[Netflix] Undercover

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 68
x 174

[Netflix] Undercover

Post autor: Pawel » 31 maja 2019, 10:46

Jeden z największych na świecie producentów ecstasy, Ferry Bouman, wiedzie spokojne życie w swojej willi na pograniczu Belgii i Holandii. Jednak wszystko zaczyna się zmieniać, gdy dwoje tajnych agentów wprowadza się na jego terytorium, by poznać od podszewki jego życie i zniszczyć jego siatkę przestępczą.
Belgijsko-holenderska koprodukcja, do której prawa do dystrybucji w innych krajach nabył Netflix (cały sezon jest dostępny). Według informacji podanej na rozpoczęciu każdego odcinka serial oparty na autentycznych wydarzeniach ale nazwiska są zmienione i dodane wątki na potrzeby fabuły. Sam serial ogląda się całkiem OK, co odcinek na koniec czeka nas czasem mniej, czasem bardziej ciekawy cliffhanger. Moim zdaniem w środku trochę tempo nie zawsze trzyma taki sam poziom, gdyby zamiast 10 zrobili ze dwa odcinki mniej i bardziej to skondensowali to oglądałoby się jeszcze lepiej.
Ale ogólnie polecam, takie mocne 7-8/10 jak dla mnie.

Jeden z odcinków rozgrywa się w dużej części w Polsce ;).

Na holenderskiej wiki wyczytałem że rozpoczęły się już zdjęcia do 2 sezonu. Z jednej strony trochę zaskoczenie jak dla mnie bo 1 sezon tworzy dobrą całość, ale faktycznie jest w zakończeniu pewna furtka na 2 sezon. Oby też pojawił się na Netflixie.
0 x
Ten co dostaje ostrzeżenia za prawdę. Bo nikt tutaj nie potrafi zaprezentować RIGCZ.
PRECZ Z CENZURA!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”