Party - Życie gwiazd

forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

Party - Życie gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: forum-polsat »

Wczoraj w Empiku przez przypadek wpadł mi w ręce nowy magazyn "Party". Na początku myślałem, że to jakaś zagraniczna gazetka, jakich w Empiku wiele... Okazało się, że to nowy, polski magazyn. Muszę przyznać, że cała gazeta bardzo mi się spodobała. Świetna grafika, dobre zdjęcia, mało tekstu i owijania w bawełnę - po prostu prawdziwy magazyn o gwiazdach w stylu amerkańskim. Dokładnie takiej gazety brakowało mi na polskim rynku. Cena również bardzo atrakcyjna - tylko 1,99 zł. Naprawdę polecam tą gazetę wszystkim, którzy lubią tematykę gwiazd.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Party - nowy magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Co do Empiku ciekawe czy są tam też zagraniczne gazety medialne (Program TV) ??
Wracając do Party może gazeta jest fajna (sam czytałem u koleżanki) ale reklama kiepska.
Poland - Aktywnie najlepszy!
forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

Party - nowy magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: forum-polsat »

kisiel205 pisze:Co do Empiku ciekawe czy są tam też zagraniczne gazety medialne (Program TV) ??
Takich zwykłych programów jak u nas np. 'Tele Tydzień' nie ma, ale są dodatki tv w zagranicznych gazetach codziennych.
kisiel205 pisze:Wracając do Party może gazeta jest fajna (sam czytałem u koleżanki) ale reklama kiepska.
Zgadzam się - reklama jest bardzo kiepska. W TV i w radiu ani razu (!) nie widziałem reklamy "Party". Jedynie w Warszawie na kilku mini-bilboardach i telebilboardach. Szkoda, bo wiele osób nie ma pojęcia o istnieniu tak fantastycznej gazety.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

Party - nowy magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

Takie gazetki jak People, In Touch czy ich polska wersja Party to strata czasu według mnie ale jak widać wyżej znajdują sie osoby ,które kupują je i lubią żyć cudzym życiem... hmmm
forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

Party - nowy magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: forum-polsat »

Ale wszędzie osoby publiczne muszą się liczyć z tym, że ktoś interesuje się ich życiem. Ja akurat nie uważam tego za nic złego i lubię czytać takie gazety
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Party - nowy magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Tego typu gazetki są jeszcze mrówkami. I tak największą sensację z byle czego potrafią robić tylko "Fakt" i "SE". Ich na dobrą sprawę nic nie pobije.
BartłomiejJ
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 19 paź 2006, 14:36

Party - nowy magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BartłomiejJ »

Dobrym pomysłem było dołączenie jej do M&M za free - pewnie nigdy bym na nią nie trafił gdyby nie to.
Pozdrawiam
Bartłomiej Juszczyk
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2392
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

Party - nowy magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Wydawca "Party" - polski oddział Edipresse, zostanie przejęty przez Burda Media Polska (wydawca m.in polskich edycji "Elle", "Focus" i "Gala").
https://[link zakazany]/artykul/b ... sse-polska
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Party - nowy magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Wydawnictwo Burda zamyka kolejne drukowane tytuły prasowe. Poza "Party" i "Sielskim życiem" zamknięte zostaną pisma poradnikowe (m.in. “Claudia”, “Dobre Rady”,), kulinarne (m.in. “Przyślij Przepis!”, “Moje gotowanie”, "Sól i pieprz"), ogrodnicze (m.in. “Mój piękny ogród”, "Przepis na ogród"), a także magazyny z segmentu true stories (m.in. "Uczucia i tęsknoty", "Sekrety serca") i crafting ("Burda Style"). Znikną też wydania specjalne zamykanych tytułów.
https://[link zakazany]/artykul/b ... zwolnienia

Cóż, szczerze, to nie spodziewałem się, aż tak szybkiego zamykania kolejnych tytułów prasowych, nie tylko, jeśli chodzi o wyżej wymienione wydawnictwo, ale wszystkie, wydające periodyki. Kilka miesięcy temu RAS Polska ogłosił zamknięcie drukowanej wersji m.in. "Komputer Świata", dla wielu ludzi są to czasopisma legendarne, które były wydawane od wielu lat.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Party - nowy magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Ja mam sentyment do pewnych gazet i czasopism, szkoda, że jest ich coraz mniej.
Lubiłam Galę czy Urodę życia, a już dawno tego nie ma. Pewnie niedługo skończę w ogóle z czasopismami, bo już ma nic ciekawego na rynku.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Party - nowy magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

@Mooniaa , również mam sentyment do niektórych tytułów, jednak zauważalny jest trend, że coraz mniej ludzi kupuje gazety i czasopisma w kioskach, punktach prasowych czy w supermarketach. Drogie ceny niektórych tytułów to jedno, ale przecież to nie wszystko. Jest wiele pism w niskiej cenie, a okazuje się, że są zamykane. Czyżby skończyła się ich popularność? Najpewniej ludzie porzucają papierowe wydania, bo szybciej znajdą wszelkie informacje w internecie.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Party - nowy magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Zgadzam się, wszystko poszło w górę. Nawet moja babcia, która kupowała sporo kolorowej prasy tej z nieco niższej półki mówi, że chyba już przestanie, bo za drogo.
Ale te bardziej luksusowe, gdzie jest co czytać to byłoby mi szkoda.
Lubię np Pani, gdzie dla mnie sporo ciekawych wywiadów i artykułów, o kulturze, psychologii, zdrowiu itd 😉
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Party - nowy magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Mooniaa pisze: 30 paź 2022, 7:47 Zgadzam się, wszystko poszło w górę. Nawet moja babcia, która kupowała sporo kolorowej prasy tej z nieco niższej półki mówi, że chyba już przestanie, bo za drogo.
Jako kolejny czynnik należy wymienić papier, który w ciągu ostatnich kilku miesięcy stał się artykułem, którego trudno pozyskać, co pewnie też wpłynęło na decyzję wydawców o zamknięcie niektórych tytułów lub ograniczenie liczby ich ukazywania się.
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2457
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7708
x 686

Party - stary magazyn o gwiazdach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

Blank pisze: 30 paź 2022, 7:39 @Mooniaa , również mam sentyment do niektórych tytułów, jednak zauważalny jest trend, że coraz mniej ludzi kupuje gazety i czasopisma w kioskach (...)
Tych jest coraz mniej, ostatnio zamknięto ostatni w mojej okolicy.
Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Party - Życie gwiazd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Dworzec kolejowy jednego z największych miast w Polsce regularnie odwiedzam niemal codziennie rano od jakichś 12 lat. Na początku, po wyjściu z pociągu było trzeba swoje wystać w kolejce do kiosku. Dzisiaj - nikogo w tym kiosku nie ma, a i samych kiosków coraz mniej.
Ludzie nie kupują gazet, bo zamiast, np. "Gazety Wyborczej" czy "Super Expressu" mają wiadomości na portalu TVN24, WP czy Onet w swoim smartfonie i to zupełnie za darmo.

Nawet magazynów nie opłaca się kupować. Dla przykładu (podawałem go już w jednym z wątków) - w Onet Premium mamy chociażby dostęp do wydań "Newsweeka" czy "Przeglądu Sportowego" przez rok w cenie 119zł. Jeden numer wcześniej wymienionych, papierowych wersji magazynów/dzienników potrafią kosztować niemal odpowiednio 10zł czy 5zł za numer. Jeżeli przemnożymy te kwoty przez ilość numerów wydawanych w roku przepłacamy kilkukrotnie - porównując do subskrypcji w Onet Premium.

Sam kiedyś lubiłem kupować sobie na weekend do poczytania "Dziennik - Gazetę Prawną". Wtedy ukazuje się wydanie magazynowe. Jednak ostatnio cena skoczyła już do 9,90zł. To samo wydanie - w wersji cyfrowej w sobotę kosztuje 3,69zł - czyli niemalże trzy razy mniej.

Fajnie oderwać się od telefonu, by poczytać gazetę, ale niestety to kosztuje. Efekty jakie są widzimy.
2008-2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości