ipla [VOD] (2008-2021)

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 632

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

Zmiana na minus, przestał działać mój skrypt do pobierania plików źródłowych w .mp4 :>
Tradycjonalista

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Aplikacji jeszcze nie sprawdzałem. Na Operze Ipla uruchamia się tak samo jak inne programy w systemie Windows 10.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Zmieniłem kompa i wreszcie Ipla zaczęła mi chodzić. Ucieszyłem się, bo chciałem koniecznie zobaczyć Godlewską jak się rozbiera i jest obmacywana w programie "Gry małżeńskie", a tylko na Ipli ten odcinek jest dostępny. Obejrzałem, nic specjalnego :) Następnie zacząłem przypominać sobie stare odcinki Miodowych lat i tutaj już zacząłem się irytować: po pierwsze reklamy - owszem zgadzam się na nie, bo oglądam materiały za darmo ale dlaczego odcinek jest maksymalnie wyciszony a reklama maksymalnie podgłośniona ? Tego nie wiem... Ledwie słychać co mówią bohaterowie a jak przerwa się zaczyna to mało słuchawki nie wybuchną... Strasznie to irytuje. Po drugie chętnie obejrzałbym sobie starsze odcinki "Pamiętników z wakacji" ale ich nie ma. Nowsze są a tych starych nie ma. Taka wybiórczość. No cóż, lepsze to niż nic ale YouTube bije te wszystkie platformy na głowę.
Box
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 13 sty 2018, 21:49
x 44
x 38

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Box »

Witam,

Mam takie nietypowe pytanie: wie ktoś może jak nazywa się czcionka, która jest obecnie używana na ipli? Chodzi mi o tytuły programów, identyczna jest chyba też na vod TVP.
dobosz23
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2018, 21:12

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dobosz23 »

Jeżeli ktoś myśli o bezpiecznym użytkowaniu Ipli proszę przeczytać moją konwersację mailową, po której skasowałem konto:

"Witam.
Proszę o szczegółową informację kto aktywował ten pakiet - nie miałem do tej pory nigdzie włączonej IPLI i na pewno ja tego pakietu nie aktywowałem.
Czekam na szczegółowe wyjaśnienia.

W dniu 18.03.2018 o 10:40, IPLA pisze:
Drogi Użytkowniku,
Dziękujemy za zakup pakietu cyklicznego "IPLA SPORT 30 dni odnawiany" z 14-dniowym bezpłatnym okresem próbnym.
Zakup został dokonany w dniu 18.03.2018 r. za pomocą środków porozumiewania się na odległość – internet.
Zakupiono: Dostęp cykliczny co 30 dni do pakietu "IPLA SPORT 30 dni odnawiany"
Data rozpoczęcia świadczenia usługi: 18.03.2018 r..
Po zakończeniu okresu próbnego rozpoczniemy naliczanie opłaty za pakiet.
W celu odnowienia pakietu będziemy automatycznie pobierać kwotę: 10.00 zł. W przypadku bezskutecznej próby pobrania opłaty, pakiet zostanie dezaktywowany........."

"W dniu 19 mar 2018, o 19:24, użytkownik Kontakt ipla <[email protected]> napisał:
Szanowny Panie
Informujemy, że w dniu 2018-03-18 na koncie xxxxxxxx zarejestrowaliśmy aktywację subskrypcji cyklicznej pakietu IPLA SPORT.
Czy zakładał Pan konto dla login xxxxxxxx?"

"Witam.
Nie zakładałem kont tylko zmieniłem dane - jak tego Państwo nie wiedzą to jakie to ma być bezpieczeństwo. Od dwóch tygodni zgłaszam że ktoś aktywuje bez mojej zgody pakiety a Państwo jedynie wygłaszacie regułki o tym, że ja ustalam hasło i login i jeżeli to nie ja dokonałem zakupu to powinienem zmienić dane. Zmieniłem i sytuacja sie ponawia, więc pytam Państwa jak mam się czuć bezpiecznym - jak mam niby być zadowolonym użytkownikiem. Ostatni raz proszę skoro mam być zadowolony o wyłączenie wszystkich innych pakietów poza:
- IPLA HBO
- IPLA DZIECI
- IPLA PLUS
NIE JESTEM ZAINTEROWANY NICZYM INNYM."

I ostatnia najzabawniejsza ich odpowiedź:

"Szanowny Panie
Informujemy, że dostęp do konta jest możliwy wyłącznie za pomocą danych konta ustalonych przez Abonenta przy zakładaniu konta. Nie posiadamy informacji o danych osoby która dokonała aktywacji pakietu IPLA SPORT na Pana koncie.
W przypadku udostępnienia danych logowania osobie trzeciej lub pozostawienia aktywnego zalogowania na urządzeniu osoby trzeciej nie mamy możliwości wymuszenia wylogowania z konta na tym urządzeniu.
W celu zabezpieczenia konta do którego dostęp otrzymała osoba trzecia zalecamy anulowanie połączonych z kontem form płatności, tj karty lub numeru sieci PLUS oraz usunięcie konta IPLA i następnie założenie nowego konta na inny adres e-mail.
Usunięcie karty połączonej z kontem jest możliwe na stronie:
https://www.ipla.tv/panel/zakupione/formy-platnosci
Usunięcie numeru sieci Plus jest możliwe na stronie:
https://www.ipla.tv/panel/strefa-plus
W celu usunięcia konta należy zalogować się do IPLI, a następnie:
- w aplikacji dla Windows: wybrać opcję Narzędzia -> Ustawienia konta -> Konto
- na stronie ipla.tv: przejść na stronę https://www.ipla.tv/panel/ustawienia
Po kliknięciu przycisku "Usuń konto" pojawi się okno z potwierdzeniem. Wpisanie w odpowiednie pole hasła i ponowne kliknięcie przycisku "Usuń" spowoduje, że konto zostanie usunięte z naszej bazy.
Jednocześnie pragniemy poinformować, że raz usuniętego konta nie można odzyskać, nie można również założyć nowego konta na ten sam adres e-mail.
Informujemy również, że po usunięciu konta straci Pan dostęp do aktywnych pakietów.
Informujemy, że Aby zrezygnować z subskrypcji powiązanej z kartą płatniczą lub płatnościami Plus, prosimy skorzystanie z jednej z poniższych platform:
1) Strona WWW
- Proszę zalogować się do IPLI na stronie: https://www.ipla.tv/uzytkownik/zaloguj
- Proszę przejść na stronę https://www.ipla.tv/panel/zakupione/pakiety
- Proszę kliknąć napis "rezygnuj z subskrypcji"
- Proszę potwierdzić dezaktywację subskrypcji
2) Aplikacja IPLA na PC
- Proszę uruchomić aplikację i zalogować się do IPLI, wybierając opcję Plik -> Przeloguj się
- Proszę przejść do zakładki Moje Pakiety
- Proszę przejść do szczegółów aktywnego pakietu odnawialnego
- Proszę kliknąć napis "rezygnuj z subskrypcji"
- Proszę potwierdzić dezaktywację subskrypcji
Subskrypcja pakietu IPLA ELEVEN SPORTS na koncie została wyłączona w dniu 2018-03-04.
Na koncie jest również aktywna subskrypcja cykliczna pakietu IPLA EXTRA PREMIERY."

Funkcjonalnie są świetni, bo obsługują mnóstwo platform, ale pomoc i bezpieczeństwo kuleje ponad miarę.....
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Ipla wprowadziła możliwość pominięcia czołówki swoich seriali klikając w odpowiednią belkę na ekranie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jesienią kolejne sezony produkcji własnych Ipli: https://www.tvpolsat.info/news/9642/now ... cej-w-ipli
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Ipla - VOD, który nie życzę największemu wrogowi. Miałem dzisiaj obejrzeć sobie na spokojnie kilka odcinków anime na Polsat Games. W rzeczywistości moje doświadczenia wyglądały tak:

Ekran ładowania strony (playera)
Ipla TV 1.jpg
Po naciśnięciu strzałki - Ekran ładowania streamingu
Ipla TV 2.jpg

I tak przez dwie minuty, aż stacja włączy się... lub wcale. Co więcej podczas już działającego programu streaming potrafi się zbuforować i po jakimś czasie totalnie przestać działać. Wtedy pozostaje F5 i powrót do "Ekranu ładowania strony" - cyrk powtarza się od samego pocżątku. Sprawdzałem inne kanały i nie ma takich problemów, czyli jakiś kłopot z transferem.

Zaczynam rozumieć wk******** ludzi, którzy płacili za PPV KSW, a dostawali za swoje pieniądze takie g****. Dziwię się Cyfrowemu Polsatowi, że nie wstyd im oferować internetową usługę, która nie chodzi nawet na poziomie darmowego youtube.

Nie ma szans, aby dostali ode mnie złamanego grosza w najbliższej przyszłości - zwykle jestem mimo wszystko wyrozumiały dla VOD-ów (np. Crunchyrolla, który jednak ostatnio poprawił się, wymieniając playera), ale tu chodzi o linearną telewizję, której później nie będę sobie mógł obejrzeć. Co jeśli interesowałbym się meczem siatkówki w Polsat Sport i coś takiego mnie spotkało podczas live? Mam lecieć na jakiś nielegalny soccer-live czy zainstalować sopcasta?

EDIT:

Zaczęło działać po My Hero Academia... pół Polski ogląda anime? ;)
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Po tym co tutaj przeczytałem zastanawiam się czy wogole jest sens cokolwiek tam kupować.

Mam jednak pytanie - może ktoś wie - czy przy zakupie pakietu SPORT - inne programy i seriale z anteny Polsatu są bez reklam?

No i drugie pytanie. W aplikacji ipla zauważyłem, że odcinki "Hells Kitchen" obejmują tylko jakieś materiały promocyjne. Natomiast na stronie www można zobaczyć odcinki wszystkich edycji. Też tak macie?
2008-2023
Tradycjonalista

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Jeśli dobrze pamiętam, to na ipli jest opcja dodatkowa "bez reklam" chyba za 4 lub 5 zł/mies. Nie pamiętam dokładnie.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Tego pakietu już nie ma. Jest pakiet premier za 10zł. I tam reklam nie ma. W pakiecie sportowym za 20zł bez reklam są tylko programy sportowe. Przynajmniej tak z opisu wynika.
2008-2023
Pawel

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Tomek pisze: 18 paź 2018, 22:04 Ipla - VOD, który nie życzę największemu wrogowi. Miałem dzisiaj obejrzeć sobie na spokojnie kilka odcinków anime na Polsat Games. W rzeczywistości moje doświadczenia wyglądały tak:

Ekran ładowania strony (playera)
Ipla TV 1.jpg Po naciśnięciu strzałki - Ekran ładowania streamingu
Ipla TV 2.jpg
I tak przez dwie minuty, aż stacja włączy się... lub wcale. Co więcej podczas już działającego programu streaming potrafi się zbuforować i po jakimś czasie totalnie przestać działać. Wtedy pozostaje F5 i powrót do "Ekranu ładowania strony" - cyrk powtarza się od samego pocżątku. Sprawdzałem inne kanały i nie ma takich problemów, czyli jakiś kłopot z transferem.
Mam kilka pakietów w Ipli i nie trafiłem jeszcze zeby coś się przycinało. Jedyny minus że na smart tv LG nie ma większości kanałów i muszę podpinać lapka pod tv.
Pawel

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

W aplikacji Ipli na Smart TV LG w końcu pojawiły się wszystkie kanały.
Pawel

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Już nieaktualne, wszystko wróciło do "normy". Czy Polsat musi wszystko spartolić?
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

ipla [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Czy ktoś wyjaśniał dlaczego kanały się pojawiły i zniknęły?
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości