Inea

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
frismastazzz
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2009, 13:59

Inea

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: frismastazzz »

Witam. Mam problem z zawartą umową między mną a Ineą, chciałem zasięgnąć porady w możliwie szybkim czasie.

Zawarłem umowę z Ineą na telewizję kablową- pakiet podstawowy oraz internet 4mb- w styczniu po wprowadzeniu się do nowo wynajmowanego przeze mnie mieszkania. Po dwóch miesiącach utraciłem prawa do lokalu na który były świadczone usługi. Dodam jeszcze że zostałem poinformowany w punkcie w którym zawierałem umowę że jeśli utracę prawa do lokalu na który były zawarte usługi umowa między mną a Ineą wygasa. Po prawie miesiącu od napisaniu pisma z prośbą o rozwiązanie umowy, po zwróceniu wszystkich elementów wydzierżawionych na czas umowy oraz po przedstawieniu zaistniałej sytuacji przyszło pismo informujące mnie o konieczności uregulowania dwóch opłat. Mianowicie miesięczny okres wypowiedzenia- który rozumiem- kwota 86zł, oraz kara za przerwanie umowy przed zakończeniem okresu promocyjnego- 762zł... W umowie jest napisane: "Dostawca usług może rozwiązać umowę abonencką bez zachowania terminu wypowiedzenia jeżeli zachodzą przesłanki określone w art. 21 ust. 1 pkt a)- e), lub gdy abonent utracił tytuł prawny do lokalu w którym są świadczone usługi przez dostawcę usług." Czy mogę powyższy punkt wykorzystać w celu uwolnienia się od konieczności uiszczenia kary, lub być może ktoś ma inny pomysł na rozwiązanie tej sytuacji w korzystny dla mnie sposób. Nie mam zamiaru płacić za coś z czego nie korzystam, tym bardziej że zaistniała sytuacja nie wynikła bezpośrednio z mojej winy.

Proszę o szybką pomoc. Odpowiem na pytania potrzebne do rozwiązania sprawy. Pozdrawiam.

[Zmieniłem temat na bardziej ogólny. Miłego pisania - Ice.]
iglooman
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:38

Inea

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: iglooman »

Witam.
Mam taki sam problem. Udało ci się jakoś go rozwiązać?

pozdrawiam
jas06
Junior
Posty: 1335
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 339
x 200

Inea

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

Poznańska sieć INEA wprowadza do sprzedaży dekoder obsługujący rozdzielczość 4K Ultra HD. Od wczoraj w ramach oferty dostępne będą tylko dwie prędkości internetu światłowodowego.
https://[link zakazany]/m/artykul/i ... yjna-hiway
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości