Netflix [VOD]

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Karol pisze: 17 gru 2020, 8:11 "Jeziora marzeń" nie sprawdzałem, ale "Szkoła zlamanych serc" oferowana jest tylko z polskimi napisami. Słabo 🙂 Chyba, że przygotowują polską wersję z lektorem...
"Jezioro marzeń" będzie z lektorem :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tymczasem bardzo dobry serial "Lupin" jest pierwszym hitem Netflixa w 2021 i wg badań ma pokonać Bridgertonów, Dom z papieru i Gambit.


Warto dodać, że 2 sezon jest już nakręcony i emisja w tym roku.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13182
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Netflix ma już ponad 200 mln subskrybentów, hitami ostatniego kwartału seriale ,,The Crown", ,,Gambit królowej", czy film ,,Midnight Sky" z Clooneyem ;) Ja spróbuję niedługo wrócić do serwisu i znów trochę pooglądać.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
marana
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2015, 9:56

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marana »

Nie bylam zbytnio przekonana do Gambitu Królowej, w koncu jednak moj facet mnie namówił i postanowiłam sobie obejrzeć i szczerze to jestem pod wrażeniem, bo dawno temu żaden serial mnie tak nie wciągnał. Jeszcze dodatkowo o tematyce szachowej. Która zostala poprowadzona bardzo dobrze.
Już od jakiegoś czasu całkowicie przerzuciłam się na USUNIĘTO REKLAMĘ telewizję internetową. Mam oprócz netflixa hbo go....

Nie trzeba tutaj przynajmniej płacić abonamentu telewizyjnego.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2021, 15:38 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin forum zabrania umieszczania reklam w postach!
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Netflix uruchomi globalnie swoją "telewizję"

Więcej: https://[link zakazany]/artykul/n ... ena-opinie
Miłego dnia :)
Karinkabart
Obserwator
Posty: 599
Rejestracja: 03 mar 2018, 12:03
x 699
x 103

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karinkabart »

Netflix przedłużył swoje reality show "Too Hot to Handle" o kolejne dwa sezony; nastąpi zmiana lokalizacji.
https://deadline.com/2021/01/netflix-re ... 234681263/
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

"Bridgertonowie" popularniejsi niż "Wiedźmin":

https://[link zakazany]/m/artykul/b ... n-pokonany
2008-2023
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

15 lutego w ofercie platformy pojawi się medyczny serial stacji NBC „New Amsterdam”.

W styczniu 2020 roku NBC odnowiło serial na trzeci, czwarty i piąty sezon.

Premiera trzeciego sezonu na NBC - 2 marca.
„New Amsterdam” opowiada o nowym dyrektorze jednego z najstarszych szpitali, który wprowadza zaskakujące zmiany w tamtejszej służbie zdrowia. Sam jednak zmaga się z wielką trudnością.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nowy serial Netflixa "Firefly lane" po 2 odcinkach polecam. Ciekawa obyczajówka się zanosi, akcja równolegle się toczy w 3 przedziałach czasowych plus trochę kulis amerykańskiej TV.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Poseł Kamil Bortniczuk z (Nie)Porozumienia stwierdził, że rosnące poglądy lewicowe w grupie wiekowej 18-24, to wina Netflixa.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13182
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Udało mi się ostatnio wrócić na Netflixa po pewnych problemach. Widziałem dwa odcinki niemieckich ,,Plemion Europy" - dramat sci-fi odgrywany w 2074 roku. Oceny ma różne, ale w sumie produkcja nawet znośna na razie. Nie za bardzo mi się spodobał po kilku odcinkach serial ,,Zagubieni w kosmosie", który się wydaje taki nudnawy i infantylny. Może jeszcze parę innych seriali fabularnych się włączy, jak mnie coś zainteresuje, ale nie dla binge-watchingu, bo nie lubię czegoś takiego.

Za to ,,Czarne lustro" będę dokańczać, bo ciekawa antologia, aczkolwiek dość nierówna. Ewidentnie ostatni sezon był najsłabszy. Twòrcy serialu zrobili niedawno jakieś ,,Death to 2020" (● dostępne od 27 grudnia), w stosunku do pandemicznych wydarzeń i wyborów, które miało nienajlepsze recenzje. No i może serię dokumentalną o F1 pasowałoby obejrzeć ;)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Promo tego co nas czeka w marcu na Netflixie:


Jedynie na co zwrócę uwagę. to "Paradise P.D.".
Gdyby nie współdzielenie, to bym odpuścił sobie na jakiś czas ten serwis. Od początku roku obejrzałem jedynie "Lupin".
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Abbott pisze: 17 lut 2021, 15:33 Poseł Kamil Bortniczuk z (Nie)Porozumienia stwierdził, że rosnące poglądy lewicowe w grupie wiekowej 18-24, to wina Netflixa.
Może nie wina, ale Netflix przyczynia się do tego w bardzo dużym stopniu. NF jest mega lewacki i ciężko chociażby znaleźć produkcję oryginalną bez wątków i nachalnej propagandy LGBT czy ogólnie lewicowych "wartości" i stylu życia. No chyba że są to produkcje np. z Azji - tam jeszcze jest w miarę normalnie, ale te najbardziej popularne amerykańskie to masakra.
Pamiętam, że np drugi sezon "Ania, nie Anna" - jakby nie patrzeć produkcji dla dzieci - to taki jawny i nachalny skręt w lewo, że nie szło tego oglądać.
Podsumowując, Netflix swoją cegiełkę na pewno przykłada do tego.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Netflix [VOD]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Czytając te wypowiedzi Bortniczuka dla Polsat News zastanawiające jest czemu sam poseł w wyszukiwarkę Netflixa wpisuje hasło LGBT. Czyżby się nudził w weekendowe wieczory?🤣

Prawaków już znudziło atakowanie TVN-u, to postanowili się wziąć za kolejne medium. Problem w przypadku platformy streamingowej mają taki, że to widz sam wybiera co chce oglądać i się na to decyduje. Nie zmusza go żadna ramówka w telewizji linearnej. Zawsze można odpiąć kartę i przejść na rządowe VOD. Tylko trzeba jeszcze mieć ciekawy kontent, który zachęci tego młodego człowieka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości