Animagia.pl

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Animagia.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Niekoniecznie. Te całe NanoKarrin chyba kiedyś robiło jakieś filmiki z tej serii, więc może zdecydują się w przyszłości na jakiś garażowy dubbing, może nawet takie było założenie zakupowe ;)
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Animagia.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Filmiki filmikami, ale na razie kolejny zapowiedziany film z dubbingiem łapie jakieś opóźnienia, więc nie spodziewałbym się innych rzeczy za szybko.
dość
asie
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 30 gru 2018, 20:40
x 2

Animagia.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: asie »

Jakiś czas temu ze strony Animagii zniknęła zakładka "Ramówka" - co sugeruje brak dalszych zapowiedzi. Brzmi jak początek końca kolejnej firmy wydającej anime w Polsce. Aż skrobnąłem o tym krótki wątek na Twitterze (j. ang):
https://twitter.com/cbrzeszczot/status/1467242260102320129
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Animagia.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

A ja dorzuciłem w wątku trochę od siebie, przynajmniej tyle, ile mi wolno ;)
dość
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Animagia.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Animagia powraca i wyda filmy z serii Goblin Slayer, Shirobako i Laidbackers. Wygląda na to, że rozpoczęli także współpracę z CDA Premium.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... &__tn__=-R
Zrzutekranu_2023-03-06-21-24-40.jpeg
Trochę jak amerykańskie Digital Media Rights, które z jednej strony ma własny serwis z anime - RetroCrush, a z drugiej ten ostatni działa także np jako kanał linearny w ramach Pluto TV.

Dobra decyzja. Z jednej strony spłyną jakieś pieniądze za licencję, z drugiej ktoś, jak chce film na własność w cyfrze to kupi sobie na stronie wydawnictwa :)

Shirobako na pewno sobie kupię, bo jeszcze go nie widziałem, a serial uwielbiam (historia o studiu tworzącym anime z perspektywy asystenta produkcji - z dość realistycznym przedstawieniem problemów produkcyjnych).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Animagia.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Z CDA Premium współpracują od dłuższego czasu, w tej chwili mają dostępne 3 filmy z poprzednich wydań (nic z seriali), "Pierwsza miłość Tamako" z amatorskim dubbingiem też była tam dostępna przez jakiś czas.
dość
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Animagia.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

No, ale teraz od razu podzielili się czymś nowym - z tego, co widzę produkcje już nawet wyszły, jest tego teraz w sumie 7.
https://www.cda.pl/Animagia/vfilm

Co do seriali był tylko jeden w ofercie Animagii - "Amagi Brilliant Park" i zniknął on z serwisu z dniem 30 kwietnia 2021 (wygaśnięcie licencji).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Animagia.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Emitowany obecnie na 2x2 i streamowany na CR drugi sezon Edens Zero wraz z filmem streszczającym pierwszy znajdzie się także w ofercie Animagia.pl (oraz CDA):
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości