Party - nowy magazyn o gwiazdach

forum-polsat
Użytkownik
x 1

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: forum-polsat »

Wczoraj w Empiku przez przypadek wpadł mi w ręce nowy magazyn "Party". Na początku myślałem, że to jakaś zagraniczna gazetka, jakich w Empiku wiele... Okazało się, że to nowy, polski magazyn. Muszę przyznać, że cała gazeta bardzo mi się spodobała. Świetna grafika, dobre zdjęcia, mało tekstu i owijania w bawełnę - po prostu prawdziwy magazyn o gwiazdach w stylu amerkańskim. Dokładnie takiej gazety brakowało mi na polskim rynku. Cena również bardzo atrakcyjna - tylko 1,99 zł. Naprawdę polecam tą gazetę wszystkim, którzy lubią tematykę gwiazd.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 299
Kontakt:

Post autor: Poland »

Co do Empiku ciekawe czy są tam też zagraniczne gazety medialne (Program TV) ??
Wracając do Party może gazeta jest fajna (sam czytałem u koleżanki) ale reklama kiepska.
Poland - Aktywnie najlepszy!
forum-polsat
Użytkownik
x 1

kisiel205 pisze:Co do Empiku ciekawe czy są tam też zagraniczne gazety medialne (Program TV) ??
Takich zwykłych programów jak u nas np. 'Tele Tydzień' nie ma, ale są dodatki tv w zagranicznych gazetach codziennych.
kisiel205 pisze:Wracając do Party może gazeta jest fajna (sam czytałem u koleżanki) ale reklama kiepska.
Zgadzam się - reklama jest bardzo kiepska. W TV i w radiu ani razu (!) nie widziałem reklamy "Party". Jedynie w Warszawie na kilku mini-bilboardach i telebilboardach. Szkoda, bo wiele osób nie ma pojęcia o istnieniu tak fantastycznej gazety.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

Post autor: wojt.20 »

Takie gazetki jak People, In Touch czy ich polska wersja Party to strata czasu według mnie ale jak widać wyżej znajdują sie osoby ,które kupują je i lubią żyć cudzym życiem... hmmm
forum-polsat
Użytkownik
x 1

Ale wszędzie osoby publiczne muszą się liczyć z tym, że ktoś interesuje się ich życiem. Ja akurat nie uważam tego za nic złego i lubię czytać takie gazety
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 649
x 3366

Post autor: Karol »

Tego typu gazetki są jeszcze mrówkami. I tak największą sensację z byle czego potrafią robić tylko "Fakt" i "SE". Ich na dobrą sprawę nic nie pobije.
BartłomiejJ
Użytkownik

Post autor: BartłomiejJ »

Dobrym pomysłem było dołączenie jej do M&M za free - pewnie nigdy bym na nią nie trafił gdyby nie to.
Pozdrawiam
Bartłomiej Juszczyk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki”