Prasa telewizyjna teraz

Warblade52
Użytkownik

Prasa telewizyjna... teraz

Post autor: Warblade52 » 13 paź 2010, 15:54

Ja wygląda teraz Kurier Tv w układzie stacji?Daj linka,kisiel205,mój dobry kumplu.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 13 paź 2010, 18:02

Program w Kurierze TV wygląda mniej więcej tak samo jak w Tele Maxie czy Super TV tzn. TVP1,TVP2,Polsat,Polonia,TVN 7 oraz Puls wciśnięte na jedną stronę razem z działem Polecamy a dalej już programy w trzech rzędach - grafika bez zmian za to Super TV i Tele Max ją skopiowały.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

Post autor: matik » 13 paź 2010, 18:12

Warblade52 pisze:Ja wygląda teraz Kurier Tv w układzie stacji?Daj linka,kisiel205,mój dobry kumplu.
A tak trudno iść do kiosku i wydać nie całą złotówkę?
Warblade52
Użytkownik

Post autor: Warblade52 » 14 paź 2010, 11:19

Nie tak trudno.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Post autor: Direct » 20 paź 2010, 10:41

Powiem Wam, że ostatnio po dłuższej przerwie kupiłem "SuperTV" i jak zobaczyłem ten ich nowy układ, to normalnie ręce mi opadły. Kanały TV4, TV Puls i TVN7 są bez obrazka i mają mniej miejsca, niż taki Polsat2, który w kółko emituje to samo, a ma prawie 2x większą rubrykę i jeszcze obrazek. Bezsens totalny.
Pozdrawiam, Direct
Warblade52
Użytkownik

Post autor: Warblade52 » 20 paź 2010, 15:49

Święta racja,direct39.To bezsens totalny na skalę światową.Raczej też Tvp Polonia była bez obrazka.Powinna być zmiana:Tv 4,Tvn 7,Tvp Polonia i Tv Puls powinny mieć obrazki,pod 4 podstawowe te Polsat 2,Tvp Kultura,Tvs i Tele 5
,a pod tymi 4 filmowe.No i widzicie?Jest zmiana .
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

Post autor: Mocny FULL » 20 paź 2010, 16:28

Jestem ciekaw ile ten tygodnik kosztuje?
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Post autor: Direct » 20 paź 2010, 17:19

Złotówkę, choć jeszcze niedawno był o 10 gr droższy. Niby taniej, ale układ strony jest tragiczny.
Kiedyś w "SuperTV" zawsze były 4 duże kolumny z TVP1, TVP2, Polsatem i TVN, a obok 3 węższe z TV4, TVN7 i TV Puls. Potem na 3 czy 4 tygodnie obok TV Puls dodano TVP Polonię przy jednoczesnym wyrównaniu szerokości kolumn ze wszystkimi wymienionymi wyżej kanałami. Taki układ był moim zdaniem optymalny.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 20 paź 2010, 19:47

Wcześniej o ile jeszcze pamiętam w miejscu TV Puls była TVP(3) Regionalna :)
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

Post autor: Mocny FULL » 20 paź 2010, 22:26

direct39 pisze:Złotówkę, choć jeszcze niedawno był o 10 gr droższy. Niby taniej, ale układ strony jest tragiczny.
Czyli lepiej dodać jeszcze te 50 gierka i kupić TO&OWO TV :)

INNA
Warblade52
Użytkownik

Post autor: Warblade52 » 21 paź 2010, 15:42

No właśnie!A mogą tak zmienić Kurier Tv z tygodnika w dwutygodnik.I zmienić układ stacji,tak,żeby było 108 stacji.
Warblade52
Użytkownik

Post autor: Warblade52 » 22 paź 2010, 14:27

Przepraszam,że piszę post pod postem,ale taki układ stacji powinien być(powiem słownie):
Tele Tydzień:powinno być więcej stacji,większy przewodnik filmowy i zmienić układ stacji,który moim zdaniem wygląda tragicznie.
Tele Świat:powinny być 92 stacje:2 stronowy przewodnik filmowy,przenieść niektóre stacje z ciasnych 4 stron z 74 stacjami na pierwsze dwie strony,więcej porad i więcej stron.
To&Owo:więcej stacji,Nat Geo Wild i Jim Jam powinni dać,reszta to w miarę Ok.
Tv 14:83 stacje(zwiększenie stacji o 31,przy okazji dodać 2 strony),2 stronowy przewodnik filmowy,reszta to w miarę Ok.
Tele 14:więcej stacji,2 stronowy przewodnik filmowy,reszta to w miarę Ok.
Program Tv:więcej stacji,pozbyć się regionalnych 6,1 stronowy przewodnik filmowy,na 2 stronie działy na 1 dzień
Resztę to później powiem.
Kurier Tv:zmiana tygodnika w dwutygodnik,więcej stacji,2 stronowy przewodnik filmowy,reszta w miarę Ok.
Super Tv i Tele Max:niech wróci tamten program,pozbyć się z 7 stron krzyżówek,a za to na końcu wielki przewodnik filmowy,reszta to w miarę Ok.
Imperium Tv:więcej stacji,reszta w miarę Ok.
Zakładam nowy wątek.Czekam na odpowiedzi w tym wątku prasa telewizyjna...teraz!!!
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

Post autor: Mocny FULL » 22 paź 2010, 15:37

Warblade52 pisze:Tele Tydzień:powinno być więcej stacji,większy przewodnik filmowy i zmienić układ stacji,który moim zdaniem wygląda tragicznie.
Zgadzam się w 100%, jak mówi przedmówca powinni dodać więcej stacji, przewodnik filmowy przydałby się w stylu przewodnika [email protected] TV.
Warblade52 pisze:To&Owo:więcej stacji,Nat Geo Wild i Jim Jam powinni dać,reszta to w miarę Ok.
Również się zgadzam, bo dochodzą nowe stacje, a ja nie wiem dlaczego usunęli 2 strony z programem, dawniej osobną stronę miały kanały zagraniczne, a teraz jest mniej stron i zagranicznych kanałów i coraz mniej miejsca na ramówkę danego kanału...

Nawet nie idzie obejrzeć co będzie np. o 08:05 czy 03:00 na TVP Kultura.

INNA
Warblade52
Użytkownik

Post autor: Warblade52 » 26 paź 2010, 17:34

Mocny FULL,oto moje przemówienie w sprawie tele Tydzień i innych gazet.
TELE TYDZIEŃ
Moim zdaniem głównym powodem małej ilości stacji w Tele Tygodniu było:
Na pierwszych dwóch stronach są jedynka,dwójka,polsat,tvn,czwórka i siódemka.Na pierwszej kartce jest jedynka,dwójka i polsat.Programy te mają po dwa miejsca z sześciu na kartce.To samo na drugiej stronie,tylko inne kanały.To było głównym powodem:za dużo miejsca tych 6 kanałów w dwóch stronach.Powinno być tak:
pierwsze dwie strony mają nowinki o gwiazdach.Powinny w miejsce tych wariatów dać dwustronowy przewodnik filmowy,potem 22 kanały:na obrazki 10 kanałów:jedynka,dwójka,polsat,tvn,czwórka,siódemka,polonia,puls,tele 5 i tvp kultura.Pod tymi 5 ogólnopolskie:polsat 2,tvs,polonia 1,bbc entertainment,tvp hd i religia tv.Pod 2 pięcioma muzyczne.Wiecie jakie:) i )=.Potem 30 stacje filmowe,wiecie jakie.Potem na stronach dwóch 72 stacje:na jednej
połowie sportowe,na drugiej dokumentalne i popularnonaukowe.Na następnych dwóch stacjach(od lewej):
na pierwszej stronie 3 rzędy kanałów kobiecych z 9 stacjami,potem 2 rzędy informacyjnych z 6 stacjami,potem 1 rządek na tvn turbo,zone reality i polsat play,potem 3 rzędy bajkowych z 9 stacjami.Pozostały rządek jest przeznaczony na inne stacje,które wiem,ale nie powiem.Ostatnie 2 strony są przeznaczone na kanały zagraniczne.Już są 141 stacje,tylko bez krzyżówek.Krzyżówki będą po programie 7 dniowym.
TO I OWO
Tutaj wszystko Ok,tylko może być program taki,jak wyżej opisałem?Z kilkoma zastrzeżeniami,czułem:
1strona z 10 stacjami ogólnopolskimi:pozbyć się Tvp Info,w jego miejsce Tvp Kultura.
3 strona z 36 stacjami:na 4 stronę bajkowe,w ich miejsce więcej sportowych.
4 strona z 36 stacjami:pierwsze 2 rządki z 6 ogólnopolskimi,potem 2 rządki informacyjnych z 6 stacjami,potem 2 rządki muzycznych z 7 stacjami,potem 3 rządki bajkowych z 9 stacjami,potem 3 rządki kobiecych z 9 stacjami.Pozostałe 2 strony na kanały zagraniczne i pozostałe kanały z poprzednich stron.
Ten program nie nadąża za nowościami w świecie mediów.Mógłby zwiększyć ilość o 20 - 25 stron.Ponieważ kobiety też kupują To&Owo,powinny być 4 strony seriali na tydzień.Cena mógłby stanieć o 20 groszy.
TELE ŚWIAT(TELE 14)
Tutaj polegał bym na zmienieniu dwutygodnika w tygodnik.Jednocześnie byłoby 141 kanałów.
Inne powiem pojutrze,czasu nie ma teraz.
Czekam na odpowiedzi!
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

Post autor: matik » 26 paź 2010, 18:35

Warblade52 pisze:Mocny FULL,oto moje przemówienie w sprawie tele Tydzień i innych gazet.
TELE TYDZIEŃ
Moim zdaniem głównym powodem małej ilości stacji w Tele Tygodniu było:
Na pierwszych dwóch stronach są jedynka,dwójka,polsat,tvn,czwórka i siódemka.Na pierwszej kartce jest jedynka,dwójka i polsat.Programy te mają po dwa miejsca z sześciu na kartce.To samo na drugiej stronie,tylko inne kanały.To było głównym powodem:za dużo miejsca tych 6 kanałów w dwóch stronach.Powinno być tak:
pierwsze dwie strony mają nowinki o gwiazdach.Powinny w miejsce tych wariatów dać dwustronowy przewodnik filmowy,potem 22 kanały:na obrazki 10 kanałów:jedynka,dwójka,polsat,tvn,czwórka,siódemka,polonia,puls,tele 5 i tvp kultura.Pod tymi 5 ogólnopolskie:polsat 2,tvs,polonia 1,bbc entertainment,tvp hd i religia tv.Pod 2 pięcioma muzyczne.Wiecie jakie:) i )=.Potem 30 stacje filmowe,wiecie jakie.Potem na stronach dwóch 72 stacje:na jednej
połowie sportowe,na drugiej dokumentalne i popularnonaukowe.Na następnych dwóch stacjach(od lewej):
na pierwszej stronie 3 rzędy kanałów kobiecych z 9 stacjami,potem 2 rzędy informacyjnych z 6 stacjami,potem 1 rządek na tvn turbo,zone reality i polsat play,potem 3 rzędy bajkowych z 9 stacjami.Pozostały rządek jest przeznaczony na inne stacje,które wiem,ale nie powiem.Ostatnie 2 strony są przeznaczone na kanały zagraniczne.Już są 141 stacje,tylko bez krzyżówek.Krzyżówki będą po programie 7 dniowym.
Początek wypowiedzi jest chaotyczny. Po co w TT 2 strony kanałów zagranicznych?
Warblade52 pisze:TO I OWO
Tutaj wszystko Ok,tylko może być program taki,jak wyżej opisałem?Z kilkoma zastrzeżeniami,czułem:
1strona z 10 stacjami ogólnopolskimi:pozbyć się Tvp Info,w jego miejsce Tvp Kultura.
3 strona z 36 stacjami:na 4 stronę bajkowe,w ich miejsce więcej sportowych.
4 strona z 36 stacjami:pierwsze 2 rządki z 6 ogólnopolskimi,potem 2 rządki informacyjnych z 6 stacjami,potem 2 rządki muzycznych z 7 stacjami,potem 3 rządki bajkowych z 9 stacjami,potem 3 rządki kobiecych z 9 stacjami.Pozostałe 2 strony na kanały zagraniczne i pozostałe kanały z poprzednich stron.
Ten program nie nadąża za nowościami w świecie mediów.Mógłby zwiększyć ilość o 20 - 25 stron.Ponieważ kobiety też kupują To&Owo,powinny być 4 strony seriali na tydzień.Cena mógłby stanieć o 20 groszy.
TELE ŚWIAT(TELE 14)
Tutaj polegał bym na zmienieniu dwutygodnika w tygodnik.Jednocześnie byłoby 141 kanałów.
Inne powiem pojutrze,czasu nie ma teraz.
Czekam na odpowiedzi!
1. TVP INFO musi być razem z kanałami ogólnopolskimi na pierwszych dwóch stronach ze względu na to, że dostępny jest naziemnie
2. TVP KULTURA to bardzo nudny kanał, a pozatym jes ograniczony zasięgiem, więc nie miało by to sensu go tam dawać. Teraz ma dobre miejsce
3. Dalsza część wypowiedzi znów jest chaotyczna i trudno się domyśleć o co chodzi
4. Zwiększenie ilości aż o 25 stron to bezsens. Gazeta musiała by zdrożeć
5. Sądzisz że to i owo z taką zawartością może kosztować 1,30? Dzięki tobie by upadła.
6. Pomysł z Tele Światem nietrafiony.
Głupotą jest że wszędzie chcesz dodawać kanały by jak łatwo się domyśleć wszędzie było ok. 140 (TT, T&O i TŚ). Niektóre gazety są tanie i z mniejszą zawartością gdyż są skierowane do osób które nie odbierają aż takiej ilości kanałów. Poza tym jak każdy program miałby takie same stacje w innym układzie to nie miało by to w ogóle sensu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przewodniki telewizyjne”