Strona 1 z 1

Do Rzeczy

: 28 sie 2017, 15:26
autor: Frontowiec
''Do Rzeczy'' jest to wydawany od 2013 roku konserwatywno-liberalny tygodnik opinii, którego redaktorem naczelnym jest Paweł Lisicki. Z tygodnikiem są związani m.in. Rafał A. Ziemkiewicz, Łukasz Warzecha, Piotr Semka, Cezary Gmyz, Piotr Gociek, Andrzej Horubała, Waldemar Łysiak, Wojciech Wybranowski, Marcin Makowski, Kamila Baranowska czy Magdalena Ogórek.

Ostatnia okładka ''Do Rzeczy'' wywołała ogromne kontrowersje, porównując Adolfa Hitlera do komunisty:
[ Spoiler ]

Do Rzeczy

: 28 sie 2017, 16:55
autor: N-O-R-O-N
Czyli lewactwo było w tym czasie odpowiedzialne za ksenofobię, rasizm, antysemityzm, darwinizm społeczny, negatywny stosunek do mniejszości seksualnych, itd? A i jeszcze nacjonalizm (Niemcy i rasa aryjska ponad wszystko!). Te elementy się zasadniczo tyczą skrajnej prawicy.
Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć od tej prawicowej gadzinówki. :lol:. Nawet na ich stronie internetowej padają w dużej mierze słowa krytyki w tej sprawie, czyli nie każdy jest taki naiwny niestety...

A poza tym... tak, Prawo Godwina. Przegrana ta redakcja jest oraz żałośnie śmieszna i tyle w temacie.

I jeszcze coś zabawnego: "Do Rzeszy". :D

Do Rzeczy

: 05 kwie 2018, 18:34
autor: Frontowiec
Andrzej Horubała odchodzi z ''Do Rzeczy'' po tym, jak redaktor naczelny tygodnika Paweł Lisicki zabronił mu skrytykować antysemicki wpis Rafała A. Ziemkiewicza na Twitterze.

https://www.press.pl/tresc/52835,andrze ... c-odchodze

Do Rzeczy

: 25 mar 2020, 12:30
autor: wislok
Odchodzi ikona i legenda Tygodnika "Do Rzeczy " Waldemar Łysiak https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w ... wspolpracy

Do historii przeszedł już pierwszy jego felieton, w których oskarżył o zdradę braci Karnowskich. Ogromna strata dla nas- czytelników tego opiniotwórczego tygodnika.