Strona 1 z 16

Netflix [VOD]

: 19 sie 2015, 10:34
autor: Lex
Nie wiem czy to dobry dział. W razie czego, to niech ktoś ten temat przeniesie. :)

Netflix jest coraz bliżej Polski:

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ne ... m-lektorem

Ciekawe tylko czy ta platforma VOD będzie w stanie się utrzymać bez polskich produkcji?.

Netflix

: 19 sie 2015, 12:47
autor: AtoMan
Przede wszystkim ręce opadają od "profesjonalizmu" portali, jarających się lektorem - po pierwsze, jest to informacja sprzed co najmniej dwóch miesięcy, po drugie, produkcji zlokalizowanych jest więcej, w tym również - co bardziej warte zauważenia niż jakiś tam lektor - z pełnym dubbingiem:
http://polski-dubbing.pl/index.php?opti ... we-w-kinie
http://polski-dubbing.pl/index.php?opti ... we-w-kinie
http://polski-dubbing.pl/index.php?opti ... we-w-kinie

Co do polskich produkcji to zapewne się w jakiejś formie pojawią, ale nie wydaje mi się to konieczne - ipla czy player.pl już spełniają tę rolę, netflix może chcieć próbować zająć inną część rynku. W ofercie mają również anime, część tytułów z licencją na cały świat, więc tutaj mogą w jakiś sposób przetrzeć szlaki.

Netflix

: 19 sie 2015, 13:12
autor: Lex
Amerykańskie produkcje z dubbingiem, to może być ciekawe. Ciekawe czy "Daredevil" taki się pojawi?

Netflix

: 19 sie 2015, 14:15
autor: AtoMan
Skoro już jest lektor, to niestety raczej nie :/

Netflix

: 24 sie 2015, 23:11
autor: Ama18
Netflix może zapełnić dużą lukę w polskim Internecie. Łatwo dostępne (propozycja np. HBO GO to przeciwieństwo dostępności) źródło produkcji zagranicznych w dobrej jakości za cenę akceptowalną (mniej, niż 30 złotych za miesiąc - mamy mniejszą siłę nabywczą, niż Amerykanie) powinno przyciągnąć wielu użytkowników, którzy nie chcą szperać po torrentach. Tylko czy jest popyt na taką usługę? Niby Polska jest na drugim miejscu pod względem wykorzystywania AdBlocka. Może "internetowi" już się przyzwyczaili, że mają wszystko za darmo? Oby nie.

Netflix

: 23 wrz 2015, 13:52
autor: RobertMarc
zgadzam się że warto aby netflix wszedł do polski, może coś ruszy alternatynwego dla telewizji. Może też hbo go zdecyduje się na oddzielną sprzedaż (bez pakietu z telewizją).

Netflix

: 06 sty 2016, 19:29
autor: janekpogwad
Netflix jest już dostępny w Polsce! :D

Netflix

: 06 sty 2016, 19:44
autor: AtoMan
...i mocno rozczarowuje. Nie widać spolszczonych pozycji innych niż te, które wyciekały od miesięcy. Anime po polsku nadal brak. Część tylko z napisami. Gdzie jest ta rewolucja :/

Netflix

: 09 sty 2016, 10:18
autor: zesepo
I te ceny wyrażone w DOLARACH...już wolę Iplę.

Netflix

: 09 sty 2016, 13:25
autor: Direct
Moje pierwsze wizyta i już porażka - interfejs w języku angielskim. Rozumiem, że przetłumaczenie opisów filmów i seriali może potrwać, ale sama strona powinna być dostępna po polsku od pierwszego dnia obecności w Polsce. Inaczej to jest lekceważenie naszego rynku. Ale na tym nie koniec, wad jest więcej. Spójrzmy na ofertę - jest po stokroć uboższa, niż to, co oferuje ten serwis w USA. No i najważniejsze - brak polskich napisów. To znaczy są, ale tylko dla garstki produkcji z już i tak okrojonej na nasz rynek oferty. To wszystko dyskwalifikuje ten serwis. I za tę paradę niedociągnięć życzą sobie co najmniej 8€ miesięcznie. Wejście Netfliksa na polski rynek jest żenujące.

Netflix

: 09 sty 2016, 13:46
autor: Pawel
Co do zawartości to wiadomo było przed startem że w związku z licencjami w różnych krajach będą inne oferty. W wersji, która jest dostępna na naszym rynku są także filmy czy seriale, których nie ma w wersji np. dla USA i na odwrót.

Na tę chwilę jednak faktycznie jest to falstart i na pewno nie warte swojej ceny.

Netflix

: 10 sty 2016, 7:25
autor: Karol
Nie dość, że nasz serwis jest bardziej ubogi. to możemy zapłacić za niego 7,99 miesięcznie, ale euro, nie dolarów jak amerykanie - przynajmniej tak porównuje portal Serialowa.pl. Przypominam o różnicy w kursie.

Netflix

: 10 sty 2016, 11:41
autor: Lex
Oferta jest strasznie uboga. Większość seriali była emitowana już w telewizji. Brak nowych sezonów niektórych pozycji typu "Gotham" oraz "Sposób na morderstwo". Mam nadzieję, że się rozwiną, bo oferta na obecna chwile jest bardzo słaba.

Netflix

: 10 sty 2016, 12:44
autor: Conan
Nowych sezonów takich seriali jak "Gotham" czy "Sposób na morderstwo" nie ma nawet na amerykańskim Netflixie i nie będzie co najmniej do czasu aż zostaną wyemitowane w telewizji. Netflix nie jest platformą oferującą nowości, oczywiście z wyjątkiem własnych produkcji.

Na pocieszenie można powiedzieć, że żaden kraj nie ma takiej oferty jak USA i mieć nie będzie, a polska w porównaniu do innych państw, które otrzymały dostęp 6 stycznia wcale nie wypada tak źle jeśli chodzi o dostępne tytuły i przygotowane tłumaczenia. Pierwszy miesiąc jest darmowy i można to potraktować jako testowanie usługi, ale jeśli po tym okresie nic się nie zmieni to rzeczywiście mało kto zdecyduje się płacić za taką ofertę.

Netflix

: 20 lip 2016, 18:59
autor: Parowka09
http://teleshow.wp.pl/title,3-razy-Stan ... omosc.html
Pierwszy polski program w Netflixie.