[CBS] Moda na Sukces

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

[TVP1/Player.pl] Moda na Sukces

Post autor: Mocny FULL » 13 lut 2011, 11:30

Nadal TVP 1 jest dużo w tyle, lecz nadrabia straty jak może, emitując po dwa odcinki w dni powszednie.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

Post autor: Kamil » 13 lut 2011, 13:20

Haha :) Ale żeś palnął głupstwo.
Oni to emitują wyłącznie po to aby była przerwa reklamowa pomiędzy odcinkami.
Żeby utrzymać stałą widownię i zarobić więcej a nie po to aby dogonić USA...
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. » 11 mar 2011, 21:02

A w USA doszło do zmiany czołówki:
http://www.youtube.com/watch?v=hKSCQhAMSm8

To druga zmiana w historii tej opery mydlanej. Pierwsza miała miejsce w 2004 roku
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

Post autor: Mocny FULL » 12 mar 2011, 10:08

Gdy się zaczyna ta opera mydlana, nie wiem po co są te modelki, jeśli w trakcie nic wspólnego nie ma z modą, tylko w kółko gadają o jednym i tym samym w paru pomieszczeniach.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 16 lut 2012, 16:41

To chyba zainteresuje @direct39.

Dziś w "Modzie na sukces" pokazywane są fragmenty teleturnieju "The Price is Right", który w USA emitowany jest od ponad 50 lat.
W Polsce - w latach 1997-98 program nazywał "Dobra Cena" i był emitowany na antenie TVN-u - prowadził go Grzegorz Wons (dziś grający w "Ranczu"), a jego producentem była firma Masterpol (twór Wojciecha Pijanowskiego).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

Post autor: piciu » 16 lut 2012, 19:26

Oglądałem kiedyś cały odcinek "DC" na youtube'ie. Fajny i ciekawy teleturniej. Nadaje się do ATM Rozrywki tak w nawiasie ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Post autor: Direct » 16 lut 2012, 19:39

Trzeciak pisze:To chyba zainteresuje @direct39.
Dzięki za wyróżnienie, choć przyznam szczerze - nie bardzo wiem, dlaczego ma mnie to szczególnie zainteresować ;).

Ja też znalazłem kiedyś ten odcinek "Dobrej Ceny" na YouTube i... nudniejszego teleturnieju nie widziałem. W USA to musi być naprawdę super, skoro leci od pół wieku, ale ta wersja w TVN nie podobała mi się.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 16 lut 2012, 19:44

No chyba jednak (co najmniej w pewnym sensie) interesujesz się teleturniejami i trochę "MnS" też :).

Odcinek całkiem odrealniony, skoro bohaterka serialu (która była uczestniczką) zdobyła wszystkie możliwe nagrody. Teleturniej emitowany jest na CBS - czyli tam, gdzie "Moda na sukces".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Post autor: Direct » 16 lut 2012, 19:48

Teleturniejami jak najbardziej. Ale "Modą..."? A gdzie tam :).
Ale i tak dzięki.

U nas też było kilka sytuacji, gdy bohater serialu grał w teleturnieju "wewnątrz serialu". Przypomina mi się, że jeden z bohaterów serialu "Miasteczko" TVN pojawił się w "Milionerach", a bohater "Pierwszej Miłości" w "Grze w ciemno".
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 16 lut 2012, 22:02

Ten z "Miasteczka" miał zaryzykować przy pytaniu o 125 000 zł, a ostatecznie wziął 64 000 złotych.

A bohater "Pierwszej Miłości" po skończonej grze w korytarzach studia omal nie pobił (i to dosłownie) Ibisza.

Wiem także, że w USA np. jeden z bohaterów "Świata według Bundych" brał udział w amerykańskiej edycji "Randki w ciemno".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Post autor: Direct » 17 lut 2012, 8:55

Ten z "Pierwszej Miłości" i jego pytanie o zwierzę hodowlane bez rogów - genialne :). Tutaj można to zobaczyć.
Pozdrawiam, Direct
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. » 12 sie 2012, 14:17

Jak podaje serwis Soap opera Network z obsadą "Mody na sukces" żegna się Ronn Moss, który wcielał się w postać Ridge'a Forrestera przez ponad 25 lat.
Ponoć Moss nie zgodził się na nowe warunki finansowe, które zaproponowała stacja CBS. Szczerze mówiąc nie wiem po co facetowi po 60 większa kasa, skoro i tak zarabiał ponad 1 mln$ rocznie. Wątpię też by znalazł pracę gdzieś indziej, bo marny z niego aktor. No chyba, że NBC oraz ABC pokuszą się by go przyjąć do swoich oper mydlanych ("Dni naszego życia" lub "Szpital miejski").
Scenarzyści postanowili nie zastępować postaci Ridge'a nowym aktorem, więc bohater zginie od postrzału, a ostatni odcinek z jego udziałem zostanie w USA wyemitowany we wrześniu. U nas za jakieś 5 lat :D
Z początkowej obsady zostaną już tylko Susan Flannery (Stephanie Forrester), Katherine Kelly Lang (Brooke Forrester), John McCook (Eric Forrester) oraz Hunter Tylko (Taylor Hayes).

Pamiętajcie, że w operach mydlanych zawsze można powrócić ze świata zmarłych. Przykładem jest Taylor Hyes, u której zgon oficjalnie stwierdzono 3 razy :D
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: zesepo » 12 sie 2012, 14:55

Dobrze że nie wymyślili śmierci przez wjazd w kartony :)
Facet rzeczywiście jest głupi - miał źródło utrzymania aż do zgonu (nie tylko serialowego), a zrezygnował...

No i jestem ciekawy czy w Ameryce z Ridgem będzie tak samo jak u nas z Hanka ;)
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. » 12 sie 2012, 15:07

No wiesz nie wiadomo co to będzie za strzał? Zawsze to może być wypadek przy czyszczeniu broni :P
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 12 sie 2012, 18:17

Jak już jesteśmy przy tym serialu to warto wspomnieć, że jesienią będzie emitowany o 16:25, zaś powtarzany kolejnego dnia w okolicach 11. Napewno jest to dobra wiadomość dla fanów serialu, bo przypomnijmy iż wiosną był on emitowany bez powtórek w tygodniu tylko o godzinie 11.
POZDRAWIAM, Medyk24
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”