[FOX/Netflix] Lucyfer

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Druga część piątego sezonu zadebiutuje - 28 maja :)

Obrazek

Edit. Niestety data znikła i zostało to zamienione na "Więcej odcinków już wkrótce" :(
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

I wreszcie jakieś dobre wieści na wiosnę 🙂
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Netflix na swoich social mediach potwierdzili :)
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Zakończono zdjęcia do szóstego, finałowego sezonu.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Zwiastun sezonu 5B.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Adix2004 pisze: 13 wrz 2020, 1:37 Zdradzono, że 10 odcinek piątego sezonu będzie odcinkiem musicalowym :rolleyes:
Dobry odcinek mimo wszystko 😝

Przyznam, że dopiero zacząłem część B i nigdy bym nawet nie podejrzewał, dokąd zabrnie ten serial 👹

Swoją drogą nie doczytałem tego wcześniej, ale w "Lucyferze" gościnnie pojawia się ktoś znany fanom "Smallville" - John Glover 🙂
FB_IMG_1622518271919.jpg
Dawniej, dawniej w serialu występował dłużej Tom Welling. 🙂
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Skończyłem piąty sezon "Lucyfera", jak zwykle się nie zawiodłem, chociaż odniosłem wrażenie, że powoli zaczyna się on wypalać.

Po bardzo dobrym zakończeniu części 5A, pierwsze odcinki 5B zaprezentowałby się równie ciekawie, chociaż pojawiły się momenty osłabienia scenarzystów, którzy ewidentnie chcieli odczekać z mocniejszym akcentem na finał, bardzo dobry, często zabawny, ale poprzedzony wręcz wzruszającymi momentami. Od komedii do tragedii, tak mogę ocenić najnowszą odsłonę "Lucyfera".

Sezon 6. mam nadzieję, że będzie zwieńczeniem tego, co Netfliksowi udało się odbudować po tym, jak produkcję położył FOX w ostatnich wyprodukowanych przez siebie odcinkach. BTW. zdradzę, że wątek stacji Murdocha pojawi się w serialu :P
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Też skończyłem oglądać 5 sezon. Owszem ta część była emocjonalnym roller-coasterem, ale serial dalej daje fantastyczną rozrywkę na rozluźnienie. Jaka szkoda, że już jesteśmy coraz bliżej końca.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Pierwsza zapowiedź finałowego sezonu "Lycyfera" jest zlepkiem wszystkich poprzednich serii:


Premiera 6 sezonu odbędzie się już 10 września. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że tak szybko to nastąpi.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Plakat finałowego sezonu.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Zwiastun finałowego sezonu.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Twórcom "Lucyfera" mogę podziękować za ostatnie lata świetnej rozrywki. Od dramatu przez procedural kończąc na komedii. Cieszę się, że produkcja została uratowana przez Netflixa. Dało mi to satysfakcję, że "Lucyfer" odchodzi niepokonany.

Finał udowodnił też, że serial jest już nie do ruszenia w przyszłości. I niech nikomu nie przychodzi do głowy by go kontynuować dla jego własnego dobra. Może za kilka lat do niego wrócę w ramach powtórki. :)

Mam nadzieję, że Tom Ellis nie będzie bohaterem jednej postaci i jego kariera się rozwinie, bo jest świetnym aktorem oraz wokalistą.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[FOX/Netflix] Lucyfer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

"Lucyfera" skończyłem oglądać w ubiegłym tygodniu. Szczerze przyznam, że ostatni sezon nie był najlepszym w historii serialu. Odniosłem wrażenie, że jak na 10 odcinków, to opowiedziana przez twórców finałowa historia sama w sobie była jednak zbyt uboga i za bardzo ją rozciągnięto.

Oddać jednak muszę, że inteligentnie wprowadzono widzów w błąd, jeśli chodzi o hipotezy, które można było wysnuć na samym początku sezonu, bo wszystko poszło w nieoczekiwanym kierunku, a jeśli chodzi o sam finał - epicki nie był, jednak nie znalazłbym lepszego zakończenia dla tego - mimo wszystko - prześmiesznego na ogół serialu, który na sam koniec potrafił bardzo wzruszyć.

Najlepsze, co spotkało "Lucyfera" i jego fanów, to fakt przejęcia produkcji przez Netflix. FOX jednak groteskowo położył ten serial wypuszczając trzeci sezon i kończąc go w naprawdę głupim momencie, co jednak jest domeną amerykańskich sieci.

Co muszę dodać, to że praktycznie każdy aktor odegrał tam swoją rolę perfekcyjnie. Jedyne, co mnie zaskoczyło, to totalna przemiana postaci Maze - tutaj może twórcy za bardzo odlecieli przekształcając ją z zabójczyni w sezonach Foxa do roli wręcz komediowej w odcinkach Netfliksa.

I żałuję, że to koniec. Serio.

Mam nadzieję, że jednak Netflix nie wymyśli żadnego spin-offu. Jeśli zrobić, to film pełnometrażowy i to dopiero kiedyś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości