Cyfrowy Polsat - dekodery - pytania i problemy

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: RaPi » 03 kwie 2008, 19:18

Aby uniknąć zbędnego bałaganu na forum zakładam ten wątek. Każdy kto ma pytanie odnośnie dekoderów Cyfrowego Polsatu może je zadać właśnie tutaj. Wszystkie inne wątki tego typu będą kasowane.
0 x
agata1304
Użytkownik

Post autor: agata1304 » 08 kwie 2008, 20:04

Od pół roku mam problem z dekoderem. Mimo, że jest na gwarancj musiałam zapłacić 15 złoty za naprawe. Po przywiezieniu dekodera do domu po dwóch dniach nadal się psół.. Jako klient czuje się oszukana.[/b]
0 x
lucy
Użytkownik

Post autor: lucy » 08 kwie 2008, 20:05

A co się dzieje z tym dekoderem ?
0 x
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Post autor: Artu » 08 kwie 2008, 20:12

No przecież pisze, że się psóje :P
0 x
Awatar użytkownika
Hellboy
Użytkownik

Post autor: Hellboy » 10 kwie 2008, 13:42

Posiadam dekoder Echostar 616. Podczas oglądania tv zauważyłem, że występują od czasu do czasu kilkunastu sekundowe przerwy w odbiorze dźwięku np. na kanale TV1000 i HBO. Czy takie zaniki fonii są normalne, czy ten typ dekodera tak po prostu ma, że "zawiesza" dźwięk? Pozdrawiam.
0 x
elefant
Użytkownik

Post autor: elefant » 10 kwie 2008, 14:47

Hellboy nic się nie bój. Wszystko z twoim dekoderem jest ok. Ja posiadam starego thomsona i takie rzeczy jakie ty opisałeś są u mnie codzienie.
0 x
Awatar użytkownika
mirko1801
Obserwator
Kontakt:

Post autor: mirko1801 » 25 kwie 2008, 13:33

Witam i pozdrawiam wszystkich.Mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic.Kupiłem dekoder CP. Samsung DSB-H370G,a także dużą antenę[talerz 80-90] oraz MONOBLOCK LNB ,,,LMP-01F,,,podobno najlepszy według sprzedawcy [cały komplet].i chciałbym odbierac ASTRE i HOTBIRDA jednocześnie.
Proszę o pomoc,gdyż nie wiem jak ustawic parametry w dekoderze,próbowałem sam ustawiac,ale nic mi nie wychodzi.Antena jest dobrze gdyż podłączałem ECHOSTARA DSB717 i sygnał jest 84/76.Bardzo bym prosił o podanie mi krok po kroku jak mam ustawic dekoder,jestem w tych sprawach LAIKIEM dlatego proszę o wyrozumiałośc i cierpliwośc.
Z góry dziękuję za WASZĄ pomoc.
Ps.Prosiłem o pomoc sprzedawcę,ale On jedynie montuje cały zestaw za 120 zł.i wtedy mi ustawi dekoder tak jak powinien byc aby odbierał obie satelity.
Jeszcze jedno pytanie/// dlaczego mam różne kolory paska mocy sygnału,raz zielone, a raz czerwone na różnych programach/// sygnał mam silny.
Pomóżcie czekam!!!!!!!!!.
0 x
lucy
Użytkownik

Post autor: lucy » 25 kwie 2008, 20:59

Musisz mieć dwa konwertery
0 x
Wiolkam22
Użytkownik

Post autor: Wiolkam22 » 01 maja 2008, 18:43

Witam!!! Potrzebuję porady. Mój syn dopadł pilota od dekodera i poprzestawiał w nim mnóstwo rzeczy. Z większością sobie poradziłam ale... Zniknęły informacje jaki program czy film w danym momencie idzie. Dotychczas była na pasku nazwa stacji, godzina, tytuł programu, czas trwania i możliwość dowiedzenia się co będzie następne. Teraz została tylko godzina i nazwa stacji. Pomóżcie bo nie mam instrukcji obsługi dekodera - gdzieś przepadła.
Pozdrawiam
0 x
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Post autor: Artu » 02 maja 2008, 9:42

Na wszystkich kanałech nie ma info o o programie? W moim Samsungu też na niektórych kanałach nie ma EPG, a szczególnie na BBC.
0 x
Awatar użytkownika
Hellboy
Użytkownik

Post autor: Hellboy » 02 maja 2008, 15:01

Odłącz zupełnie od prądu i podłącz ponownie. Miałem podobnie.
0 x
Wiolkam22
Użytkownik

Post autor: Wiolkam22 » 04 maja 2008, 12:57

Hej!!! Dzięki Hellboy! Rzeczywiście wyłączyłam dekoder z prądu i wszystko gra.Pozdrawiam
0 x
Punkix
Użytkownik

Post autor: Punkix » 08 maja 2008, 15:30

Witam,

posiadaczem cyfrowego polsatu jestem od wczoraj. Dzisiaj zainstalowalem wszystko. I mam problem z wyszukaniem kanalow. Pani w sklepie powiedziala ze wszystko powinno byc dobrze. Podajac jej moj problem, nie byla w stanie mi na niego odpowiedziec. Powiedziala tylko zeby nie zmieniac ustawien. A mam je tak: LNB1: HOTBIRD. Potem jak wchodze w szukanie programow to mam: TP:10719/V, tryb wyszukiwania na wszystkie. Na dole sa takie dwa paski. Pierwszy od gory ma 73%, a drugi 0%. Wlaczam szukanie programow i mi ich szuka. Niestety jednak nic nie znajduje.
Jak znalezc programy?
0 x
hiszpan97
Użytkownik

Post autor: hiszpan97 » 08 maja 2008, 17:00

masz zle ustawiona antene

witam mam pytanie,mam dekoder starego thomsona w ktorym nic juz nie dziala na panelu czolowym,mozna go obslugiwac tylko z pilota,ktory w ostatnim czasie tez siadl.obecnie mam uniwersalny pilot ale nie ma wszystkich funkcji.czy moge wymienic dekoder w serwisie nie zrywajac przy tym umowy?
0 x
Awatar użytkownika
mirko1801
Obserwator
Kontakt:

Post autor: mirko1801 » 12 maja 2008, 18:22

Witam i pozdwrwiam.
Mam duży problem z odbiorem telegazety w dekoderze CP. To znaczy że wogóle nie wyświetla mi telegazety.
Mój dekoder to Samsung DSB-H370G.
Telewizor to LG Lcd 37lc2RR* ,,,,sygnał jest bardzo dobry,wszystkie kable (HDMI LEAD,,telewizor + dekoder)
a ponad to dekoder jest podłączony także kablem orginalnym dołączonym przez producenta (EURO) i mimo tego brak jest telegazety.Jaka może byc przyczyna,proszę o pomoc.
Jest jeszcze jedna sprawa.Odbieram sygnał z ASTRY i HOTBIRDA i tu mam bardzo silny sygnał na odbiór nie mam co narzekac gdyż paski wskazują na ful mocy,ale jest coś dziwnego w tym bo pasek na kilku stacjach jest zielony, a znowu na innych jest czerwony.Jaka może byc przyczyna ( antena jest idealna,podłączenie również,) zmiany koloru paska sygnału.
Mam równierz ECHOSTARA DSB 717 i na nim kolor pasków jest jednakowy na wszystkich stacjach ( podłączałem do tej samej anteny w celu sprawdzenia ) czy ktoś miał już taki problem.
Jeżeli możecie to proszę pomóżcie !!!!!
Jeszcze raz pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”