[Netflix] Szkoła dla elity/Élite

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Karinkabart
Obserwator
Posty: 599
Rejestracja: 03 mar 2018, 12:03
x 699
x 103

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karinkabart »

Aron Piper (Ander) również nie pojawi się w 5. sezonie!
Karinkabart pisze: 02 lis 2020, 16:29 W czwartym sezonie ujrzymy po raz ostatni Samuela oraz Omara.
Te wcześniejsze plotki jednak okazały się fałszywe, bo obaj byli widziani na planie nowego sezonu.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Jestem po 4 sezonie.
Jak zawsze dużo par, seksu, zwrotów akcji. Mnie podoba się to, bo szybko się ogląda jako taki odmóżdżacz.
W tym sezonie fajny był wątek Cayetany i Phillipa, trochę jak Kopciuszek i jej książę, szkoda, że jednak on nie okazał się nieskazitelny. Ciekawe czy będą kontynuować ich wątek dalej.
Najmniej za to podobał mi się wątek Rebe, która nagle odkryła że woli dziewczyny, i Mencii tej dziewczyny w ogóle nie polubiłam. Bardzo mnie irytowała.
Jak zawsze dużo w wątku Andera i Omara.
Nadia na przyczepkę pojawiła się w kilku scenach z żeby zerwać kontakt, i nagle Guzman z Ari. Jak nie lubiłam Samiego, to w tym sezonie był spoko. 😁
Ciekawa jestem kto powróci w kolejnym sezonie, bo jednak brakowało Carli, a przedewszystkim Lu i Valerio, którzy w poprzednich sezonach byli moimi ulubieńcami.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Przed premierą piątego sezonu, Netflix zamówił szósty sezon.

W grudniu pojawią się krótkie historie, kolejnych bohaterów - Patricka, Samuela i Omara oraz Phillipe, Caye i Felipe. https://twitter.com/netflix/status/1453664085200015362
retis432
Użytkownik
Posty: 208
Rejestracja: 04 maja 2018, 2:04
x 4

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: retis432 »

Nie będę ukrywał że przejrzałem ten serial (I sezon z 2018 roku dosyć dokładnie) dla Carli, czyli Ester Expósito (chciałem zobaczyć ją w innej roli po obejrzeniu "Gdy anioły śpią" również z 2018 roku). W dodatku jako jedyna aktorka była w tym serialu (I sezon) jeszcze nastolatką, bo miała 18-19 lat. Pozostali już mieli ponad 20 lat. Oczywiście grali 16 letnich uczniów, ale wiadomo że to bzdura bo jakby aktorzy mieli 16 lat, to w obecnych czasach by nie odważyli się pokazywać żadnych scen seksu z ich udziałem.
Pierwszy odcinek I sezonu był bardzo pozytywnie zaskakujący pod tym względem. Carla niesamowicie zmysłowa i piękna. Wiedziała co chce i miała luźne podejście do seksu. Normalnie pokazywali jej duży, naturalny biust podczas scen erotycznych (szkoda że tyłka już nie), a potem jeszcze tylko sekundowy kadr z jej biustem w 3 odcinku (ten trójkącik) i KONIEC. A co dalej w sezonie II i III? Wszystkie inne sceny to było ukrywanie jej ciała przed widzami (czyli jak starsza to nie pokazywała więcej nagości, ale coraz mniej). Nie wiem czy to ona nie chciała pokazywać chociażby biustu, czy producenci zmienili zdanie.
Poza tym z Mariną w I sezonie (María Pedraza) były dwie sceny, ale pokazali wielokrotnie więcej (normalnie jej tyłek i piersi), niż ze znacznie piękniejszą Ester.
Już nie mówiąc o tym że dupy FACETÓW pokazywali wielokrotnie (jakby serial był bardziej kierowany do gejów), a tyłka Ester w normalny sposób nie pokazali ani razu. Również dupy facetów pokazywali nawet pod prysznicami w tej szkole, a dziewczyn pod prysznicem ani razu.
cybertutu pisze: 08 lis 2018, 17:30 Podoba mi się, że jest pełna nagość i odważne sceny seksu. Ot, Hiszpanie.
a najłatwiej patrzy na Carlę - wystrzałowa laska.
Niestety, ale Carla tylko w I sezonie pokazała piersi (pełnej nagości i tyłka ani razu), a w kolejnych sezonach to już dosłownie nic nie było widać.
Kamerzysta tak idiotycznie filmował (albo raczej taki był montaż), żeby widz nie zobaczył jej biustu. Jednym słowem mimo że Ester była w III sezonach to dla scen erotycznych z jej udziałem wystarczy zobaczyć I sezon, w którym pokazała najwięcej i była najmłodsza, bo faktycznie nastolatka. Dalsze sceny całkowicie niewarte uwagi.
Nie wiem czy to dlatego że ona nie chciała zbyt wiele pokazywać, czy może producenci po sukcesie I sezonu postanowili że nie warto zbyt wiele pokazywać.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Zwiastun specjalnych odcinków.
retis432
Użytkownik
Posty: 208
Rejestracja: 04 maja 2018, 2:04
x 4

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: retis432 »

Po III sezonie nie warto już tego oglądać.
Bez Carli ten serial jest mało co warty.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Nowe twarze w 6. sezonie. https://twitter.com/NetflixES/status/1488150255644422148
Karinkabart
Obserwator
Posty: 599
Rejestracja: 03 mar 2018, 12:03
x 699
x 103

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karinkabart »

Premiera 5. sezonu już 8 kwietnia:
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Trailer piątego sezonu.

Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Trwają nagrania do 6. sezonu.

Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

W niedzielę zwiastun 6. sezonu.

Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

„Elite” - sezon 6 już 18 listopada.

Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

W 6 sezonie już nie będzie chyba nikogo, kto grał w serialu od początku. Trochę szkoda.
Serial niby bez jakieś większej fabuły, ale mnie bardzo wciąga, i szybko się ogląda. Tylko już uważam, że za dużo tych sezonów, może ten już powinien być ostatni.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Fabuła 6. sezonu:
Po śmierci Samuela Las Encinas zaczyna nowy rok szkolny, próbując zrobić lifting poprzez ukrycie katastrof z przeszłości. Jednak konflikt w szkolnych klasach ma charakter systemowy: rasizm, seksizm, przemoc domowa czy fobia wobec osób LGBTQ to tylko niektóre z trudnych kwestii, jakie będą przewijać się przez korytarze tej prestiżowej instytucji w tym sezonie. Jeżeli ci, którzy stoją na czele systemu, nie podejmą aktywnych działań, by odnieść się do tych kwestii, uczniowie będą musieli to zrobić sami.
Samuel nie jest jedyną postacią, które opuszczą 'Szkołę dla elity' po cliffhangerach z finału 5. sezonu. Oprócz niego w 6. sezonie nie powrócą także Omar (Omar Ayuso), Rebeka (Claudia Salas) i Cayetana (Georgina Amorós).
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

[Netflix] Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

Powstanie 7 sezon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości