Program Tv

Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warblade52 »

Jaka jest wasza opinia na temat tego programu?
Czekam na odpowiedzi!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Według mnie powinni zmienić tą gazetę i puść choćby w stronę śp. tygodnika Tele Gwiazda który miał bardziej rozbudowany układ stacji telewizyjnych jak również bogatszą treść.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Ta gazeta jest okropna. Graficznie wygląda jakby ją przygotowywał jakiś amator, na dodatek w Wordzie. Wszystko jest mało przejrzyste, na dodatek często wrzucają długi opis filmu do kolumny z danym kanałem, a tym samym obcinają program z rana i wieczora. Bezsens.

No i TV Puls, którą mają praktycznie wszyscy, jest umieszczona dopiero na 3. stronie, podczas gdy taki kanał, jak "Ale Kino!", który jest zdecydowanie mniej powszechny i nie potrzebuje tyle miejsca, bo emituje same filmy, jest na tej samej stronie, co np. TVN.
2009-2021
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ale plusem z kolei dla tej gazety są z kolei programy regionalnych stacji TVP które owszem psują graficznie gazetę ale dobrze że są tam umieszczane.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warblade52 »

Właśnie.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Dobra wiadomość. Program TV planuje na jesień zmianę układu stacji i pewnie grafiki.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warblade52 »

@direct39:Dodatkowo np.POLSAT 2 i HBO mają bardzo stare loga , TELE 5 i POLSAT 2 mają strasznie ściśniętą ramówkę i mają rozwinięty na MAX wstępny opis filmu,np.amerykańsko-włoski film sensacyjny(2006) a przyda się
film sensacyjny, USA/Włochy 2006 bądź w przypadku bardzo małej ramówki sens,. USA/Włochy 2006.*
Dodatkowo gazeta nie zawiera ramówki min.HBO 2 i TCM co sprawia że gazeta jest nieaktualna.Jednak mimo wszystko kupuję ją bo uważam że mimo tych niedoskonałości gazeta jest ciekawa.
*Tak rozwinięty opis kanałów jest w 1 rzędzie kanałów z 1 strony,z 2 strony,z 3 strony i z 4 strony.W 3 rzędzie na 3 stronie(gdzie jest m.in.TELE 5) jest pominięty kraj powstania filmu.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Z tego dowiedziałem się od pani redaktor z ''Programu TV'' (korzystając z adresu e-mail podanego w gazecie) wynika że niedługo ich oferta zostanie poszerzona o TVP Historia, TLC i uwaga... TV6 ! Nie wykluczają też zmian w szacie graficznej więc można powiedzieć że szykują się pewne zmiany w Programie TV.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Przepraszam za post pod postem ale moje informacje sprzed miesiąca się sprawdziły - do ''Programu TV'' wprowadzono TVP Historię, TLC i co najważniejsze TV6 jednak kosztem ośrodków regionalnych które zniknęły z gazety za to kolumna TVP Info rozszerzyła się do dwóch rzędów co moim zdaniem jest najgorszym rozwiązaniem gdyż mogli tam dać na przykład kanał TTV.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warblade52 »

@kisiel205:I jeszcze nadal kanały latają po gazecie jak na przykład TV6 który jest na 4 stronie a inne kanały ogólne są na 3 stronie.Podobnie jest z kanałami dokumentalnymi i lifestylowymi.
Pozdrawiam
metalfan19
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 18 sie 2012, 14:04

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: metalfan19 »

kisiel205 pisze:Przepraszam za post pod postem ale moje informacje sprzed miesiąca się sprawdziły - do ''Programu TV'' wprowadzono TVP Historię, TLC i co najważniejsze TV6 jednak kosztem ośrodków regionalnych które zniknęły z gazety za to kolumna TVP Info rozszerzyła się do dwóch rzędów co moim zdaniem jest najgorszym rozwiązaniem gdyż mogli tam dać na przykład kanał TTV.
@kisiel205: Ja też wpadłem na ten pomysł żeby dodano do gazety TTV ściskając TVP Info,pod nim TVN 24 a pod TVN 24 TTV. :)
Co sądzisz o tych zmianach które mają wprowadzić w Programie TV ? No bo czytałem na forum Satkuriera że mają tam dojść brakujące stacje dvb-t :) i parę dodatkowych,niestety za to do gazety dojdą nowe strony :(
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Myślę że nie ma powodu do zmartwień bo większa ilość stacji i stron w praktyce oznacza nowy listing. Mnie ciekawi to czy podobne zmiany pojawią się też w Tele 14 dni którą to moim zdaniem mogliby przemianować na Tele Gwiazdę :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tymczasem jak informują użytkownicy z forum Satkuriera do zmian w "Programie TV" oraz "Tele 14 dni" dojdzie w świątecznych numerac h tych pism. Wiadomo że dojdzie 8 stron więcej, zmieni się grafika i zwiększy się liczba stacji w których to znajdą się też stacje z DVB-T . Ogólnie mówiąc może być ciekawie w tych pismach :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
metalfan19
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 18 sie 2012, 14:04

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: metalfan19 »

A tymczasem pojawiły się zmiany w Programie TV i Tele 14 plus.
Zmiany w Programie TV:
- doszło do programu 8 stron
- cały program na dzień zajmuje 4 strony, a nie 3 i 1/2 jak było wcześniej
- rozluźniono kolumnę dla Minimini+ i Disney XD(teraz te kanały mają ramówki napisane w oddzielnych kolumnach)
- znaczek "Odbiór TV cyfrowej" pojawił się w TVP 1,TVP 2,Polsat,TVN,TV 4,TVN 7 i TVP Polonia obok loga, a w pozostałych stacjach pojawił się w ostatnich 2-3 linijkach programu, z prawej strony
- do gazety doszły TTV,Puls 2,ATM Rozrywka,Eska TV,Polo TV,Polsat Sport News(te kanały mają znaczek Odbiór TV cyfrowej), TVS,HBO 2 i TVP Seriale
- zwiększono 3 rząd do 20 linijek,a 2 rząd programu do 23 linijek
- zmieniono kolorystykę 1 rzędu na 3 stronie
- na 4 stronie w 1 rzędzie(oprócz Canal+Film) znajdują się także wszystkie dokumentalne obecne w gazecie oprócz TVP Historii,która jest na 3 stronie, w 2 rzędzie
- we wszystkich filmach napisanych w gazecie(oprócz 3 rzędu na 3 i 4 stronie) pojawił się kraj, w którym dany film powstał
Na razie tyle. Jeszcze też wiem,że w Tele 14 plus w miejsce niektórych stacji powchodziły te z DVB-T.
Pozdrawiam
metalfan19
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 18 sie 2012, 14:04

Program Tv

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: metalfan19 »

A tymczasem w Programie TV nareszcie zostało zmienione logo Polsat 2 na te,które obecnie obowiązuje.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przewodniki telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości