Jaki program TV kupujecie?

Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

A mało dostają kasy za reklamy komórkowe ?
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Cześć!

Kupuje tylko Telemagazyn z "GL".
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Nie kupuje żadnych gazet. Wolę sprawdzić w internecie. Jakbym już miał coś kupować to byłoby To&Owo. Jedyny program tv, który mi sie podoba. Duża liczba kanałów, informacje o mediach i satelitach. Dawniej podobała mi się Antena, która na swoich łamach dawała całkiem fajne artykuły.

Za to moja rodzinka kupuje Tele Tydzień lub Tele Świat. Obydwie gazety mogę skomentować hasłem: "Pani Domu TV".
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

mi brakuje też Anteny oraz TV MOVIE a kupuje teraz tele świat
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Teraz wiele osób mnie wyśmieje ale się wypowiem:) Ja najbardziej ze wszystkich gazet lubię dodatek do faktu "fakt tv". Jest dla mnie najbardziej przejrzysty.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Witu pisze:Teraz wiele osób mnie wyśmieje ale się wypowiem:) Ja najbardziej ze wszystkich gazet lubię dodatek do faktu "fakt tv". Jest dla mnie najbardziej przejrzysty.
To twoja decyzja ,nie mogę Cię wyśmiać. :)
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

możecie mi powiedzieć co to było to TVMOVIE bo przez moje ręce przewineły się tylko 2 numery tego pisemka .swoją drogą brakuje mi też pilota tv
Poland - Aktywnie najlepszy!
telemaniak
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2006, 20:52

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telemaniak »

oczywiście To & Owo ale ostatnio napotykam na same błędy i strona internetowa ich nie działa www.toiowo.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

kisiel205 pisze:możecie mi powiedzieć co to było to TVMOVIE bo przez moje ręce przewineły się tylko 2 numery tego pisemka .swoją drogą brakuje mi też pilota tv
Ja Pilot TV w wersji drukowanej trzymałem w rękach tylko raz i odłożyłem go na półkę tak szybko, jak go wziąłem w ręce. Pomysł nie trafiony, bynajmniej nie na nasze realia. Rozkład jazdy telewizji nie może być tworzony w sposób taki sam, jak rozkład jazdy PKS'ów czy linii miejskich. Gdy szukałem KONKRETNEGO programu w KONKRETNEJ stacji, Pilot TV był tylko uciążliwy.
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

telemaniak pisze:oczywiście To & Owo ale ostatnio napotykam na same błędy i strona internetowa ich nie działa www.toiowo.pl
Bo oni nie mają już własnej strony :(
Kiedyś wszystkie publikacje z numeru można było poczytać na www.to-owo.lodz.pl Obecnie nieczynna.
A co do treści, to może nie natykam się na błędy, ale niektóre newsy podają ze strasznym opóźnieniem. Ostatnio donieśli że Multimedia wprowadziła do oferty Planette, kiedy ten kanał tam jest już od czerwca.
Obrazek
telemaniak
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2006, 20:52

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telemaniak »

Karol pisze:
kisiel205 pisze:możecie mi powiedzieć co to było to TVMOVIE bo przez moje ręce przewineły się tylko 2 numery tego pisemka .swoją drogą brakuje mi też pilota tv
Ja Pilot TV w wersji drukowanej trzymałem w rękach tylko raz i odłożyłem go na półkę tak szybko, jak go wziąłem w ręce. Pomysł nie trafiony, bynajmniej nie na nasze realia. Rozkład jazdy telewizji nie może być tworzony w sposób taki sam, jak rozkład jazdy PKS'ów czy linii miejskich. Gdy szukałem KONKRETNEGO programu w KONKRETNEJ stacji, Pilot TV był tylko uciążliwy.
Pilot TV w wersji drukowanej był jak rozkład jazdy miejskiego autobusu i nie był najtańszy.Z tego co pamiętam to kosztował 2,00 ZŁ lub 2,20 ZŁ
IZA pisze:Bo oni nie mają już własnej strony sad
Kiedyś wszystkie publikacje z numeru można było poczytać na www.to-owo.lodz.pl Obecnie nieczynna.
A co do treści, to może nie natykam się na błędy, ale niektóre newsy podają ze strasznym opóźnieniem. Ostatnio donieśli że Multimedia wprowadziła do oferty Planette, kiedy ten kanał tam jest już od czerwca.
Ja napotykam się na błędy przy Polsacie, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, a ramówki itv od dwóch miesięcy nie uaktualnili
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

a TVMOVIE ktoś pamieta i nawet ma ?
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Karol pisze:Ja Pilot TV w wersji drukowanej trzymałem w rękach tylko raz i odłożyłem go na półkę tak szybko, jak go wziąłem w ręce. Pomysł nie trafiony, bynajmniej nie na nasze realia. Rozkład jazdy telewizji nie może być tworzony w sposób taki sam, jak rozkład jazdy PKS'ów czy linii miejskich. Gdy szukałem KONKRETNEGO programu w KONKRETNEJ stacji, Pilot TV był tylko uciążliwy.
Zgadzam się, cały Pilot TV to przykład idiotycznego interesu. Ten ich cały prezes (zapomniałem jak się nazywa) to nie wiem jak mógł sądzić, że jak wprowadzi program tv według godziny, a nie stacji przyniesie to korzyść. No cóż na ekranie telewizora też był "Rozkład Jazdy Telewizji" :lol:. I jeszcze ta cena: nie było chyba tak drogiej gazety tv na polskim rynku.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

O ile się orientuję taki pomysł przyjął się dobrze w USA, więc chciał go zaszczepić na polski grunt.
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

Jaki program TV kupujecie?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

Nigdy nie miałem do czynienia z papierową wersją Pilota TV (w wersji telewizyjnej rozkład przewijał się za szybko) ale myślę że taka forma prezentacji programu ma swoje plusy - np. chcąc coś obejrzeć w danej chwili moglibyśmy sobie wybrać najbardziej nam odpowiadającą pozycję. Z drugiej jednak strony programy TV w Internecie też są tak skonstruowane a nader rzadko z nich korzystam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przewodniki telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości