Prison Break

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
wj

Prison Break

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wj »

Witu pisze:odobno reżyser podczas jakiegoś wywiadu powiedział, że planuje produkcję 6-ciu sezonów:/ Jak tak to niezły będzie z niego tasiemiec. Ja bym chciał, żeby skończył się na końcu drugiego sezonu ;)
z tego co wiem na 2 maja zakonczyc. 3 sezon bylby nieporozumieniem, wkoncu pierwotnie mialo byc 1 sezon i 12 odcinkow
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Prison Break

Post autor: Witu »

Z kąd wiesz, że Prison Break skończy się na drugiej serii? Chodziłoby mi o jakieś źródełko czy coś w tym rodzaju ;]
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
aro

Prison Break

Post autor: aro »

a aj jestem przy odcinku 13tym 2serii !!!!
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Prison Break

Post autor: RaPi »

Ja obejrzałem cały pierwszy sezon i 7 odcinków drugiego w 2 dni. Serial nawet wciągający chociaż momentami nic się nie dzieje akcja jest strasznie spowolniona. Takie opóźnianie czasami na siłę jest raczej standardem w serialach produkcji USA. Jeżeli ktoś oglądał Lost to wie o czym mówię.

Pomysł serialu jest całkiem fajny jednak jest to produkcja na max 2-3 sezony później zrobi się z tego tasiemiec i zniknie pozytywne wrażenie o nim.
Momentami rozwój zdarzeń może zaskakiwać jednak w ogólnym ujęciu fabuła jest przewidywalna.
Marny moim zdaniem koniec pierwszego sezonu.
Zdziwiło mnie uśmiercenie jednego z bohaterów na początku drugiego sezonu. Zrobili to że tak powiem w dosyć trywialny sposób.
Moja ocena to 8/10. I mogę polecić ta produkcję
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Prison Break

To Rapi jesteś troszeczkę dalej odemnie, bo ja aktualnie obejrzałem odcinki do odcinka S2E4 włącznie.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Prison Break

Post autor: RaPi »

No trochę :) Wkrótce będę jeszcze dalej bo dostanę nowe odcinki :)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Prison Break

Ja mam jak narazie wszystkie, które wyszły ;) Pooglądam sobie kilka odcinków przed snem na TV :D
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 19
x 40

Prison Break

Post autor: PPM »

Ja jestem na 18 odcinku I serii, niestety, plik uszkodzony, i zmuszony jestem przeskoczyc na odcinek 19.
marrasss
Użytkownik

Prison Break

Post autor: marrasss »

witam. mam wszystkie odcinki tego serialu w wersji angielskiej z tv fox 5 i kilka razu w ciagu filmu mi przerywa. tzn wraca do poczatku. wciaz w tym samym momencie. czy wy tez macie taki problem?? a mozna go jakos usunac?? pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Prison Break

Oglądasz te odcinki na kompie, czy stacjonarnym dvd? Jak na kompie, to czy oglądasz je z płytki, czy z dysku twardego?
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
marrasss
Użytkownik

Prison Break

jez rozszyfrowalem to. na poczatku odtwazalem na WMP i tam wystepowaly bledy a pozniej sprobowalem na innym i dziala, tzn przerywa tez w tych momentach ale nie wraca dpo poczatku.
w ciagu 3 dni obejrzalem cala 1 serie i 12 odcinkow 2. a kto wie ile na dzien dzisiejszy jest ich dostepnych???
pozdrowka
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Prison Break

ostatnio wyszedł 16 odc drugiej serii. Tej nocy około 3-4 nad ranem powinien być kolejny 17 odcinek w sieci.
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
marrasss
Użytkownik

Prison Break

WITU a skad sciagasz z neta te odcinki???? bo ta seria która ja mam to kumpel z akademika mi zalatwil. a wiesz teraz znowu nie bedizemy mieli kontaktu przez jakis czas.
dzieki za odp.
pozdrowka
ARTUR B.

Prison Break

Post autor: ARTUR B. »

Ogladalność Prison Break w Polsacie spada. Serial TVP "Ranczo" odnotował większe wyniki niż serial Polsatu. Mam nadzieję, że to chwilowe. Bardziej mnie ciekawi rywalizacja z Tańcem z gwiazdami
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Prison Break

marrasss pisze:WITU a skad sciagasz z neta te odcinki???? bo ta seria która ja mam to kumpel z akademika mi zalatwil. a wiesz teraz znowu nie bedizemy mieli kontaktu przez jakis czas.
dzieki za odp.
pozdrowka
Jak to skąd? Z internetu ;) W każdy dostępny sposób ściągania plików z neta są dostępne wszystkie odcinki, jakie do tej pory wyemitował Fox więc sam sobie wybierz, w jaki sposób chesz ściągać ;)
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”