[CBS] Moda na Sukces

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Według Telemagazyn.pl ekipa MnS znalazła super pomysł na sceny łóżkowe:
aktorzy będą wykorzystywać seks-lalki, które zastąpią prawdziwych partnerów :lol:

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/mod ... 82724.html
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

I dublerzy w postaci prawdziwych partnerów aktorów w scenach pocałunków itp 😂🙈
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Adix2004 pisze: 19 cze 2020, 21:38 Według Telemagazyn.pl ekipa MnS znalazła super pomysł na sceny łóżkowe:
aktorzy będą wykorzystywać seks-lalki, które zastąpią prawdziwych partnerów :lol:
Była kukła w trumnie, więc czas na dmuchane lalki w łóżku :lol:
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Rezydencja Forresterów została wystawiona na sprzedaż.

http://modanasukces.blog/rezydencja-for ... -sprzedaz/

Chce ktoś? 156 milionów złotych i jest wasza :lol:
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Jeden z aktorów odpowiada na pytania polskich fanów:
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Na pytania polskich fanów odpowiedział również Scott Clifton:
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Od 20 lipca serial wraca z nowymi odcinkami w USA na CBS.
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

W tym tygodniu w odcinku 7604 w player, po 14 latach do "Mody..." powróciła Sheila Carter.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Która została zastrzelona w crossoverze - "Żarze Młodości" w 2007 roku. Magia!🤣
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

Abbott pisze: 26 lis 2020, 16:45 Która została zastrzelona w crossoverze - "Żarze Młodości" w 2007 roku. Magia!🤣
Zmartwychwstała! :lol:
Quinn myślała,że to Katie chciała strzelać do niej,a okazało się,że to Sheila :evil: .
Rok 2017 jest jeden z najciekawszych ostatnich lat. Wreszcie coś się dzieje w 30-stym sezonie "Mody..". No i udany powrót Spectry oraz Clarke Junior.
Sam powróciłem do oglądania,po prostu warto! :D
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

Drugi raz ktoś próbował strzelić do Quinn Fuller, a tą osobą jest...
[ Spoiler ]
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Na razie jeszcze nie klikam w 'Spojler', bo akurat jestem na odcinku, w którym ktoś mierzy drugi raz do Quinn.
Zarzuty wobec Sheili chyba teraz zostaną obalone, bo ona jest nadal na komisariacie z Erikiem.
Muszę przyznać, że w obecnych odcinkach naprawdę dużo się dzieje. Wreszcie jest coś innego niż niekończące się rozmowy Mayi, Ricka i Nicole w stylu "Jesteśmy wdzięczni za to, co dla nas zrobiłaś. Bez ciebie nie moglibyśmy być rodzicami, nie byłoby Lizzy itd. itd." - ten wątek jest tak nudno prowadzony. Mam wrażenie, że oni od dwóch lat rozmawiają o jednym i tym samym.

Fajnie, że nie jestem jedyną osobą na forum, która śledzi "Modę na sukces".
Mateusz95

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz95 »

Atahan pisze: 28 lis 2020, 22:21 Na razie jeszcze nie klikam w 'Spojler', bo akurat jestem na odcinku, w którym ktoś mierzy drugi raz do Quinn.
Zarzuty wobec Sheili chyba teraz zostaną obalone, bo ona jest nadal na komisariacie z Erikiem.
Muszę przyznać, że w obecnych odcinkach naprawdę dużo się dzieje. Wreszcie jest coś innego niż niekończące się rozmowy Mayi, Ricka i Nicole w stylu "Jesteśmy wdzięczni za to, co dla nas zrobiłaś. Bez ciebie nie moglibyśmy być rodzicami, nie byłoby Lizzy itd. itd." - ten wątek jest tak nudno prowadzony. Mam wrażenie, że oni od dwóch lat rozmawiają o jednym i tym samym.

Fajnie, że nie jestem jedyną osobą na forum, która śledzi "Modę na sukces".
Szczerze od jakiegoś czasu wróciłem do oglądania od powrotu Spectry, a teraz jeszcze więcej się dzieję. Mam nadzieję,że w przyszłości się nie rozczarujemy o rozwój z wątkami gangiem Spectry czy Sheili :D. Też nie lubię duetu Mayi, Ricka, Nikole, po prostu przewijam dalej. Podoba mi się również konfrontacja Katie-Quinn.
Czekam na spotkanie Sheili i Brooke :evil: .
Ciekawostka dla tych co nie wiedzą 30 września ( odc.7549) w Polsce wyemitowano starą-nową czołówkę z lat 1987-2004 ze zmienioną melodią. https://www.youtube.com/watch?v=g5MSNaSKak8
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Mateusz95 pisze: 29 lis 2020, 11:31 Czekam na spotkanie Sheili i Brooke :evil: .
Jeśli mnie pamięć nie myli, to w przeszłości jedno ich spotkanie skończyło się tak, że Ridge wpadł do pieca i myśleli, że nie żyje a on żył, bo piec się nie palił czy coś :lol: Ciekawe jak będzie tym razem :lol: :evil:
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[CBS] Moda na Sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

@Adix2004 w piecu się paliło i to bardzo, ale Ridge wtedy wpadł do komory na popiół i był nieprzytomny, dlatego wszyscy myśleli, że spłonął.
@Mateusz95 to ja robię sobie czasami przerwy, jak są właśnie takie momenty w stylu Lizzy. Spotkanie Sheili i Brooke chyba blisko, bo dzisiaj wszyscy się dowiedzieli, że to Deacon strzelał. I ponownie utwierdziłem się w przekonaniu, że Brooke od jakiegoś czasu plecie trzy po trzy. Co chwile kule latają Quinn nad głową, a ta do Billa "Przecież nikt nie chce zabić Quinn." - no ręce opadają. Też lubię Katie, która się z kimś konfrontuje, niż jak jest taka szczęśliwa i pojawia się tylko po to, żeby być. Ciekawi mnie czy topór zostanie pochowany, bo przecież Katie uratowała życie Quinn. Z drugiej strony siostrzyczki już spoglądały na siebie, jak Quinn była wdzięczna Ridgowi za uratowanie życia.

Co do powrotów, to jest ktoś jeszcze i powrót tego ktosia powoli, bo powoli, ale się zbliża, jednak to będzie w przyszłym roku dopiero. To jest jeden jedyny spojler, który znam, bo uwielbiam tą postać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości