Prison Break

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Rudy
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:54

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rudy »

Serial emitowany przez amerykańską telewizję Fox, początkowo zaplanowano tylko 13 odcinków, ale w związku z sukcesem serialu zrealizowano jeszcze 9. Niedawno zakończyła się pierwsza seria. Kolejna podobno już w sierpniu. Czy ktoś ogląda ten serial? Jakie są wasze opinie?? Uważam, że to jeden najlepszych seriali i polecam wszystkim. Uwaga - wciąga !!! :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Najpierw trzeba mieszkać w USA :)
Awatar użytkownika
Rudy
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:54

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rudy »

Karol pisze:Najpierw trzeba mieszkać w USA :)
Wystarczy internet ;)
Pawel

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Serial świetny, praktycznie w każdym odcinku przez te 40 minut mieliśmy ostrą jazdę bez trzymanki. Szczerze mówiąc obawiam się jednak drugiego sezonu.
Awatar użytkownika
M!chal
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 21 cze 2006, 20:35

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M!chal »

Nie oglądalem ale mój brat jest fanem tego serialu i jak mu usunolem z dysku jakieś odcinki to się LEKKO zdenerwował :P
Pawel

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

2 sezon rozpoczął się naprawdę świetnie. Mimo to dalej jestem dosyć sceptyczny jeśli idzie o 2 sezon tego serialu. Obawiam się że nie wszystkie odcinki utrzymają poziom choćby z 1 odcinka 2 sezonu.

Widzę że po tym jak skasowano bardzo ciekawy serial Invasion, William Fichtner nie musiał długo czekać na nową rolę. Postać, którą gra w PB na pewno będzie jedną z najciekawszych w 2 sezonie.
Brzydal

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brzydal »

Ten serial jest poprostu super.. strasznie wciaga to fakt beznadziejnie sie skonczyla pierwszy sezon ale to po to zeby ludzi ogladali dalej ok wszystko jest wporzadku oceniam ten serial na 9/10 bo sa rozne rzeczy ktore sie nie zdarzaja i jest ich za duzo np. przeszkody napotkane w wiezieniu przez ucieczka ale ogólenie jest super nie moge sie doczekac koleinych odcinków....
Pawel

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Brzydal pisze:strasznie wciaga to fakt beznadziejnie sie skonczyla pierwszy sezon
Gdzie ci pierwszy sezon skończył się beznadziejnie? Dla mnie było to świetne zakończenie 1 sezonu. Że co że cliffhanger? Mnie to specjalnie nie przeszkadza, zdążyłem przywyknąć.
Awatar użytkownika
simon.b
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:16

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: simon.b »

Serial SUUUPER !!! Polecam gorąco. Pierwszy sezon - wypas. Drugi zapowiada się dobrze. Tylko tak dalej. Czekam z niecierpliwością na 2 część 2 serii.
Redaktorek
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2007, 19:24

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Redaktorek »

Polsat niezwykle ostro promuje ten serial. Stacja wysiliła się na kampanie w gazetach, stacjach radiowych, oraz sporą prmocję na własnej antenie. Mam wrażenie, że nawet przeginają. Pojawiają się paski promujące hit, w kazdym bloku jest zapowiedz Prisona. Doszlo nawet do tego, ze dzis poswiecili polskiej premierze materiał w głównym wydaniu Wydarzen.Dawno ta stacja tak się nie starała aby coś wypromować. Ale warto aby Polacy zainteresowali się tą produkcją. Mimo lektora i reklam, ten serial wciagnie sporo osób.....

Już dziś dwa pierwsze odcinki, szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

No całkiem niezły ten serial. Chociaż mam wyrobioną opinię o amerykańskich serialach (bardzo niekorzystną dla tych produkcji) to ten serial nawet mi przypadł do gustu :) Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :D Szczególnie po ostatnim fragmencie drugiego odcinka ;)
Pawel

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

To jeszcze nie jedyna część ciała jaka zostanie pozbawiona któregoś z bohaterów serialu ;). Ale to dopiero w 2 sezonie :D.
Swoją drogą aktualnie po 14 odcinku 2 sezonu mogę stwierdzić jedno - jak dla mnie to ten serial mógłby się już skończyć.
ARTUR B.

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

No i pojawił się pierwszy rekord. Prawie 7 mln widzów oglądało Skazanego na śmierć. Polsat dawno już nie miał tak dobrego wyniku
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Jak dla mnie ten serial to rewelacja! Chciałem go już od dawna pobrać z sieci ale jakoś tak się złożyło że nie pobrałem. Na pewno będę oglądał ten serial na polsacie. Wogóle wśród moich znajomych ciężko znaleźć osobę, która by go nie oglądała wczoraj na polsacie. W sumie w końcu polsat emituje jakiś porządny serial ;]
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Prison Break

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie oglądałem, bo wolałem TVN. Nie rozumiem czemu wszyscy tak przeżywają pojawienie się tego serialu w Polsce. "Tajemnice Smallville" też leciały w telewizji (TVN) i jakoś nikt nie kwapi się tego przeżywać i prosić o kolejne serie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości