Animagia.pl

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
asie
Użytkownik
x 2

Animagia.pl

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: asie »

Kolejna aktualizacja na stronie Animagii.
Kolejny film kinowy planowo pod koniec sierpnia. Tytuł podamy bliżej premiery.

Nieco później wydamy „tajny projekt” – w sumie już nie tajny, ale jeszcze nie gotowy, by go promować. ;) Oficjalne ogłoszenie w swoim czasie.

Przed końcem roku dodamy też odcinek OVA do Amagi Brilliant Park. Będzie wolny od dodakowych opłat, wszyscy nabywcy zobaczą nowy link na swoim koncie.
Najciekawszy z listy jest "„tajny projekt” – w sumie już nie tajny", ale chyba przegapiłem jego odtajnienie.
Animagia-Android

Pierwsza, w pełni otwarta wersja jest już dostępna do pobrania z naszej strony. W następnej wersji dodamy integrację z płatnościami GPay, i wtedy opublikujemy aplikację również na Google Play.
Jeszcze klient na Androida, który po miesiącach prac na GitHubie Animagii się stale rozwija.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 339
Kontakt:

Animagia.pl

Post autor: AtoMan »

Nie wiem, gdzie go odtajniano, ale skoro sami tak twierdzą... jeden z ich filmów ma się doczekać "profesjonalnego fanduba", cokolwiek to znaczy :P

Natomiast opóźniania 14 odcinka ABP (bo 13 chyba już udostępnili?) nie rozumiem, kupili go - podobnie jak 2x2 - razem z całą serią ;)
dość
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 63
x 304
Kontakt:

Animagia.pl

Post autor: Tomek »

Mi to wygląda na przedłużanie żywotności marki - tak jak to robią niektórzy twórcy gier dodając darmowe DLC do swoich gier, aby podbić sprzedaż tytułów w przyszłych tygodniach/miesiącach/latach. Wiadomo, że więcej newsów z danym produktem to zawsze kilka więcej sprzedanych sztuk ;).

Nie uważam tego za nic złego, bo w podstawowym pakiecie nie obiecywali takich dodatków - w końcu kupujesz, co widzisz. Przydałaby się ostatnio taka "transparentność" u Crunchyroll, gdzie w newsie zapowiadających nowe serie anime zaprzestali podawać listę krajów, w jakich są one dostępne :rolleyes:. Musisz sobie wejść pod linki i sam sprawdzić.
https://www.crunchyroll.com/anime-news/ ... simulcasts
HENSHIN!
asie
Użytkownik
x 2

Animagia.pl

Cicha aktualizacja, zniknął już plan na "pod koniec sierpnia", ale pojawiły się nowe:
Plan wydawniczy na drugą połowę 2019

Nowy film anime – rozmowy z licencjodawcami jeszcze trwają, tytuł podamy, gdy będzie pewny.

Pełny polski dubbing do filmu Hanasaku Iroha – pod koniec roku opublikujemy nową wersję „wszystko w jednym” (napisy+dubbing), bez dodatkowych opłat dla tych, którzy kupili lub kupią aktualną wersję z napisami przed opublikowaniem dubbingu.

Cyfrowa manga – pierwsze licencje na mangi planujemy kupić w październiku, gdyż targi we Frankfurcie są dobrą okazją do rozpoczęcia rozmów.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 63
x 304
Kontakt:

Animagia.pl

@AtoMan, pewnie jesteś szczęśliwy. Animagia.pl dołączy do filmu anime "Hanasaku Iroha - Home Sweet Home" polski dubbing... fanowski :D

W sumie dla mnie to bez różnicy, jeśli chodzi o ten sposób tłumaczenia, ale przynajmniej ludzie (osoby dubbingujące) mają frajdę.

Tutaj można obejrzeć fragmenty/piosenki z udziałem tej grupy (trochę ona istnieje).
https://www.youtube.com/user/fandubbing
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 339
Kontakt:

Animagia.pl

Szczęście wątpliwe, bo to jednak produkcja amatorska i trochę sie o nią obawiam, z drugiej strony w ekipie jest kilka osób udzielających się w profesjonalnych produkcjach więc mam cień nadziei, że wyjdzie to jednak oczko lepiej :P
dość
asie
Użytkownik
x 2

Animagia.pl

Coś, co jest bardziej niepokojące, to to, że z ramówki na stronie Animagii zniknęła wzmianka o kolejnym filmie, co do którego rozmowy są w toku. Czyżby się nie udało?
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 63
x 304
Kontakt:

Animagia.pl

Fragment polskiego dubbingu filmu anime "Hanasaku Iroha - Home Sweet Home". Przekład zostanie dodany do cyfrowego wydania Animagia.pl w dniu 11 stycznia.
Przy mojej całej awersji do tej zbytecznej formy tłumaczenia muszę przyznać, że wrzucony fragment brzmi dość profesjonalnie. Nie wiem, jak będzie z resztą, ale biorąc pod uwagę ten mały wycinek spodziewałem się czegoś gorszego od fanów.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 339
Kontakt:

Animagia.pl

Niestety widzę tam sporo technicznych niedociągnięć, kłapy nie trafiają w pauzy, poza tym głosy obu postaci zlewają się praktycznie w jedno, brzmiąc jak jeszcze inna aktorka, która jest w obsadzie :P Natomiast słychać, że sprzęt lepszy niż w przypadku domowych nagrań.
dość
asie
Użytkownik
x 2

Animagia.pl

Niedawno znowu zmieniła się "Ramówka":
Kolejne ogłoszenie z początkiem sierpnia.
asie
Użytkownik
x 2

Animagia.pl

W planach mamy 3 nowe filmy i pełny dubbing do jednego z istniejących. Więcej informacji wkrótce.
A więc zapowiedź zapowiedzi zapowiedzi za nami - teraz przyszła kolej na zapowiedź zapowiedzi. Czekam na zapowiedź.

(Tak bardziej serio, cieszę się, że Animagia dalej próbuje zaistnieć na polskim rynku!)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”