[CBS] Moda na Sukces

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

"Moda na sukces" od jutra 1 maja codziennie po 2 odcinki (od odcinka 7138) od 17:50 i 18:15 na "Antena HD".
https://programtv.naziemna.info/program ... 2021-04-30
http://modanasukces.blog/powrot-mody-na ... ac-serial/
Awatar użytkownika
Kamo875
Junior
Posty: 850
Rejestracja: 13 sie 2020, 2:35
Lokalizacja: Polska :)
x 46
x 233

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamo875 »

Mam pytanie. W tyłówce pewnie Bukrewicz dalej mówi, że wersja polska na zlecenie TVN. Tylko to dziwne, skoro niby Winnicki kupił serial od USA. Nie mogli nagrać własnego lektora - np. Olejniczaka, skoro za reklamy odpowiada TVP i mówić "Wersja polska na zlecenie Antena HD...."
Kamo875
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

Kamo875 pisze: 01 maja 2021, 18:17 Mam pytanie. W tyłówce pewnie Bukrewicz dalej mówi, że wersja polska na zlecenie TVN. Tylko to dziwne, skoro niby Winnicki kupił serial od USA. Nie mogli nagrać własnego lektora - np. Olejniczaka, skoro za reklamy odpowiada TVP i mówić "Wersja polska na zlecenie Antena HD...."
Podejrzewam,że m.in. postanowili na oszczędność. Też chciałbym Olejniczaka jako lektora i miałem nadzieje,że pojawi się na Antenie HD.
@Kamo875 Najlepiej skontaktuj się z fan pagem. Oni powinni coś na ten temat więcej wiedzieć.
https://www.facebook.com/modanasukces/
Awatar użytkownika
Kamo875
Junior
Posty: 850
Rejestracja: 13 sie 2020, 2:35
Lokalizacja: Polska :)
x 46
x 233

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamo875 »

Odpowiedź z fanpage'a:
"[Winnicki] kupił prosto z USA ;) A co do lektora, to kupienie polskiej wersji od Mastergroove Studio było mniej kosztowne i czasochłonne. Poza tym przez 6 lat przywykliśmy już do Pawła Bukrewicza, a tłumacze weszli już w świat Forresterów. Nowi znów popełnialiby fabularne gafy"
Kamo875
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

Kamo875 pisze: 01 maja 2021, 22:43 Odpowiedź z fanpage'a:
"[Winnicki] kupił prosto z USA ;) A co do lektora, to kupienie polskiej wersji od Mastergroove Studio było mniej kosztowne i czasochłonne. Poza tym przez 6 lat przywykliśmy już do Pawła Bukrewicza, a tłumacze weszli już w świat Forresterów. Nowi znów popełnialiby fabularne gafy"
Dla mnie jest spoko Bukrewicz,też przyzwyczaiłem się do niego. Jestem ciekaw oglądalności "Mody..." na Antenie :)
Awatar użytkownika
Kamo875
Junior
Posty: 850
Rejestracja: 13 sie 2020, 2:35
Lokalizacja: Polska :)
x 46
x 233

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamo875 »

No Anteny nie ma jeszcze na satelicie. Więc 100% odbioru jeszcze nie mają
Kamo875
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Nuda ta "Moda na sukces". Antena HD Mogła wybrać ciekawszy moment ciągle tylko wałkują filmik z nagraniem itp. Kiedy w końcu zmienią temat.
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

"Moda..." będzie tylko w dni powszechne od poniedziałku do piątku, a nie jak dotychczas codziennie. Godzina bez zmian.
https://programtv.naziemna.info/program ... mra45qcxSs
Zgadzam się, powinni wybrać lepszy moment np. śmierć Stephanie lub powrót gangu Spectry (2017r.)
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Dzisiaj się uśmiałem z wazektomi Ridga :lol: Tylko nikomu nie mów :lol:
Awatar użytkownika
Kamo875
Junior
Posty: 850
Rejestracja: 13 sie 2020, 2:35
Lokalizacja: Polska :)
x 46
x 233

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamo875 »

Mam takie pytanie do osób oglądających "Modę na sukces" na Antenie HD. Czy oni zawsze przyspieszają tak te napisy końcowe by się zmieściły w całości pod lektora czy to tylko w pierwszych odcinkach tak jest?
Kamo875
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Ja tam nie wiem, bo nie oglądam napisów końcowych więc nie zwróciłem uwagi :)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

To jak nie wiesz to po co się wypowiadasz? Twoja wypowiedź nie wnosi nic merytorycznego. Chyba nie muszę pisać jakie można ponieść konsekwencje za robienie śmietnika z forum? Nie, nie odpowiadaj na to pytanie. Było ono retoryczne.
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

No dobra jak już tak stawiasz sprawe. No to tak są przyszpieszane litery końcowe przy innych produkcjach puszczanych przez ten kanał. Więc możliwe, że przy "Moda na sukces" też, są przyspieszane litery końcowe i wydaje mi się, że robione jest to pod lektora jak mówi mój poprzednik wyżej.
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Od dzisiaj zmiana Emisji "Mody na sukces" na 16:35 na Antena HD. Myśle, że ta zmiana jest pod Mistrzostwa Europy. I pewnie chcą sprawdzić jak poradzą sobie z serialami tureckimi z TVP.

P.s Jednak emisja bez zmian chyba niezadowolenie ludzi do nich doszło.
Awatar użytkownika
Kamo875
Junior
Posty: 850
Rejestracja: 13 sie 2020, 2:35
Lokalizacja: Polska :)
x 46
x 233

[TVP1/Player.pl] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamo875 »

piotrekzgr pisze: 03 kwie 2015, 14:45 Jak napisano na facebooku polskich fanów MNS:

Okazuje się, że wersja na komputerze, różni się od tej, którą możemy zobaczyć na tablecie czy komórce! Na stronie Player.pl lektorem jest Paweł Bukrewicz, natomiast w aplikacjach mobilnych z Androidem czy Windows Phone usłyszymy Stanisława Olejniczaka! Sprawdźcie jak jest u Was, sami jesteśmy ciekawi!


Post skomentował sam Stanisław Olejniczak:

No to chyba pora wam wyjaśnić, co i jak. Rzeczywiście zacząłem czytać odcinki do netu, ale powaliło mnie tłumaczenie! Jest dosłowne i nie za bardzo po polsku. Za wiele musiałem zmieniać podczas nagrania. Przeczytałem 20, do 6067. i zrezygnowałem. TVN nagrał więc od nowa ze swoim lektorem. Ot i cała zagadka. A z moim głosem, jak widzę, jest tylko tyłówka - ktoś zachował dla podkręcenia atmosfery i zwiększenia oglądalności. Nie dajcie się nabrać. Pozdrowienia dla wszystkich fanów "MODY"

Okazuje się jednak, że odcinek był w całości czytany przez p.Olejniczaka, nie tylko tyłówka - tak twierdzi administrator strony.

https://www.facebook.com/modanasukces/p ... =1&theater

Pan Bukrewicz radzi sobie jako tako, ale fakt, że czasami są teksty tłumaczone bardzo dosłownie, np. "Czy możecie skończyć to lizanie?" xD - mówi Nick do swojej matki i jej partnera ;)
Późno bo późno, ale ostało się komuś nagranie tej tyłówki z Olejniczakiem?
Kamo875
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości