[The CW] Nie z tego świata

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[The CW] Nie z tego świata

Postautor: Karol » 09 lis 2006, 20:54

20 listopada do ramówki TVN miał powrócić serial "Detektyw Monk". Stacja jednak zrezygnowała z jego emsji, a zamiast niego pojawi się "Nie z tego świata" - serial SF (nie mylić z tym, co pokazywało RTL7). Z ramówki znikają oczywiście kulisy "Tańca z gwiazdami".
Awatar użytkownika
SiwY
Użytkownik
Kontaktowanie:

Nie z tego świata

Postautor: SiwY » 09 lis 2006, 21:20

Karol pisze:20 listopada do ramówki TVN miał powrócić serial "Detektyw Monk". Stacja jednak zrezygnowała z jego emsji, a zamiast niego pojawi się "Nie z tego świata" - serial SF (nie mylić z tym, co pokazywało RTL7). Z ramówki znika program "Firma".

Kurde serial "Detektyw Monk" jest świetny. No cóż, może jeszcze powróci... "Nie z tego świata" serial emitowany kiedyś w RTL7 też oglądałem :] To ten o zatrzymywaniu czasu przez główną bohaterkę??? Ma ktoś jakieś materiały na temat tego serialu? Jak brzmi orginalny tytuł?
Awatar użytkownika
ITI
Mythical VIP
Kontaktowanie:

Nie z tego świata

Postautor: ITI » 09 lis 2006, 22:48

Nie wiem, która seria miała lecieć, ale super jest czwarta.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Nie z tego świata

Postautor: Karol » 10 lis 2006, 0:11

SiwY pisze:Kurde serial "Detektyw Monk" jest świetny. No cóż, może jeszcze powróci... "Nie z tego świata" serial emitowany kiedyś w RTL7 też oglądałem :] To ten o zatrzymywaniu czasu przez główną bohaterkę??? Ma ktoś jakieś materiały na temat tego serialu? Jak brzmi orginalny tytuł?

http://www.filmweb.pl/Film?id=137926

Czołówki: Sezon 1, Sezon 2, Sezon 3, Sezon 4. Nie wiem czy RTL7 pokazała wszystkie. W każym razie, to nie jest to, co pokaże TVN (chociażby dlatego, że "Nie z tego świata", które znamy trwało 30, a nie 60 min.)
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Nie z tego świata

Postautor: Pawel » 10 lis 2006, 10:37

Przypomniałem sobie liste nowych seriali, które TVN zakupił wiosną tego roku. Były to m.in. The OC (Życie na fali), Medical Investigation, Supernatural i Invasion. Z tych seriali dwa ostatnie to seriale s-f. Pierwszy to taki horrorek dla młodzieży, drugi to bardziej taki serial grozy i s-f i inwazji obcych (aczkolwiek może nie w dosłownym stylu).
Pod ten debilny polski tytuł bardziej podchodzi mi ten pierwszy serial - Supernatural, którego 2 sezon obecnie emitowany jest w USA przez stacje CW. Czy tak będzie zobaczymy, bo może to zupełnie coś innego.

Ja jednak z niecierpliwością czekam aż w TVN pojawi się serial Invasion, zawsze miło go sobie przypomnieć.
czytelnik

Nie z tego świata

Postautor: czytelnik » 10 lis 2006, 13:57

"Nie z tego świata" to "Supernatural" :-) Emisja w TVNie cieszy, zwłaszcza że pora nie jest najgorsza, co więcej rozpoczynają pokazywanie serialu sezonie jeszcze jesiennym (czyli w zimowym może zyskać wyłącznie lepszą porę) :-)
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Nie z tego świata

Postautor: Pawel » 10 lis 2006, 14:44

czytelnik pisze:"Nie z tego świata" to "Supernatural" :-) Emisja w TVNie cieszy, zwłaszcza że pora nie jest najgorsza, co więcej rozpoczynają pokazywanie serialu sezonie jeszcze jesiennym (czyli w zimowym może zyskać wyłącznie lepszą porę) :-)

Jeśli to prawda to jednak dobrze wywnioskowałem ;).
Tak jak piszesz emisja cieszy gdyż jest tylko o 1 rok opóźniona względem USA co w polskiej tv nie zdarza się często. A i godzina emisji nie najgorsza.
Awatar użytkownika
IZA
Mythical VIP

Nie z tego świata

Postautor: IZA » 10 lis 2006, 17:09

Zamienił stryjek siekierkę na kijek - jedyny komentarz jaki przychodzi mi do głowy po przeczytaniu tego newsa. TVN w mojej opinii dał po prostu plamę z Monkiem, rezygnując z jego emisji a serwując w zamian inny serial. Nie ważne jaki by dobry nie był, dla mnie takie poczynania to nic innego jak brak szacunku nadawcy wobec swoich widzów. Zresztą to nie tylko tyczy się TVNu, bo Polsat i Czwórka postępowały podobnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Nie z tego świata

Postautor: Karol » 10 lis 2006, 17:19

Prawda jest taka, że TVN nie ma miejsca w ramówce, by wpychać seriale - nawet te dobre -, do któych kupił prawa. Może najwyższa pora przerzucić niektóre rzeczy do TVN Siedem?
Awatar użytkownika
RaPi
Poster
Kontaktowanie:

Nie z tego świata

Postautor: RaPi » 11 lis 2006, 11:18

Polsat dal ciała gdy nie wyemitował ostatniego odcinka Desperate Housewives i wtedy stacja ta straciła w moich oczach i praktycznie jej nie oglądam.

No i teraz TVN :mad: Skoro się coś zaczyna to należy to skończyć. Gdyby poczekali z emisja nowego serialu do końca serii Monka nic by się nie stało. A dzieki temu fani tego serialu nie byli by zawiedzenie.
Niestety to jest standardem w polskiej TV że jeżeli coś ma np małą oglądalność to wywalamy to z anteny.

Nowy serial choćby nie wiem jakby był dobry i tak nie mam zamiaru go oglądać i mam w nosie główny kanał TVN. Ta stacja tez sie stacza zapychając ramówkę komercyjnymi płytkimi programami typu w11 czy ta cala siedzia....

Myślę podobnie jak Karol że może czas najwyższy odświeżyć ramówkę TTVN Siedem i dać tam trochę seriali na które "nie ma miejsca" na głównym kanale a nie w kółko dawać tam te same powtórki.....

@ Karol a co dokładnie dzije z tym magazynem firma bo ostatnio troche do tylu jestem. Zdejmują go tylko z anteny TVN czy również z TVN24.
Jeżeli wywalają go całkowicie to wielka szkoda bo była to dosyć ciekawa pozycja programowa.....
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Nie z tego świata

Postautor: Pawel » 11 lis 2006, 11:34

Co do dawania amerykańskich seriali w TVN7 to jestem jak najbardziej za. Na głównym TVN stanowią one i tak rolę zapchajdziur, często są przerywane w połowie sezonu do tego ich emisja jest często dopiero 2 - 3 lata po emisji w USA.
Ja bym to widział tak. Premierowe emisje seriali w TVN7 o dogodnej godzinie powiedzmy rok po emisji danego sezonu w USA, a potem za jakiś czas powtórki tych seriali na głównym TVN właśnie jako zapchajdziury. Na TVN7 te premierowe emisje zapewne miałyby sporą oglądalność (skoro powtórki np. Dowodów zbrodni czy Bez śladu mają sporą oglądalność na tym kanale to premierowe odcinki tym bardziej by taką miały), a że nie wszyscy mają TVN7 to i potem powtórki na głównym kanale TVN też swoją oglądalność by miały. Teraz i tak zapewne wiele osób tych premierowych odcinków nie ogląda bo trudno np. oglądać NCIS czy Bez śladu, które kończą się dobrze po północy jak nazajutrz trzeba iść na 6 do roboty.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Nie z tego świata

Postautor: Karol » 11 lis 2006, 12:54

RaPi pisze:@ Karol a co dokładnie dzije z tym magazynem firma bo ostatnio troche do tylu jestem. Zdejmują go tylko z anteny TVN czy również z TVN24.
Jeżeli wywalają go całkowicie to wielka szkoda bo była to dosyć ciekawa pozycja programowa.....

Pomyłka ;) Zostaje w ramówce.
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Nie z tego świata

Postautor: Pawel » 11 lis 2006, 15:38

Karol pisze:
RaPi pisze:@ Karol a co dokładnie dzije z tym magazynem firma bo ostatnio troche do tylu jestem. Zdejmują go tylko z anteny TVN czy również z TVN24.

Pomyłka ;) Zostaje w ramówce.

Tak jak napisał Karol. Firma zostaje w ramówce i będzie emitowana zaraz po Supernatural. No chyba że jeszcze TVN coś zmieni ;).
mariazet

Nie z tego świata

Postautor: mariazet » 17 lis 2006, 22:25

RaPi pisze:Polsat dal ciała gdy nie wyemitował ostatniego odcinka Desperate Housewives i wtedy stacja ta straciła w moich oczach i praktycznie jej nie oglądam.

Wyemitowal ten odcinek, niestety nie w standardowym czasie a w innym dniu. Dokladnie nie pamietam ale chyba to byl piatek zaraz po emizji pierwszej czesci. Kiepsko to wyszlo i wiele osob nie widzialo. Zastanawiam sie czy nadadza 3 sezon gotowych - w stanach juz leci chyba z 8 odcinek i naprawde wiele sie dzieje.
Awatar użytkownika
RaPi
Poster
Kontaktowanie:

Nie z tego świata

Postautor: RaPi » 17 lis 2006, 23:19

Ja jestem wlasnie na etapie ponownego ogladanie sezonu II Desperatek. I niedlugo zabie4ram sie za 3 niestety na polskie stacje tv nie ma co liczyc i jezeli chce sie ogladac dobry serial trzeba sobie radzic samemu.

Podobne kroki podejme aby zobaczyc poostale sezony monka...

Wróć do „Seriale zagraniczne”