :lol:

Pamiętam, że jak w 2016 roku APV podpisał umowę z Fuji TV na ekskluzywne streamowanie anime z nocnego bloku noitaminA. W 2017 roku uruchomili własną wewnętrzną usługę do udostępniania japońskich animacji w USA - Anime Strike za 5 dolarów. Amazon miał wtedy 10 najbardziej hype'owanych tytułów danego sezonu, oraz ok. 1000 innych starszych anime. Miało to być wielkie zagrożenie dla Crunchyrolla, który dotychczas był w zasadzie monopolistą.

Istniało tylko jedno małe "ale" - aby można było korzystać z Anime Strike trzeba było mieć wykupioną też podstawową subskrypcję na Amazon Prime Video (ok. 8 dolarów). Łącznie trzeba było zapłacić ok. 13 dol, przy czym większość za coś, co niekoniecznie chciało się oglądać. Co zabawne w sąsiedniej Kanadzie wszystkie nowe anime były już dostępne w katalogu samego APV bez żadnych podziałów.

W międzyczasie na złość planom Amazonu ich konkurent - Crunchyroll wycwanił się i podpisał umowę z Funimation na dystrybucję ich tytułów (na CR miały trafiać z napisami, na Funi z dubbingiem).

Anime Strike okazało się tak wielką porażką, że przetrwało zaledwie rok, po czym zostało zlikwidowane, a serie zostały przeniesione do Amazon Prime Video :lol: Umowa z noitaminA trwała jeszcze kilka lat.

Obecnie Amazon Prime Video zajmuje się streamowaniem nowych anime już tylko w Japonii (większość udostępnianych przez nich serii na Zachodzie trafia na Crunchyroll).
HENSHIN!
Liam
Obserwator
x 57
x 40

Amazon Prime Video

Post autor: Liam »

Pod koniec sierpnia z oferty znika dużo popularnych tytułów jak m.in "Z archiwum X", "American Horror Story" czy "Buffy postrach wampirów".

https://upflix.pl/aktualnosci/buffy-hom ... 2021-08-18
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2929

Amazon Prime Video

Post autor: wiatriwoda »

Ależ polecam serial "Dziewięcioro nieznajomych", a jest takich produkcji mało, tajemnice, każdy ma inną historię, spotykają się w jednym miejscu i sporo się dzieje.
kamil2505
VIP Expert
x 50
x 652

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video w promocyjnej cenie - 49zł na rok + 30 dni za darmo.
Można też skorzystać z miesięcznej subskrypcji w kwocie 10,99zł.
Pakiet umożliwia również darmową przesyłkę produktów zamówionych poprzez Amazon.pl oraz dostęp do Prime Gaming i specjalnych promocji.

Aż żal nie korzystać. Tym bardziej, że obecnie dostęp do Prime Video to ok. 25zł miesięcznie.

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/a ... e-promocja
PLATFORMA CANAL+:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”