Tele Tydzień

Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Irytujący jesteś ty. Dlaczego nie szanujesz tego, że inni chcieliby ten układ który jest zostawić? 6 podstawowych stacji z opisami jest wygodne. Nie podoba Ci się? Kup sobie inną gazetę i daj spokój.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Niby wygodne ale też nieco staromodne gdyż forma ta występuje od początku powstania gazety a jak wiemy rynek telewizyjny idzie do przodu. Stąd też starałem się szukać takie rozwiązanie które to w listingu pogodziłoby nowoczesność z tradycją
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

To stwórz własną telegazetę według swoich upodobań i skończ. 🤦
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Poland pisze: 28 lis 2020, 21:57 Niby wygodne ale też nieco staromodne gdyż forma ta występuje od początku powstania gazety a jak wiemy rynek telewizyjny idzie do przodu. Stąd też starałem się szukać takie rozwiązanie które to w listingu pogodziłoby nowoczesność z tradycją
Kochany, świat idzie do przodu, trzy ruchy palcem i masz program tv nawet stacji z Korei w swoim telefonie. Programy telewizyjne w formie papierowej są wyłącznie dla ultrakonserw które szukają programu 5 podstawowych stacji, a reszta kupuje dla przepisów, krzyżówek i plotek.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Poland pisze: 26 lis 2020, 15:55 Jak ktoś ma tajemnice to zazwyczaj jest nie szczery :(
Kobietom też rzucasz takie teksty ??? :lol:

Już tak poza Tele Tygodniem, z ciekawości pytam. :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Kostka
Activist
Posty: 2581
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:43
x 1380
x 735

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kostka »

Poland pisze: 28 lis 2020, 21:57 Niby wygodne ale też nieco staromodne gdyż forma ta występuje od początku powstania gazety a jak wiemy rynek telewizyjny idzie do przodu. Stąd też starałem się szukać takie rozwiązanie które to w listingu pogodziłoby nowoczesność z tradycją
Przecież każdy już zaakceptował obecną formę pierwszych dwóch stron listingowych w TT i każdy się do niej przyzwyczaił, także daj spokój.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Kisiel/Poland pragnie zmienić najpopularniejszą od wielu lat w Polsce gazetę
Nikt nie rozumie dlaczego. Gdyby ludziom odpowiadał @Poland inny układ programów i oprawa w plotki i przepisy wybraliby sobie inny tytuł. Wyniki sprzedaży mówią same za siebie. Ile ty gazet sprzedałeś z programem? Aha wiem. 0. Koniec tematu.
Nie znasz się.
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 632

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

Serio ktoś się jeszcze przejmuje gazetami z programem telewizyjnym? W dobie EPG, internetu w każdym urządzeniu czy nawet telegazety dla tych bardziej konserwatywnych widzów ten archaizm istnieje chyba tylko dla tych którzy nie znają nic innego poza pięcioma podstawowymi kanałami i dla tych co kupują do dla plotek, przepisów i krzyżówek. Serio nie wiem jak można fascynować się tym że dana stacja jest w danym miejscu w gazecie albo że jej nie ma, ale ja może jestem normikiem który nie zwraca uwagi na takie pierdoły.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

@Zdzichu - jestem totalnie zdigitalizowany, ale wieczorem nic nie jest dla mnie bardziej praktyczne niż kartka papieru z rozpisanym programem tv. EPG nie daje mi pełnej panoramy tego co lubię oglądać. Natomiast robienie wielkiego halo z powodu obecności niszowych kanałów w TT jest żałosne i dziecinne.
leszczak
Obserwator
Posty: 441
Rejestracja: 17 mar 2010, 15:33
x 57
x 292

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: leszczak »

@Poland znajdź sobie dziewczynę i zacznij częściej wychodzić z domu do znajomych (oczywiście z zachowaniem odpowiednich zasad sanitarnych). Czytam Cię już około 10 lat, już parę razy miałem Ci to napisać, tym razem nie wytrzymałem po przejrzeniu ostatnich postów :) Nie bądź taki dociekliwy bo Cię wszędzie poblokują :) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

W bieżącym numerze "Tele Tygodnia" pojawiły się dwa omówienia pozycji ze stacji TVP Dokument mimo że... sama gazeta nie publikuje jej programu oraz rękami i nogami wzbrania się przed zrobieniem tego.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Curvy Model
Junior
Posty: 959
Rejestracja: 21 lis 2015, 13:38
x 203
x 144

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Curvy Model »

Widocznie mają ku temu jakieś powody. Przestań męczyć.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Powody może mają ale publikacja zapowiedzi bez publikacji całej ramówki dla danego kanału jest co najmniej dziwna.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3146
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 858
x 1637

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

CIA, CSI, FBI, NCIS i archiwum X mają ręce pełne roboty. :)
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2380
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1553
x 404
Kontakt:

Tele Tydzień

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Poland pisze: 23 gru 2020, 1:19 W bieżącym numerze "Tele Tygodnia" pojawiły się dwa omówienia pozycji ze stacji TVP Dokument mimo że... sama gazeta nie publikuje jej programu oraz rękami i nogami wzbrania się przed zrobieniem tego.
Poland pisze: 25 gru 2020, 11:33 publikacja zapowiedzi bez publikacji całej ramówki dla danego kanału jest co najmniej dziwna.
Dla ciebie dziwna, dla mnie normalna praktyka - również w innych magazynach (nawet siostrzanych). Przykład? W bieżącym wydaniu dwutygodnika tv14 mający 64 stacje (26/2020), które kupiła moja matka, mam omówienia pozycji programowych z HGTV, BBC Brit, FOX Comedy, History, Food Network, Viasat History i Crime & Investigation z tygodnia świąteczno-sylwestrowego (wszystkie po jednym programie, z wyjątkiem dwóch z FOX Comedy), a w tygodniu noworocznym - mam pojedyncze pozycje z Epic Drama, BBC Lifestyle, AMC i Viasat History. I to są stacje, których ramówki na łamach tv14 nie są na co dzień publikowane, ale ich pozycje, są przez redakcję tygodnika uzględnione z różnych racji.
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przewodniki telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości