CANAL+ Online

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2392
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

CANAL+ telewizja przez internet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

W dniu dzisiejszym, pojawił się długo oczekiwany dekoder STB dla usługi OTT Canal+.
CANAL+ BOX 4K
Obrazek
https://satkurier.pl/news/196859/canal- ... edazy.html
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

CANAL+ telewizja przez internet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

W ofercie, od 1 grudnia 2020r. pojawiły się polskie filmy, które premierę telewizyjną będą miały miejsce w grudniu na antenie CANAL+Premium. Do tej pory tytuł w VOD CANAL+ TPI był dostępny dzień później niż premiera w TV.

Lista tytułów: "Swingersi", "Psy 3. W imię zasad", "(Nie)znajomi", "1800 gramów" i "Jak poślubić milionera?".

Pojawiły się też dwa tytuły które w TV pojawią się dopiero w styczniu 2021r.: "Chłopiec i wilk" oraz "Śnieżka i Fantastyczna Siódemka".

Jest też serial: "Mystery road" (1. i 2. sezon), którego drugi sezon nie tak dawno pojawił się na antenie Ale Kino+.
2008-2023
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2392
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

CANAL+ telewizja przez internet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Za to za tydzień, w serwisie pojawi się specjalny koncert zrealizowany z raperskim zespołem PRO8L3M "REALITY CHECK".
https://newonce.net/artykul/pro8l3m-zag ... o-obejrzec
Widowisko będzie dostępnie dla subskrybentów pakietów FILM oraz SPORT.
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
FelciakPL
Obserwator
Posty: 521
Rejestracja: 13 cze 2020, 18:32
x 1
x 47

CANAL+ telewizja przez internet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FelciakPL »

Do oferty CANAL+ telewizja przez internet zawitały cztery kanały TVP (TVP3 Warszawa, TVP Info HD, TVP Seriale, TVP Sport HD), nowy czesko - słowacki kanał CANAL+ Domo HD, oraz MTV Live HD.

W sumie dostępnych jest 82 kanały telewizyjne w ofercie CANAL+ TPI.

Podobnie jak w Netii, w przypadku czterech stacji TVP i kanału MTV Live HD nie działa usługa Time-Shift.

TVP3 Warszawa, TVP Info HD i TVP Seriale oraz CANAL+ Domo HD i MTV Live HD są dostępne w pakiecie Fun & Info, natomiast TVP Sport HD trafił do pakietu Sport. Ponadto TVP Sport HD jest dostępny tylko w aplikacji na Android TV (w tym na CANAL+ BOX 4K).

Zródło: satkurier.pl
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

CANAL+ Online

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Od dzisiaj do oferty dołączyły Novelas+ (dla wszystkich, z możliwością cofania), TVN Style, TVN Turbo, Discovery, TLC, Eurosport 1, Eurosport 2 i HGTV (tylko dla abonentów telewizji satelitarnej, bez możliwości cofania).

No i już jakiś czas temu serwis zmienił nazwę z CANAL+ Telewizja przez internet na CANAL+ Online: https://twitter.com/canalplusonline/status/1371187461414588418
2008-2023
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2392
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

CANAL+ Online

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Wczoraj została zmieniona oferta serwisu, zamiast pakietów Fun&Info, Film, Sport i Kids, nowym klientom są oferowane teraz pakiety Canal+ (podstawa, z 17 stacjami premium i tematycznymi nadawcy, koszt 45zł na miesiąc [lub 50, jeśli nie damy zgód marketingowych], w promocji pierwszy miesiąc za 20zł), HBO i Eleven Sports (oba po 10 zł na miesiąc) oraz Fun&News z kanałami innych nadawców niż Canal+, HBO czy Polsat-11(20 zł na miesiąc). Cała oferta kosztuje teraz nie 135 zł, a 85 zł na miesiąc.

Cenę dekodera Canal+ Box 4K obniżono do 199zł, a wraz z nową ofertą, wystartowała promocja dla abonamentów sieci Play, gdzie mogą mieć pakiet Canal+ za 20 zł przez pierwsze 3 miesiące.
https://kup.pl.canalplus.com/oferta-play
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

CANAL+ Online

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Adam d pisze: 11 maja 2021, 7:21 wystartowała promocja dla abonamentów sieci Play
:rolleyes:
Abonentów, nie abonamentów...
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

CANAL+ telewizja przez internet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Żenada. Aby mieć cały żużel w C+ (coś, co mnie tylko interesuje w tej pożal się badziewnej telewizji linearnej) musiałbym płacić o 5 złotych więcej.

Dokładniej: Pakiet CANAL+ za 45 złotych (SGP, dwa niedzielne mecze Ekstraligi, I liga) + Eleven Sport za 10 złotych (dwa, piątkowe mecze Ekstraligi). Teraz mam pakiet Sport za 50 złotych.

Leje na jakieś filmy, rozrywki, nawet pozostałe sporty. Chyba zacznę z końcem sezonu lać też na ten cały Canal+ (odsubskrybowanie starej oferty, której pewnie nie będę mógł ponownie wziąć z kolejnym rokiem), jak okaże się, że dogadają się w sprawie Ekstraligi z 11-stką. To już drugi raz mnie tak irytują, jeszcze sezon wcześniej można było używać streamingu na 4 czterech ekranach jednocześnie, teraz tylko dwa.

A potem dziwić się, że wszyscy mają ich gdzieś, jak stosują tak pokrętne sztuczki.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

CANAL+ telewizja przez internet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Tomek pisze: 11 maja 2021, 9:28 jak okaże się, że dogadają się w sprawie Ekstraligi z 11-stką.
Biorąc pod uwagę, że zaraz w Eleven nie będą mieli co pokazywać to nawet tymi dwoma piątkowymi meczami nie pogardzą.

Tomek pisze: 11 maja 2021, 9:28 Żenada. Aby mieć cały żużel w C+ (coś, co mnie tylko interesuje w tej pożal się badziewnej telewizji linearnej) musiałbym płacić o 5 złotych więcej.

Dokładniej: Pakiet CANAL+ za 45 złotych (SGP, dwa niedzielne mecze Ekstraligi, I liga) + Eleven Sport za 10 złotych (dwa, piątkowe mecze Ekstraligi). Teraz mam pakiet Sport za 50 złotych.
SGP pewnie i tak ostatni sezon już.

Taka podwyżka. Damy Ci coś czego nie chcesz za jedyne 5zł. Jak ktoś chciał tylko sport albo tylko film to oferta za 50zł była całkiem spoko. Mogliby zostawić tamtą pakietyzacje i dodać nową. Każdy miałby alternatywę. Tym bardziej, że w nowej pakietyzacji całość akurat wypada taniej w porównaniu z poprzednią pakietyzacją. No i sam BOX jest tańszy o 100zł.
Tomek pisze: 11 maja 2021, 9:28 jeszcze sezon wcześniej można było używać streamingu na 4 czterech ekranach jednocześnie, teraz tylko dwa.
To chyba wynik jakiegoś błędu. Zawsze były dwa urządzenia + dodatkowo na CANAL+BOX jeżeli zakupiłeś. Oczywiście mówię o oglądaniu jednocześnie.
Abonent platformy satelitarnej może korzystać z jednego urządzenia jednocześnie. I tu nawet C+BOX nic nie daje.

Ale u mnie też są błędy w działaniu tej usługi. Ja np. mam dostęp do kanałów Eleven i Sportklub, pomimo że nie mam ich w pakiecie. :)
2008-2023
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

CANAL+ telewizja przez internet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Jak dla mnie to pokrętne zagranie do przyszłych podwyżek - takie tresowanie widza, aby usprawiedliwić przyszłe podniesienie cen. Za rok pewnie okaże się, że podstawka będzie kosztować już 50-70 złotych, bo "przecież tyle oferujemy w tym jednym pakcie".

Ewentualnie spodziewają się braku pieniędzy na przyszłe licencje sportowe (choćby przez większą konkurencję), więc trzeba to przykryć uczuciem różnorodności oferty, gdzie mocne ubytki będą mniej zauważalne.
To chyba wynik jakiegoś błędu. Zawsze były dwa urządzenia + dodatkowo na CANAL+BOX jeżeli zakupiłeś.
Możliwe, w sumie dziwiłem się, że poszli tak bardzo w Netflixa :D
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

CANAL+ telewizja przez internet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

W którym pakiecie i za ile jest teraz kolekcja Novelas+, bo się pogubiłem?
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

CANAL+ Online

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

@vlv w obecnym pakiecie podstawowym, czyli w pakiecie CANAL+.
2008-2023
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

CANAL+ telewizja przez internet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Powaliło ich? Dobrze rozumiem, że mam teraz płacić 50 zł za coś co kosztowało 25 zł? WTF?! 🤬😠
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

CANAL+ Online

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

@vlv jeżeli nadal korzystasz ze starej pakietyzacji to tutaj się nic nie zmieni dla Ciebie - nadal będziesz mógł korzystać z pakietu za 25zł.
Jeżeli obecnie nie korzystasz z ich oferty, a chciałbyś mieć dostęp do tej kolekcji to pozostaje albo korzystanie z pakietu C+ za 20zł/później 45zł. Albo opcja tv satelitarnej, która też zawiera w najniższym pakiecie kanał i kolekcje Novelas+ oraz dostęp do CANAL+Online. Obecnie jest oferta na 24 miesiące, gdzie przez 12 miesięcy za 14,99zł i przez kolejne 12 miesięcy za 29,99zł.
2008-2023
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

CANAL+ telewizja przez internet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Dzięki za wyjaśnienie. Wg mnie, zamiany na gorsze. Za dużo pakietów skumulowali w jeden, przez co cena wzrosła. Wydaje mi się, że ten pomysł nie wypali. Trzeba chyba będzie poszukać kogoś do współdzielenia konta. Na dwóch ekranach można oglądać równocześnie... chociaż tyle.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości