Alf

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Jantar
VIP Expert
Kontaktowanie:

Alf

Postautor: Jantar » 02 sie 2018, 10:52

@Kamilo, informacja już jest w temacie zbiorczym:

viewtopic.php?f=158&t=10608&start=15#p452626
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Alf

Postautor: Karol » 02 sie 2018, 11:02

Jak to w USA często bywa, powstanie scenariusza wcale nie oznacza realizacji serialu. Mam jednak nadzieję, że reboot serii się powiedzie i to na zlecenie Netflix. Jakoś odnoszę wrażenie, że w serwisach streamingowych seriale maja większą szansę na sukces, niż w tamtejszej telewizji linearnej, która twardo stawia na wielomilionową oglądalność w samych USA. I ciekawe, czy serial byłby powiązany w jakikolwiek sposób z pierwowzorem.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Alf

Postautor: AtoMan » 02 sie 2018, 11:36

Nie wiem, jak sobie radzi "Pełniejsza chata", ale na pewno w Polsce nie umywa się do popularności oryginału :P No i zmiana rodzinki - jeden z powodów klapy filmu - też może być problemem.
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Alf

Postautor: Tomek » 02 sie 2018, 12:51

Patrząc jak oryginalny serial kończy się to wolałbym kontynuacje - nawet w stylu jakiegoś horroru (eksperymenty rządu na Alfie i innych tego typu istotach z kosmosu + jego ucieczka). Tym bardziej, że wizerunek niektórych aktorów nie nadaje się już do serialu familijnego, a byłaby to jakaś szansa dla tych odtwórców, aby wyciągnąć się z dołka ;).
HENSHIN!

Wróć do „Seriale zagraniczne”