[NBC] Przyjaciele

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Sigi
Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 08 gru 2008, 13:13

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sigi »

Szkoda że pokazują tylko jeden odcinek, bardzo żałuję że np. CC nie chce zakupić tego serialu i pokazywać go o 22 zamiast tych żenujących seriali typu Andy Ritcher.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Pewnie TVN ma wyłączność na emisję "Przyjaciół" w polskiej TV. Zresztą to jeden z najchętniej oglądanych seriali w TVN7.
2009-2021
Awatar użytkownika
deborah83
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:23

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deborah83 »

Uwielbiam Friends! Widziałam chyba wszystkie odcinki. Chociaż - jak ostatnio oglądała powtórki, to już nie to samo. Niektóre filmy mogę oglądać po kilka razy, ale seriali chyba nie. Przynajmniej nie Friends.
Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

A dla mnie to właśnie Friends jest jednym z niewielu seriali, które można oglądać kilka razy i dalej daje nam duża dawkę humoru.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Ja FRIENDS mogę oglądać dowolną ilość razy. Teraz, jak lecą w TVN7, to nie powiem, że oglądam codziennie, ale jak akurat trafię i nic innego nie robię, to oglądam. Mimo, że wszystkie epizody znam na pamięć :).
2009-2021
Magda.Mała.Mi
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 28 paź 2009, 19:50

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Magda.Mała.Mi »

Uwielbiam przyjaciół. Mój ulubiony odcinek to video type - z nagraniem seksu Richel z Rossem. A Wasz?
Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

Odcinek z Świątecznym Pancernikiem, bodajże 7 sezon.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Mój ulubiony odcinek, to ten, w którym Phoebe już wie, że Monica i Chandler są razem i w genialny sposób podrywa Chandlera :). To jest w 5. sezonie.
2009-2021
julita
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2010, 14:37

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: julita »

Dla mnie też to jeden z tych seriali, który można oglądać setki razy:) Jak trafiam na tvn7 to też oglądam, bo jakoś nie mogę się oderwać:) A co do odcinków to podoba mi się ten z Bradem Pittem i tekst Chandlera: "Byłoby lepiej dla mojego ego, gdybyśmy nie stali obok siebie", po prostu mnie to rozwaliło:)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3404
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 705
Kontakt:

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Ja uwielbiam za to scenę kiedy Rachel i Ross są na weselu jej byłego i ona zaczyna śpiewać Cocacabanę :-)
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Wikipedia podaje, że już w 2011 zobaczymy na antenie TVN polska wersje "Przyjaciół". Już trwają pracę, m.in. nad wyborem aktorów i prace nad scenariuszem. Ciekawe czy to prawda. Jestem bardzo ciekawy efektu końcowego. :)
2008-2023
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Nie wiem, ale Wikipedia chyba nie jest wiarygodnym źródłem informacji. To nie może być prawda, że TVN na serio nakręci polską wersję FRIENDS. Na bank ktoś sobie to wymyślił.

A nawet gdyby takie coś miało powstać, to jestem w 100% pewny, że polscy fani "Przyjaciół", w tym ja, zmiażdżą polską adaptację wielką falą krytyki. Nie bez powodu nie adaptowano tego serialu w żadnym kraju - tak jak pisałem w jednym z wcześniejszych postów w tym temacie - było by to strasznie trudne, bardzo kosztowne, a i tak skończyło by się jedną wielką porażką.
2009-2021
Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

kamil2505 pisze:Wikipedia podaje, że już w 2011 zobaczymy na antenie TVN polska wersje "Przyjaciół". Już trwają pracę, m.in. nad wyborem aktorów i prace nad scenariuszem. Ciekawe czy to prawda. Jestem bardzo ciekawy efektu końcowego. :)
Póki ktoś tam nie poda żadnego oficjalnego linka to nie uwierzę.
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 11 lut 2010, 20:19

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CamilloIpla »

Ja też w to nie wierzę. W Polsce miałoby się to udać? Hmm, nie wiem. Ale taki eksperyment z chęcią bym przetestował. Tylko zastanawiam się nad obsadą :D
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Przyjaciele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Joanna Górska, szefowa PR Grupy TVN zaprzecza informacją z Wikipedii. Mówi, że "Informacja w Wikipedii jest nieprawdziwa". Co więcej tekst o polskiej wersji serialu na Wikipedii zniknął. Więcej na ten temat: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,815 ... sku__.html
2008-2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości