Multimedia

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
witryszpapa
Użytkownik

Multimedia

Post autor: witryszpapa » 15 sie 2006, 12:53

Dlaczego do tej pory nie na w programie TV kablowej Multimedia Polska programu TV Kultura.W dotychczasowej ofercie programowej jest kilka programów, których nikt nie ogląda ( takie zapchaj dziury) a program TV Kultura na który czeka większość abonenetów nie jest na antenie.Przy tak wysokich opłatach za abonament chyba coś lepszego się nam należy.PAPA.
0 x
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Multimedia

Post autor: Leszek1979 » 15 sie 2006, 13:14

Marża EBITDA grupy ukształtowała się na poziomie 48% w porównaniu z 45% osiągniętymi rok wcześniej.
Czy to znaczy że tą kasę właściciele biorą sobie do kieszeni ?
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 283
x 1417

Multimedia

Post autor: Karol » 15 sie 2006, 14:33

Na brak TVP Kultura mogę pocierpieć także ja. Jak się zresztą dowiedziałem od pani z Elbląga, która pracuje w Centrum Obsługi Klienta sieci Vectra, już dawno powinienem mieć dostęp do 4fun.tv i TVN Gra - jednak jest wręcz przeciwnie, bo oba kanały nie zostały jeszcze włączone. Włączenie TVP Kultura w Starachowicach w ogóle nie jest przewidziane.
0 x
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Multimedia

Post autor: stevie » 25 sie 2006, 21:11

UOKiK: Multimedia naruszyła prawo

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał, że Multimedia Polska, dostawca potrójnej usługi (telewizja, internet, telefon) naruszyła interesy konsumentów nie informując o planowanej zmienie cen z odpowiednim wyprzedzeniem.

Jak ustalił urząd, w lipcu 2005 roku operator Multimedia Polska podniósł opłaty za usługi telewizji kablowej z pominięciem ustawowego terminu powiadomienia klientów o planowanych zmianach cen. Zgodnie z informacjami urzędu, około 28 tysięcy spośród 230 tysięcy abonentów spółki, których dotyczyła podwyżka, zostało o niej powiadomionych z opóźnieniem.

Prezes UOKiK uznał, że spółka Multimedia wprowadzając nowe, wyższe opłaty z pominięciem ustawowego terminu naraziła konsumentów na straty finansowe, wymuszając na nich zapłacenie wyższej ceny za usługę wcześniej niż dopuszcza prawo. Zgodnie z nim, operator powinien powiadomić klientów o zmianie wysokości opłat z wyprzedzeniem co najmniej jednego okresu rozliczeniowego, w tym wypadku miesiąca.

Powyższe praktyki spółki Multimedia - zdaniem Prezesa UOKiK - są niezgodne z prawem, nie mogą być zatem dalej stosowane. Na operatora nie została nałożona kara finansowa, ponieważ takiej możliwości nie przewiduje ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów.
Żródło: Media2.pl
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Kontakt:

Multimedia

Post autor: Majkell » 08 wrz 2006, 12:15

No i stało się... Moczymordy vel. Multimedia wyłączyły z oferty Zone Reality. W zamian za "nowe, atrakacyjne polskojęzyczne programy", z których ostatni pojawił się dobrych kilka miesięcy temu.

Co się będę silił na wyszukane opinie: dupa nie kablówka.

Szkoda, że na moje osiedle nie dociera UPC. Lepiej, taniej i nie brakuje tak PODSTAWOWYCH kanałów jak paczka Zonemedia.
0 x
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Kontakt:

Multimedia

Post autor: Majkell » 07 paź 2006, 9:55

Dziś MoczyMordy Ruskie vel Multimedia Polska (standarty przyszłości :lol:) wyłączyły w Gdyni dość przyzwoity pod względem muzycznym kanał 4fun.tv, zastępując go kiczem i tandetą w najgorszej postaci = ITV. Tyle, że pewnie za jego retransmisję dostają kasę od nadawcy.

Dodajmy, że wszystko odbyło się niezgodnie z prawem, bo operator ma obowiązek poinformować o wszelkich zmianach w ofercie, wiążących się z wycofaniem jakiegoś programu, na kilka tygodni przed ich wprowadzeniem.

Syf i malaria. Tak w jednym skrócie można podsumować ofertę tej kablówki. Odradzam wszystkim. Szkoda, że po prostu nie mam wyboru.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 283
x 1417

Multimedia

Post autor: Karol » 07 paź 2006, 11:44

Po stracie 4fun.tv bym nie płakał, bo nie jest to kanał z wyższej półki. Co do ITV, to toleruję ten program wyłącznie dlatego, że go nie oglądam :)
0 x
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Kontakt:

Multimedia

Post autor: Majkell » 07 paź 2006, 13:26

Oba z nich sa beznadziejne, ale na 4fun.tv można przynajmniej posłuchać muzyki, a na ITV to co najwyżej posłuchać podnieconego Galusa jak opowiada o "dzwonkach do komci".
0 x
euro2 ma być w mm
x 230

Multimedia

Post autor: euro2 ma być w mm » 30 lis 2006, 14:54

czy oni wreszcie wprowadzą EUROSPORT 2 !!!
wszędzioe jest w UPC,Vectrze itd .a unich nie mają dać ESPN Classic !!!
PARANOJA :((((
0 x
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Multimedia

Post autor: stevie » 21 gru 2006, 12:55

Comedy Central w Multimedia Polska

Zgodnie z zapowiedziami od stycznia programowa oferta telewizji kablowej Multimedia Polska wzbogaci się o nowy kanał - Comedy Central. W 2007 roku w ofercie stacji znajdą się m.in. polskie programy.

Komediowy kanał Comedy Central zadebiutował w Polsce w połowie października. Obecnie dostępny jest w telewizji nowej generacji N oraz w wybranych sieciach operatorów kablowych. Od 1 stycznia 2007 roku również w sieci Multimedia Polska.

Obecnie stacja pracuje nad nową ramówką. Od przyszłego roku w ofercie programowej stacji znajdą się również polskie programy. Oferta poszerzy się także o nowe seriale, wśród nich serial "Scrubs", o którym pisalismy tutaj. Warto dodać, że od 24 grudnia 2006 roku stacja rozpocznie emisję kreskówki "South Park", o czym też informowaliśmy tutaj.
Żródło: Media2.pl
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Morus
Użytkownik

Multimedia

Post autor: Morus » 21 sty 2007, 20:14

Tymczasem w kolejnych miastach powoli włączają Superstację w większości w zamian za niemieckie kanały.
0 x
MacUr
Użytkownik

Multimedia

Post autor: MacUr » 12 lut 2007, 21:55

takie ładne rzeczy wszyscy piszą o Multimedia. A ja tylko mogę narzekać - znikają programy polskie a pojawiają się niemieckie, wszystko jest mono !!! niesamowite że w dzisiejszych czasach tv kablowa może być mono, to nawet łapiąc tvp1 z "powietrza" mam stereo. Już nie wspomnę o jakości obrazu - koszmar. A w biurze obsługi mówią - chwilowe problemy, poprawimy, prosimy o cierpliwość... no i jestem taki cierpliwy od ponad roku. A byłem wcześniej w innym mieszkaniu klientem UPC - wredni ale przynajmniej solidni
0 x
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Multimedia

Post autor: stevie » 13 lut 2007, 10:31

Coż,mozliwe,że w twoim mieście brakuje im konkurencji.Tam gdzie mają konkurencję,to znając życie starają się.
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Tornado
Użytkownik

Multimedia

Post autor: Tornado » 13 lut 2007, 20:50

Ja osobiście chciałbym przynajmniej dwa kanały niemieckie np.: RTL, VOX
Może czyta to ktoś z Multimedi, proszę włączcie kanały niemieckie w lublinie.
0 x
gosc
VIP Expert

Multimedia

Post autor: gosc » 13 lut 2007, 20:54

Swego czasu było głośno o wyłączaniu m.in. niemieckich kanałów w zw. ze zmianą prawa które wymagało zgody na nadawanie np. od RTL-u. Stąd te kłopoty..... i raczej nie spodziewałbym się tego typu stacji.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”