[CBS] Moda na Sukces

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

Atahan pisze: 29 lis 2020, 16:17 @Adix2004 w piecu się paliło i to bardzo, ale Ridge wtedy wpadł do komory na popiół i był nieprzytomny, dlatego wszyscy myśleli, że spłonął.
@Mateusz95 to ja robię sobie czasami przerwy, jak są właśnie takie momenty w stylu Lizzy. Spotkanie Sheili i Brooke chyba blisko, bo dzisiaj wszyscy się dowiedzieli, że to Deacon strzelał. I ponownie utwierdziłem się w przekonaniu, że Brooke od jakiegoś czasu plecie trzy po trzy. Co chwile kule latają Quinn nad głową, a ta do Billa "Przecież nikt nie chce zabić Quinn." - no ręce opadają. Też lubię Katie, która się z kimś konfrontuje, niż jak jest taka szczęśliwa i pojawia się tylko po to, żeby być. Ciekawi mnie czy topór zostanie pochowany, bo przecież Katie uratowała życie Quinn. Z drugiej strony siostrzyczki już spoglądały na siebie, jak Quinn była wdzięczna Ridgowi za uratowanie życia.

Co do powrotów, to jest ktoś jeszcze i powrót tego ktosia powoli, bo powoli, ale się zbliża, jednak to będzie w przyszłym roku dopiero. To jest jeden jedyny spojler, który znam, bo uwielbiam tą postać.
Pamiętam za czasów w TVP, gdy Ridge wpadł do pieca, Gdy Brooke dowiedziała się o śmierci, to chyba przespała się z Nickiem Marone ( przyrodnim bratem Ridge'a) a potem nie długo potem okazało się ,że żyje.
@Atahan Poprzednim razem odpuściłem w momencie po śmierci Aly Forrester, która Steffy zabiją ją w obronie własnej. Działo się!. Jednocześnie szkoda pozbywając kolejnej ważnej postaci. Do tego wątku powinni przywrócić Taylor. Steffy niczemu nie była winna w przeciwieństwie do matki, zabijając Darle wsiadając do samochodu pod wpływem alkoholu, mimo mgły.
Atahan pisze: 29 lis 2020, 16:17 Co do powrotów, to jest ktoś jeszcze i powrót tego ktosia powoli, bo powoli, ale się zbliża, jednak to będzie w przyszłym roku dopiero. To jest jeden jedyny spojler, który znam, bo uwielbiam tą postać.
Masz na myśli...
[ Spoiler ]
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

@Mateusz95 , tak właśnie ją mam na myśli. Nie mogę się już doczekać.

Dzisiaj Julius powiedział coś, co było bardzo prawdziwe. Mianowicie to, że Maya jest egoistką. Ja już to widziałem, kiedy prosiła Nicole o zostanie surogatką i za każdym razem było "Nie musisz się zgadzać, ALE bylibyśmy bardzo szczęśliwi.". I teraz podsunęła papiery Nicole, chociaż ta w ostatnich dniach ma totalnie zepsutą psychikę. Powinna udać się na jakieś wakacje (i nie piszę tego tylko dlatego, że już mam dość tego wątku).

Sally i Thomas to jest hit w negatywnym tego słowa znaczeniu. Oni od jakiś kilkunastu odcinków mówią: jak wiele dla siebie znaczą, jak wiele znaczy obecność Thomasa w Sally Spectra, ile Thomas poświęcił, jaki osiągną sukces i kilka innych bezsensownych rzeczy. Ile można?
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

Atahan pisze: 03 gru 2020, 23:40 @Mateusz95 , tak właśnie ją mam na myśli. Nie mogę się już doczekać.

Dzisiaj Julius powiedział coś, co było bardzo prawdziwe. Mianowicie to, że Maya jest egoistką. Ja już to widziałem, kiedy prosiła Nicole o zostanie surogatką i za każdym razem było "Nie musisz się zgadzać, ALE bylibyśmy bardzo szczęśliwi.". I teraz podsunęła papiery Nicole, chociaż ta w ostatnich dniach ma totalnie zepsutą psychikę. Powinna udać się na jakieś wakacje (i nie piszę tego tylko dlatego, że już mam dość tego wątku).

Sally i Thomas to jest hit w negatywnym tego słowa znaczeniu. Oni od jakiś kilkunastu odcinków mówią: jak wiele dla siebie znaczą, jak wiele znaczy obecność Thomasa w Sally Spectra, ile Thomas poświęcił, jaki osiągną sukces i kilka innych bezsensownych rzeczy. Ile można?
@Atahan Ja podobnie. Zawsze uwielbiałem Taylor, gdy była górą niż Brooke. Między innymi jak Logan chciała odzyskać Ridge'a, bo rozstała się Thornem, wyznając o swoich uczuciach do Forrestera. Po powrocie "zmartwychwstaniu" w 2005 r. całkowicie zmieniono jej charakter. Była mniej świętą i tą przegraną walce z Brooke. Szkoda,że Hunter odeszła pod koniec 2002 roku. Jaki był powód?. Chodziło o kasę czy z kimś się pokłóciła?.
Właśnie, do znudzenia wysłuchiwać w kółko Thomasa o sukcesie firmy ''Domu Mody Spectry" itp.. Ochydne jest nowo logo. Stare jest niezastąpione!
Nie lubię wątku Mayi/Nicole, po prostu mdły. Może jakby Bell porządnie był napisany scenariusz.
Słusznie,że Sheilę wypuścili z aresztu, bo nie była niczemu winna. Nawet Eric zaprosił do swojej rezydencji, co Quinn i Ridge'owi się nie spodobało.
W dzisiejszym odcinku było spotkanie Sheili i Brooke po latach! :twisted: Mina Brooke bardzo zaskoczonej jej obecnością :D . Przeprasza za swoje wyrządzone krzywdy jakie popełniała w przeszłości. Logan coś nie do końca wierzy w szczere intencje Carter, nie dziwi mnie to.
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

We wczorajszym odcinku...
[ Spoiler ]
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

[ Spoiler ]
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

[ Spoiler ]
ditt
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 08 lip 2018, 20:20
x 671
x 141

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ditt »

Ja kibicuję Sheili, bo mam do niej sentyment. :) Jestem z rocznika 1987. Oglądałem MnS od początku, czyli od 1994, aż do 2008-2009. Sheila knuła i mordowała, kiedy jeszcze chodziłem do podstawówki. :) Zresztą nawet jeśli dziś ta druga ją zabije, to i tak pewnie za jakiś czas Sheila ożyje.
PS Najlepsze było, jak Sheila zabiła jakiegoś modela, wpuszczając mu do pokoju rój pszczół. :evil:
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

ditt pisze: 08 sty 2021, 14:03 Ja kibicuję Sheili, bo mam do niej sentyment. :) Jestem z rocznika 1987. Oglądałem MnS od początku, czyli od 1994, aż do 2008-2009. Sheila knuła i mordowała, kiedy jeszcze chodziłem do podstawówki. :) Zresztą nawet jeśli dziś ta druga ją zabije, to i tak pewnie za jakiś czas Sheila ożyje.
PS Najlepsze było, jak Sheila zabiła jakiegoś modela, wpuszczając mu do pokoju rój pszczół. :evil:
[ Spoiler ]
@ditt Ja Modę zacząłem oglądać od 2004r., gdy była już Amber Moore i tak do 2008, a potem powróciłem w 2011 do końca emisji w Jedynce i teraz w Player. A pamiętasz taki czas w 1996r, gdy TVP planowało zaprzestać na 260 odcinku?. Ostatecznie serial powrócił po kilku miesiącach po protestach widzów.
Warto zobaczyć tutaj wywiad.
http://modanasukces.blog/zepsute-video- ... -dramatem/
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

[ Spoiler ]
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

[ Spoiler ]
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

Moda na sukces wraca do telewizji 1 maja na nowym kanale Antena HD. Emisja dwóch odcinków dziennie od epizodu #7513.
http://modanasukces.blog/moda-na-sukces ... telewizji/
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ta informacja już nieaktualna bo autor bloga pomylił się o ponad 400 odcinków. Emisja rozpocznie się od odcinka 7138 (Nowa TV zakończyła emisje na odcinku 6399 (przy powtórkach na odcimku 6273) a TVP1 na odcinku 6047) podczas gdy Player jest już około 7750 odcinka.
Tak swoją drogą szkoda że teraz fani seriali są mniej aktywni - kiedyś potrafili zrobić polską czołówkę serialu: A propo czołówki przy poprzedniej odsłonie jak i chyba także na jeszcze wcześniej na pewną modyfikacje wybili się Włosi niedość że skrócili tytuł serialu do "Beautiful" to wyrzucili znany motyw serialu i dali swój: Fani serialu spoza naszego kraju zresztą bazując na ulokalnionej czołówce niemieckiej (będącej w kolejnym materiale) zrobili także intro do głównej wersji czołówki: Obecnie we Włoszech zrezygnowano z osobnej oprawy muzycznej ale skrócony tytuł (ze skrótem B) zostawiono.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tak wygląda polskie logo serialu stworzone przez fanów produkcji:
12193588_10153043561626577_5985893548166861519_n.png
12193588_10153043561626577_5985893548166861519_n.png (103.1 KiB) Przejrzano 3449 razy
Jest też wersja klasyczna:
156221593_10157569105191577_6548846947398006986_n.jpg
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Kamo875
Junior
Posty: 850
Rejestracja: 13 sie 2020, 2:35
Lokalizacja: Polska :)
x 46
x 233

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamo875 »

Wie ktoś może jak się nazywa czcionka używana w logo (tym niebieskim) wyżej?
Kamo875
Awatar użytkownika
Kamo875
Junior
Posty: 850
Rejestracja: 13 sie 2020, 2:35
Lokalizacja: Polska :)
x 46
x 233

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamo875 »

"Moda na sukces" w TVC od 10 maja. Emitowana będzie w poniedziałki i piątki, po 2 odcinki - o 14.40 i 18.40.
Kamo875
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości