Prison Break

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
ARTUR B.

Prison Break

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Widocznie Tajemnice Smallville nie zainteresowały ludzi tak bardzo jak Prison Break i możliwe, ze miały słaba promocję w mediach. Zobaczymy jak bedzie dalej, czy nadal serial Polsatu będzie miał wysoką oglądalność. Ale faktycznie jak się spotkałem ze znajomymi, to każdy chwalił ten serial
Pawel

Prison Break

Post autor: Pawel »

A TVN niech dalej emituje swoje seriale o północy i bez żadnej reklamy :lol: . Brawa dla Polsatu za wypromowanie Prison Break w Polsce.
Awatar użytkownika
zoltar
Użytkownik

Prison Break

Post autor: zoltar »

A nawet lektor nie byl taki zly ,bo wiekszosc narzekala ze tlumaczy MODE NA SUKCES i co z tego serial obronil sie sam bo jest znakomity...
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Prison Break

Post autor: Witu »

@Karol
Pewnie oglądałeś "Wygraj Randkę" :D Oglądałem film już kilkanaście miesięcy temu :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Prison Break

Post autor: Axel »

A ja obejrze tylko ostatnie 2 odcinki bo obejrzalem dwa pierwsze i wiadomo teraz ze on bedzie sie blakal tylko po tym wiezieniu przez te 20-kilka odcinkow i do piero na samym koncu uciekna z tego wiezienia.
Pawel

Prison Break

Axel pisze:A ja obejrze tylko ostatnie 2 odcinki bo obejrzalem dwa pierwsze i wiadomo teraz ze on bedzie sie blakal tylko po tym wiezieniu przez te 20-kilka odcinkow i do piero na samym koncu uciekna z tego wiezienia.
Oj to stracisz sporo, jeśli myślisz że to będzie zwykłe błąkanie się.

PS. MALUTKI SPOILER.

Próbę ucieczki podejmą już w 13 odcinku.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 590
x 2977

Prison Break

Post autor: Karol »

Proponowałbym abyście nie streszczali serialu, bo może będę chciał go zobaczyć w przyszły weekend i już będę wiedział co się dzieje :P
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Prison Break

odobno reżyser podczas jakiegoś wywiadu powiedział, że planuje produkcję 6-ciu sezonów:/ Jak tak to niezły będzie z niego tasiemiec. Ja bym chciał, żeby skończył się na końcu drugiego sezonu ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 590
x 2977

Prison Break

Post autor: Karol »

Prison Break włączyłem wczoraj na próbę. Jednak nie potrafił mnie wciągnąć. Myślę, że Polsat trochę nadgonił z oglądalnością serialu, bo prędzej to była oglądalność maksymalna w ciągu jednej minuty niż średnia przez całe dwie godziny filmu. Lepsze było CSI: Miami :)
Pawel

Prison Break

Trudno żeby cię wciągneło skoro oglądałeś od 3 odcinka. Tego typu produkcje trzeba oglądać od początku.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Prison Break

Post autor: Axel »

Ja nie wiem jak oni zamierzaja to puszczac skoro teraz bedzie leciec w niedziele tylko po jednym odcinku a nie po dwa odcinki - bo jak tak bedzie to ten serial bedzie emitowany pol roku :/
Pawel

Prison Break

Axel pisze:Ja nie wiem jak oni zamierzaja to puszczac skoro teraz bedzie leciec w niedziele tylko po jednym odcinku a nie po dwa odcinki - bo jak tak bedzie to ten serial bedzie emitowany pol roku :/
Przecież to normalne.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Prison Break

Wyniki oglądalności wg wikipedii tego serialu na polsacie:

odc1.......6 943 808
odc2.......6 942 087
odc3.......6 343 237
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
ARTUR B.

Prison Break

Post autor: ARTUR B. »

Ranczo ma dużo widzów i LOST 3 tez mogli podkraść te kilkaset tysięcy widzów. Jeszcze do tego dojdzie Taniec z gwiazdami. Po prostu będzie niezła rywalizacja i każdy wybierze to co mu odpowiada. A jak komuś nic nie będzie odpowidać, to zawsze może wyłączyć tv i poczytać dobrą książkę :)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Prison Break

ARTUR B. pisze:A jak komuś nic nie będzie odpowidać, to zawsze może wyłączyć tv i poczytać dobrą książkę :)
Np Miasteczko Salem ;)
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”