Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Piotrek pisze:Przełącz sobie z RGB na CVBS to nie bedziesz miał obrazu rozmazanego.
Już wszystko jest dobrze. Problem był z przewodem antenowym, który był niewłaściwie podłączony do gniazdka.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Mam pytanie do abonentów Cyfrowej Vectry i dekodera TechniSat DIGIT MF4-K. Czy działają Was tzw. kanały "setki", czyli 200, 300, 800 na których możemy podglądać przez jakiś czas kanały, które nie są dostępne w pakiecie złotym? Na kanale 100 (Vectra Info) pisze, że od 5 grudnia na kanale 200 można oglądać Eurosport 2 przez tydzień, a mimo to nie mam tego kanału. Dodam, że inne "kodowane" kanały działają, np. na 800 leci jakiś niemiecki, nudny Volmusic.tv czy coś takiego.
krzysiek9215
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2007, 12:11

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzysiek9215 »

www.upc.fora.pl - Nieoficjalne forum UPC Polska
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Zamiast robić reklamę, to nie mogłeś napisać, że Patio TV zastąpiło Podróże TV w Cyfrowej Vectrze. Zauważyłem to i bez klikania w linki w sieci.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Od marca TVS dostępne w pakiecie złotym, a nie platynowym. Nastąpiła zamiana - TVS HD wejdzie do platyny, a zwykły TVS "spadł" do złotego.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wreszcie. Jakkolwiek ten kanał nie byłby ciekawy, nie był wart rozszerzonego pakietu.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Właśnie dzwonili do mnie z Cyfrowej Vectry - wcisnęli mi kit, że jestem już długo ich klientem i w ramach tego przygotowali dla mnie promocję - pakiet C+ za 19.90 przez pierwsze 6. miesięcy, a potem przez kolejne 6. miesięcy za 29.90zł. Ja już pakiet C+ mam (wraz z Sport na ostro) w poniedziałek mi założyli, więc nie miałem o czym z nimi rozmawiać, ale na pewno jest to duża szansa dla tych którzy tego pakietu C+ nie mają.
bathool
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2009, 9:56

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bathool »

Witam
Mam pytanko odnośnie abonamentu za cyfrową vectrę (Pakiet złoty) w poszczególnych miastach.
Na stronie Vectry nic na ten temat nie ma.
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest rozbieżność w poszczególnych miastach.
U mnie w Skarżysku 57 zł
Pozdrawiam
bathool
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2009, 9:56

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bathool »

Witam
Dzisiaj u mnie pojawił się nowy program na kanale 716. Anonse Tv
kw1804
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2010, 13:39

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kw1804 »

mam digit mf-4k z innej kablowki.co zrobić że by chodziła w vektrze,ma oprogramowanie o nr. nizej tj.22...pozdro1
Awatar użytkownika
Sajgonka
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 07 kwie 2010, 19:07

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sajgonka »

Nie wiem czy u wszystkich ale w moim mieście w zamian za patio tv wstawiono kanał Rebel tv. Czy u was takowa zmiana też była. Czy ona jest stała czy chwilowa (póki nie ma Patio tv)
Awatar użytkownika
PR
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 21 sty 2007, 19:51

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PR »

Mam kilka pytań odnośnie Cyfrowej Vectry, mam nadzieję, że mi pomożecie ;)

1) Jeżeli wezmę dwa dekodery (obydwa HD, pakiet platynowy) to czy dopłata za drugi dekoder zwalnia z opłaty za dodatkowe gniazdko?

2) Kabel HDMI nie jest w zestawie, Jaki muszę kupić, aby mógł bez żadnych zakłóceń oglądać telewizję w wysokiej rozdzielczości?

3) Jak to wygląda w praktyce - słyszałem, że czasami na kanałach HD wcześniej jest dźwięk niż obraz?

Proszę o pomoc
Z góry wszystkim dziękuje za odpowiedzi
Awatar użytkownika
Sajgonka
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 07 kwie 2010, 19:07

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sajgonka »

Nie wiem czemu ale dosłownie przed chwila w na kanale 106 w miejsce TVN HD pojawił się Eska tv (normalnie nadawany na kanale 609) Czy u wszystkich ta zmiana nastapiła? I mam pytanko czy Vectra ma zamiar wprowadzić jakąś stacje tv w zamian za tvn warszawa. Osobiście chciałbym aby to był polsat 2
czarekkkkk
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2011, 19:28

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czarekkkkk »

Siema,
mam dekoder z vectry. Mój problem polega na tym, że gdy naciskam przyciski na pilocie to nie widać na telewizorze tego interaktywnego menu z telewizji cyfrowej... Miał ktoś tak? W ogóle nie mogę zmienić kanału bo nie widze co robie. Stało się to (chyba) po naciśnięciu przycisku DISP na pilocie (chciałem zobaczyć jak się zmienia rozdzielczość) i teraz nie wiem co robić?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Vectra - telewizja cyfrowa oraz analogowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jesienne zmiany w Vectrze.

Z oferty spadają: Duck TV, Sci-Fi Universal oraz Universal Channel (w przypadku ostatnich dwóch wygasa 3-letnia umowa)
Nowości: TVP HD, TVP Seriale i Da Vinci Learning.

Skomentuję to tak, bo reprezentuję jedynie swój pogląd. Duck TV z racji wieku w ogóle nie oglądałem, bo wiało tam nudą - nie oszukujmy się, że taki kanał może bawić jedynie bobasa... i to też do pewnego wieku. Sci-Fi Universal i Universal Channel nadawało czasem fajne seriale i choć nie były to nowości z górnej półki, zawsze są to kanały tematyczne światowego giganta jakim jest NBC Universal. Natomiast żenujące nowości ze stajni TVP wcale mnie nie cieszą - osobiście w swoim pokoju nie posiadam dekodera HD, więc TVP HD mi odpada. TVP Seriale i tak uważam za powtórkowy, a na dodatek produkcji Telewizji Polskiej nie oglądam. Da Vinci Learning był słaby od samego początku, już po debiucie w ofercie N. Nie dziwię się, że żadna platforma cyfrowa nie jest zainteresowana tym kanałem. Teraz siłą ratują się biegając po kablówkach, ale i na nich przyjdzie czas.

Kwitując. Vectra wycofuje ciekawe programy, zastępując je raczej tańszymi. Fakt, że TVP HD już dawno powinno zawitać do jej oferty, TVP Seriale weszło nawet szybko, to nie powinno się kasować sensownych kanałów. Dla porównania taki Edusat czy CSB TV są w ogóle niepotrzebne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości