Gazeta Polska

Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 497
x 702

Gazeta Polska

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Po tym, co wydarzyło się w zeszłym tygodniu w Białymstoku, mało mnie obchodzi oblanie czymś jakiegoś kiosku, którego właściciel postanowił zadeklarować strefę swojego punktu jako wolną od LGBT, no bardzo mi przykro.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2816

Gazeta Polska

Post autor: Karol »

Straszne 😲

Jak można było kogoś urazić tęczową naklejką?
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 64
x 309
Kontakt:

Gazeta Polska

Post autor: Tomek »

havanew pisze: 26 lip 2019, 15:47 Po tym, co wydarzyło się w zeszłym tygodniu w Białymstoku, mało mnie obchodzi oblanie czymś jakiegoś kiosku, którego właściciel postanowił zadeklarować strefę swojego punktu jako wolną od LGBT, no bardzo mi przykro.
I pętla zamyka się...

A ja żałuję, że w ogóle podjąłem się uczestnictwa w tej dyskusji z obawy, że będę w tej pętli uczestniczył. Bye.
HENSHIN!
Pawel

Gazeta Polska

Post autor: Pawel »

Karol pisze: 26 lip 2019, 15:52
Straszne 😲

Jak można było kogoś urazić tęczową naklejką?
Może w taki sposób że jest to dewastacja. Jak ci ktoś naklei tęczową nalepkę na samochód to też będziesz zadowolony?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 576
x 2816

Gazeta Polska

Post autor: Karol »

Gdybym rozprowadzał tego typu przedmioty i obrażanie pewnej grupy społecznej nazwałbym "wolnością", a ich samych terrorystami, to raczej musiałbym potrafić liczyć się z konsekwencjami. 🙂
Pawel

Gazeta Polska

Kioskarz sprzedaje prasę. Nie on odpowiada za to jakie treści się znajdują i to zarówno w Gazecie Polskiej, Sieci czy też Newsweeku albo Gazecie Wyborczej.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 497
x 702

Gazeta Polska

Post autor: 3rd »

W tym przypadku (dodam od razu, że nie pochwalam tego, co się stało, ale też nie robi to na mnie większego wrażenia) kioskarz nie tylko sprzedawał gazety "z prawa" i "z lewa", ale też postanowił odgrodzić swój kiosk od środowiska LGBT naklejając to gorszące obrzydlistwo w widocznym miejscu. I coś mi się wydaje, że jego rozmowa z panią, która dopuściła się tego wandalizmu, wyglądała zupełnie inaczej niż przedstawia.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 33
x 165

Gazeta Polska

Post autor: wislok »

Miałem nie zabierać głosu,ale skala manipulacji i kłamstwa, która tu się wylewa ze strony niektórych użytkowników jest porażająca. Naklejka była skierowana nie przeciwko osobom,a wyrażeniem sprzeciwu wobec ideologii, co zostało wyraźnie podkreślone we wstępniaku https://www.gazetapolska.pl/19991-szanu ... itaryzmowi
Dla mnie lepsza była by forma "Strefa wolna od ideologii LGBT" , tutaj nastąpiła niefortunność. Mam nadzieję,że wszyscy co się dopuścili karygodnych czynów w Białymstoku jak i ataków na kioskarzy zostaną surowo ukarani.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 818
x 250

Gazeta Polska

Post autor: Lupus28 »

Znów ta mityczna ideologia LGBT, której nikt tak naprawdę nie potrafi zdefiniować i poprzeć tego wiarygodnymi źródłami :lol:
5+3=8
Pawel

Gazeta Polska

To tylko w waszym rozumowaniu nikt nie potrafi tego zdefiniować, ale prawda jest taka że już dawno pokazano czym się różni ideologia LPG od akceptacji osób o innej orientacji.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 33
x 165

Gazeta Polska

Lupus28 pisze: 27 lip 2019, 10:55 Znów ta mityczna ideologia LGBT, której nikt tak naprawdę nie potrafi zdefiniować i poprzeć tego wiarygodnymi źródłami :lol:
Wyjaśnił to np. Rafał Adam Ziemkiewicz . Odsyłam :)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 664
x 813

Gazeta Polska

Post autor: N-O-R-O-N »

To ten Ziemkiewicz, który pisał, że trzeba strzelać do ludzi LGBT, a potem się bronił, że to przenośnia? :lol: Pewnie tak wykazał jego "risercz".
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 33
x 165

Gazeta Polska

Widać,że nie zapoznałeś się z tekstem, to jest właśnie problem,że Wam wystarczy nagłówek na wyborcza.pl czy innym medium, ja wolę przeczytać u źródła by potem oceniać. Zawsze można wyrwać zdanie z kontekstu całego artykułu. Nie kupuję "GP" ,ale właśnie ze względu na tą zadymę kupiłem i w ten sposób miałem dostęp do wstępniaka, który nieprzychylne media przemilczały, bo nie zgadza się z tezą i wyrokiem, który już wydali- oni chcą eliminacji mniejszości seksualnych. Warto zapoznawać się z argumentami różnych stron, mówicie- nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT,ale nie chcecie zapoznać się z argumentami osoby, która twierdzi inaczej.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 664
x 813

Gazeta Polska

Post autor: N-O-R-O-N »

No jak bajdurzył w tym tekście napisanym dla Interii o walce z tymi ludźmi, bo chcą "nas" zniszczyć (ta, może jeszcze wymordować?) ci nowi "bolszewicy", nowi "faszyści", to rzeczywiście jest to problem, ale Ziemkiewicza. Na tym kończy się mój off-top.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Pawel

Gazeta Polska

I miał racje. Tęczowi nie chcą tolerancji bo sami nie prezentują takowej tolerancji, atakując choćby katolików.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki”