Tajemnice Smallville

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

Tajemnice Smallville

Post autor: AtoMan » 20 wrz 2019, 13:49

Dla mnie absolutnym hitem obsady jest i tak Kevin Conroy w roli starego Bruce'a, ale szacun, że Wellinga jednak namówili, bo chyba z rok wokół niego się ciągle ktos kręcił xD
serialowej Spidergirl
co xD

Fakt, że Deana Caina w tym serialu to już dość długo nie było, a nie przypominam sobie, żeby go otwarcie i niepodważalnie ukatrupili ;)
dość
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Tajemnice Smallville

Post autor: Tomek » 20 wrz 2019, 14:19

Z tego, co pamiętam to jakiś pół/rok temu były jakieś wspólne zdjęcia z Wellingiem i chyba Amellem (Arrowem), więc najwyraźniej kręcił się gdzieś wookoło :D

Co do błędu - zamyślony umysł. Najlepsze, że najpierw napisałem tą ksywkę z myślnikiem, potem usunąłem i jeszcze zastanawiałem, dlaczego mi ona nie pasuje :lol:

Ale nie pogardziłbym serialem o córeczce Piotrka. ;)
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Tajemnice Smallville

Post autor: Tomek » 21 wrz 2019, 11:09

My tu gadu gadu, a Erica Durance, czyli Lois Lane z Tajemnic Smallville także dołączą do obsadu crossoveru :)
Crossover Arrowverse - Erica Durance powróci jako Lois Lane

[....]

Dziś natomiast podano, że w crossoverze pojawi się także Erica Durance, czyli odtwórczyni roli Lois Lane, ukochanej Człowieka ze stali, która pojawiła się u boku Wellinga w serialu Tajemnice Smallville. Nie wiadomo, jak duża będzie jej rola - zagraniczne portale podają na razie, że aktorka wystąpi w kilku epizodach (nie będzie to zatem cameo). Przypomnijmy, że to już druga Lois Lane, którą zobaczymy w crossoverze - w tej roli pojawi się także Bitsie Tulloch, która na ekranach partnerowała Hoechlinowi.
Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/crosso ... 1569001355
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Tajemnice Smallville

Post autor: Tomek » 24 lis 2019, 20:12

Trailer crossoveru "Crisis on Infinite Earths":

W którym przez ułamek sekundy pojawia się Tom Welling w swojej, klasycznej flanelówce (najwyraźniej dziennikarz to dzisiaj słabo płatny zawód ;)).
Tom Welling Arrowverse.jpg
Coś mi mówi, że jego rola będzie mała, bo w sumie nie ma praktycznie z nim zdjęć z planu czy materiałach promocyjnych.

Wiem, że jak zawsze z serialami The CW będzie boleć, ale i tak obejrzę. :rolleyes:

Lista odcinków:
1. Supergirl - 5. sezon, 9. odcinek (8 grudnia)
2. Batwoman - 1. sezon, 9 odcinek (9. grudnia)
3. The Flash - 6. sezon, 9. odcinek (10. grudnia)
4. Arrow - 8. sezon, 8. odcinek (14 stycznia)
5. Legends of Tomorrow - odcinek specjalny, poza sezonem (14 stycznia)

Przy okazji małe nawiązanie do Smallville w poprzednim evencie, jakby ktoś nie chciał męczyć się przez odcinki ;)
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Tajemnice Smallville

Post autor: Tomek » 03 gru 2019, 19:24

Kolejny trailer "DCTV Crisis on Infinite Earths" z nieznacznie większym udziałem Toma Wellinga, teraz wiadomo, że będzie przynajmniej w dwóch scenach ;)

Jest i Kevin Conroy jako Bruce :)
Kevin Conroy.jpg
Trochę mu się morda zmieniła od lat 90 ;)
Bruce TAS.jpg
Bruce TAS.jpg (22.65 KiB) Przejrzano 604 razy

Za co mam ogromny szacunek dla The CW (potrafią żerować na nostalgii), chociaż i tak pewnie cameo będzie beznadziejne ;)

Pojawi się też Burt Ward - Robin z serialu aktorskiego Batman z lat 60. Oby tylko nie jakiegoś przechodnia. Lepiej, aby ubrali go w ten durny strój :D
Robin.jpg
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Tajemnice Smallville

Post autor: Tomek » 07 gru 2019, 6:27

Kolejny trailer "Crisis on Infinite Earths" :rolleyes:

Podobno w pierwszych trzech odcinkach ma pojawić 6 innych bohaterów z różnych seriali na podstawie komiksów DC, których wcześniej nie ogłoszono.
https://www.indiewire.com/2019/12/marc- ... 202194754/
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Tajemnice Smallville

Post autor: Tomek » 10 gru 2019, 7:00

Z dedykacja dla @Karol, fragment 9. odcinka 1. sezonu Batwoman :lol:
Wygląda na to, że Smallville nie traktuje poważnie tego całego Arrowverse - chyba to wszystko, jeśli chodzi uczesnictwo tego uniwersum w Crisis on Infinite Earths :rolleyes:

Tutaj trochę cameo z początku pierwszej części crossoveru - 9 odcinka 5. sezonu Supergirl (od 1:26):
Jeśli ktoś nie orientuje się to mamy tutaj:
[ Spoiler ]

Wiem, że pewnie to nie wszystko, ale obejrzałem pierwszą z części (tą z Supergirl). Tak jak myślałem jest okropnie - polecam około 10 minut początku i około 15 minut końca. Środek to telenowelowe wyznania - widzę, że The CW dalej kręci się generalnie w kółko. Co odcinek ktoś/tym razem wiele osób musi bełkoczyć o swoich uczuciach po czym zostają zdopingowany marnym coachingiem przez kogoś słuchającego te lamenty. Nie żeby końcówka była wspaniała (jest bardzo naciągania, aby uzyskać pewien szokujący efekt, a nie jest ostatecznie szokująco czy efektownie), ale nie będę na razie wchodzić w spoilery. Nie jestem pewien czy w ogóle jest tu o czym mówić poza gościnnymi występami.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Tajemnice Smallville

Post autor: Karol » 10 gru 2019, 9:17

@Tomek scena śmieszna, fakt 😉

Aczkolwiek wolę, żeby HBO odkupiło prawa do serialu i dokręciło z 10 dobrych, godzinnych odcinków, niż żeby robić skecze dla sentymentalnych udając pseudocrossover Arrowwerse i świata Smallville 😉 Dalej jestem zdania, że "Arrow", "Flash" czy "Supergirl" są tylko cieniem starego, dobrego "Smallville" chociaż też mi się podobają.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Tajemnice Smallville

Post autor: Tomek » 11 gru 2019, 7:01

Mi Arrowverse nie podoba się wcale (nie licząc pierwszych dwóch sezonów Arrow), wolałbym już oglądać Big Brothera niż słuchać tych napisanych na kolanie dialogów. ;) Zresztą nawet w powyższym fragmencie Welling ma trochę problemów, aby dostosować do (nie)powagi wypowiadanych tekstów, gubi się na ekranie, może nawet nie do końca mu się chce grać w tym. To jest właśnie te zabawne, nieświadome zderzenie tych dwóch światów. :D No i w sumie dostaliśmy jakieś domknięcie historii - można wyczytać odrobinę faktów z tego fragmentu.

HBO nie zrobi nowego serialu, bo
- dublowałby pomysł z The CW, który ogłosił serial "Superman and Lois" o ojcostwie tego superbohatera (motyw inspirowany komiksami, gdzie Supek też tatuśkiem od kilku lat)
- Tom Welling nie nawidzi stroju Supermana, nigdy nie był fanem tej postaci i w sumie widać po powyższym fragmencie, że jego postać ma tego też dosyć (podejrzewam, że był to warunek powrotu do roli)
- twórcy/producenci Smallville nie darzą się sympatią z Warner Bros TV (prawa do dystrybucji serialu) - procesowali się o niewypłacone 100 milionów dolarów w sądzie.

PS Ten fragment z Smallville jest 100 razy więcej wart niż jakikolwiek crossover czy cameo z obecnego The CW :D

EDIT:
Lucyfer z Netflixa (wcześniej Foxa) też jest alternatywną Ziemią z Arrowverse :lol:
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Tajemnice Smallville

Post autor: Tomek » 12 gru 2019, 20:25

Taka mała drobnostka/spekulacja, która zmienia nieco odbiór sceny z Tomem Wellingiem w obecnie trwającym crossoverze i może tłumaczyć, jak pozbył się swoich mocy... okresowo.
W skrócie fani zauważyli, że Clark nosi na ręce zegar z niebieską tarczą - czyli prawdopodobnie z niebieskim kryptonitem, a ten jak wiadomo potrafi odbierać moce Kryptończykom na jakiś czas.

Normalnie wątpiłbym w takie błyskotliwe zagranie twórców, ale wcześniej widziałem zdjęcia z planu spoza sceny i nie miał zegarka na nim, co znaczy, że prawdopodobnie nie jest jego, tylko dostał go od filmowców. Drugi bardziej ważny aspekt - ma na początku nosi rękawiczki robotnicze, więc tym bardziej nie ma sensu na ozdabianie mu jeszcze ręki i to urządzenie w takiej barwie. Urządzenie jest dokładnie widocznie na samym końcu.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Tajemnice Smallville

Post autor: Tomek » 17 sty 2020, 1:37

W ramach dopełnienia ostatni, gościnny, dość znaczący występ postaci w evencie "Crisis on Infinite Earths" (odcinek The Flash). Teraz można spokojnie powiedzieć, że wszystkie, aktorskie światy DC są częścią Arrowverse ;)
Tanie... ale przytyk do stroju mnie rozbawił :lol:
HENSHIN!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”