Viaplay

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
soniczeby942
Obserwator
Posty: 258
Rejestracja: 12 lip 2021, 22:43
x 25

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soniczeby942 »

Radzę wstrzymywać póki co się z krytyką. Viaplay to początkujący serwis, który dopiero co zadebiutował, więc z czasem nabędzie jakiegoś doświadczenia.

Prawa na Bundesligę przyznane są na bardzo długi okres (aż do 2029), więc jak do tego czasu upowszechni się 5G to nie będzie takich akcji z padającymi serwerami i kto wie czy gole Lewego zobaczymy niemalże na żywo bez opóźnień jak teraz.
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2456
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7688
x 686

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

Dopiero co? Przecież na rynku są już cztery miesiące, więc po takim czasie i przy takim meczu takie rzeczy są nieakceptowalne, panie Felciak, rzeczniku Viaplay.
Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Ogorek pisze: 04 gru 2021, 20:42 Dopiero co? Przecież na rynku są już cztery miesiące,
Dodajmy, że cztery miesiące to oni są w Polsce, a za granicą już od kilku lat. Więc przygotowani być powinni. Tym bardziej, że to był najważniejszy mecz w Bundeslidze.
Żenada i tyle.
2008-2023
Awatar użytkownika
soniczeby942
Obserwator
Posty: 258
Rejestracja: 12 lip 2021, 22:43
x 25

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soniczeby942 »

Spokojnie. Jeszcze w ciągu ośmiu lat zobaczymy jeszcze nie jeden "Der Klassiker" w życiu.

@Ogorek Poza tym to moje subiektywne zdanie. Viaplay mi nie zapłacił. Osobiście od samego początku nie przykładam ręki do skandynawskiej usługi. Słowo "dopiero" użyłem tak w przenośni.
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Oglądałem końcówkę meczu i na szczęście nie miałem żadnych problemów technicznych, jedynie pasek z informacją o możliwych problemach.
Miłego dnia :)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

soniczeby942 pisze: 04 gru 2021, 21:04 Spokojnie. Jeszcze w ciągu ośmiu lat zobaczymy jeszcze nie jeden "Der Klassiker" w życiu. (...)
Łatwo ci mówić, jeśli nie jesteś fanem piłki nożnej.
Hunter
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2021, 10:48

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hunter »

A ja mam takie techniczne pytanie. Na ilu urządzeniach można równocześnie oglądać. A jak można np na 3 urządzeniach to czy jeden może w PL a drugi w GB
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Do czterech urządzeń maksymalnie można zarejestrować, do dwóch oglądać równocześnie, może być sprzęt w Polsce, jak i w innych krajach UE lub EOG.
Okresowo NENT może wskazać, z których urządzeń może korzystać Użytkownik, w celu uzyskania dostępu do Serwisu. Użytkownik ma prawo do zarejestrowania i korzystania z Serwisu na maksymalnie czterech (4) urządzeniach oraz Użytkownik nie może wymienić więcej niż jednego (1) zarejestrowanego urządzenia na inne, w okresie dziewięćdziesięciu (90) dni kalendarzowych. Urządzenia, które można obecnie zarejestrować w celu korzystania z Serwisu są wymienione na Stronie Internetowej dla kraju zamieszkania Użytkownika. NENT nie gwarantuje działania ani kompatybilności żadnych indywidualnych urządzeń z Serwisem.

Użytkownik może jednocześnie transmitować strumieniowo treści na maksymalnie dwóch (2) zarejestrowanych urządzeniach. Jeśli jednak Użytkownik wykupił osobno dostęp do transmisji strumieniowej wydarzenia na żywo w modelu pay-per-view, Użytkownik może transmitować strumieniowo tę treść w danym momencie wyłącznie na jednym (1) zarejestrowanym urządzeniu. (...)

Jeśli Użytkownik jest mieszkańcem państwa członkowskiego UE lub państwa należącego do EOG, Użytkownik ma możliwość dostępu do Serwisu zarówno w swoim kraju zamieszkania jak i w innych krajach UE oraz EOG, w których Użytkownik tymczasowo przebywa, zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2017/1128. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że NENT nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek koszty, naruszenie prawa, itp., w tym m.in za odpowiedzialność Użytkownika z tytułu korzystania lub usiłowania korzystania z Serwisu poza krajem zamieszkania Użytkownika.
https://viaplay.pl/terms
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

W czerwcu 2022 roku platforma streamingowa Viaplay przeprowadzi transmisję na żywo z turnieju Nordic Darts Masters.
https://[link zakazany]/m/artykul/v ... ts-masters
Hunter
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2021, 10:48

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hunter »

Co zrobić aby w Wielkiej Brytanii zadziałało viaplay?
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

VPN i podpięta polska karta. :)
Hunter
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2021, 10:48

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hunter »

Jak to ogarnąć. Raczej niw wykonalne dla mnie
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Gorąco polecam australijski miniserial „The Newsreader” (sześć odcinków) traktujący o pracownikach lokalnej telewizji w latach 80. Wiadomo, że wiele wątków i zachowań jest naciąganych, aby nie zanudzać odbiorcy szczegółami, ale jestem zaskoczony, jak mimo to wiernie oddają specyfikę pracy reporterów telewizyjnych, wydawców, researcherów, w ogóle całych ekip. Wszystko oczywiście dostosowane do kraju i do czasów, o których opowiada produkcja. Dziennikarze radzą sobie tam bez „plecaków” do nadawania na żywo, bez internetu (powinienem chyba od tego zacząć), bez ekspresowego przesyłu. Doskonale dobrani aktorzy, wyraziste postaci, które w tym fachu naprawdę zdarzają się w prawdziwym życiu. Ciekawe jest też to, że tłem fabuły są prawdziwe wydarzenia. Czasem nawet możemy obejrzeć prawdziwe archiwalne ujęcia australijskiej ABC.

Świetna produkcja. Jeszcze nie skończyłem, jestem na czwartym odcinku, ale już urzekło mnie, jak zgrabnie oddali uczucia towarzyszące młodemu reporterowi wchodzącemu w świat telewizji.

Warto.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Darmowy dostęp Viaplay w UPC przedłużony do 9 lutego.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Viaplay

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

I to jest fantastyczna wiadomość! Szczerze pisząc, nie nastawiałem się pozytywnie do tego VOD, bo ciągle byli tylko ten Lewandowski i piłka, piłka i Lewandowski reklamowani. A znalazłem tu świetne filmy i uwielbiane przeze mnie skandynawskie seriale.

„Kin” już łyknąłem w pierwszej kolejności, bo zachęcił mnie mój ulubiony Ciaran Hinds, i nie zawiodłem się. Irlandzka produkcja przesiąknięta tamtejszym klimatem - z irlandzkim akcentem na każdym kroku. Mafijna historia, która nie nudzi.

„Red election” zacząłem, ale nie zachęcił na tyle, żebym oczekiwał z wypiekami na twarzy na kolejny odcinek. Opis brzmiał zachęcająco, na razie rozczarowanie.

„Świat w ogniu: początki” polubiłem za dużo polskich wątków i świetnych aktorów (również polskich), choć historia mało prawdopodobna. Ale dobrze się ogląda.

„The Inner Circle” trafił w moje gusta, dobrze się oglądało, poczułem namiastkę „Rządu” (ale tylko namiastkę, „Borgen” jest bezkonkurencyjny). Miło popatrzeć na zupełnie inne polityczne realia niż u nas. Na razie bez polskiego tłumaczenia.

Na tapet biorę jeszcze „My, dzieci z dworca zoo”, „W cieniu”, „Przesłuchanie” i najchętniej „Most nad Sundem” (wstyd się przyznać, ale nie widziałem ani jednego epizodu). Może do 9 lutego się uda, bo już tyle płacę za inne VOD, że kolejny na rynku to dla mnie za wiele. ;D

Tyle dobra, a ci tylko „Lewandowski i piłka”…
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości