Lost- Zagubieni

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Lost- Zagubieni

Post autor: RaPi » 24 maja 2006, 23:48

Czy są na tym forum fani tego serialu oprócz mnie oczywiście ;)
Oglądam drugi sezon tego serialu i jest on dla mnie rewelacyjny.
Obecnie drugi sezon można oglądać na kanale AXN w każdą niedziele o 20.
Jesienią emisje II sezonu planuje TVP
Awatar użytkownika
ITI
VIP Expert
Kontakt:

Lost- Zagubieni

Post autor: ITI » 24 maja 2006, 23:56

Widziałem kilka odcinków w oryginale. Serial strasznie naciągany. Ale ma fajną akcje i odrazu wciąga.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Lost- Zagubieni

Post autor: Tomek » 25 maja 2006, 1:47

Fakt, serial bardzo naciągany. Może dlatego tak bardzo mnie od niego odrzuca. Dla mnie jest nudny (gdzie ta akcja?), fabularnie naiwny. Dlatego też się zastanawiam, co niektórzy w nim widzą?
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

Lost- Zagubieni

Post autor: Witu » 25 maja 2006, 9:37

Jest to jeden (moim zdaniem) z najlepszych zagranicznych seriali lecz nie ogladam go zawsze, tylko od czasu do czasu jak trafie na niego na AXN ale bardzo mi się podoba. Ostatnio n aAXN widziałem reklamę nowych odcinków tego serialu i wydaję mi się, że będzie extra:P
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Lost- Zagubieni

Post autor: RaPi » 25 maja 2006, 9:44

Ten serial trzeba ogladac od poczatku jak ktos nie widzial I sezonu nie zrozumie drugiego i to mi sie w nim podoba.
Jest to jedna wielka ukladanka. Akcja strasznie sie ciagnie i to jest troche irytujace.
Awatar użytkownika
bartheq
Tech Administrator
Kontakt:

Lost- Zagubieni

Post autor: bartheq » 25 maja 2006, 15:26

ostatnie 2 odcinki juz sciagniete... dzisiaj bede ogladal (:
miejsce na twoją reklamę...
Awatar użytkownika
Pingwin
Użytkownik

Lost- Zagubieni

Post autor: Pingwin » 25 maja 2006, 22:43

Serial jest świetny,podobno w ostatnim odcinku 2 sezonu ma sie troche wyjasnic pare rzeczy ale pewnie wszystko sie jeszcze bardziej pogmatwa.LOST wygrywa!!!
Awatar użytkownika
bartheq
Tech Administrator
Kontakt:

Lost- Zagubieni

Post autor: bartheq » 26 maja 2006, 11:41

no i nie obejrzalem bo o 23 wrocilem z kodu da vinci i juz troche padniety bylem. ale dzisiaj juz na pewno odpale...
Pawel

Lost- Zagubieni

Post autor: Pawel » 27 maja 2006, 15:13

Ostatni odcinek 2 sezonu naprawdę świetny.
Co do samego serialu to zarówno 1 jak i 2 sezon oceniam bardzo wysoko.
Awatar użytkownika
[email protected]
Użytkownik
Kontakt:

Lost- Zagubieni

Post autor: [email protected] » 28 maja 2006, 10:18

Obejrzalem tylko dwa pierwsze odcinki w TVP a teraz zdarza mi sie obejrzec ten serial czasem na AXN.Mam tez pierwszy sezon na dvd,ale jakos ciagle brakuje mi czasu aby ogladac go regularnie.Ale ogolnie oceniam ten serial na inteligentnie zrobiony...
Awatar użytkownika
bartheq
Tech Administrator
Kontakt:

Lost- Zagubieni

Post autor: bartheq » 29 maja 2006, 16:45

jakos nikt sie jeszcze nie wypowiedzial na temat zakonczenia 2 sezonu... ja czuje nawet wiekszy niedosyt niz po zakonczeniu pierwszego. za duzo watkow pozostalo do wyjasnienia a juz nie mowie o nowym zakreceniu z tymi dwoma gosciami na koncu i telefonem (:
Pawel

Lost- Zagubieni

Post autor: Pawel » 29 maja 2006, 16:49

bartheq pisze:jakos nikt sie jeszcze nie wypowiedzial na temat zakonczenia 2 sezonu...
Dwa posty wyżej się o tym wypowiedziałem i jak widać mam całkiem odmienne zdanie od ciebie.
Awatar użytkownika
bartheq
Tech Administrator
Kontakt:

Lost- Zagubieni

Post autor: bartheq » 29 maja 2006, 18:04

Pawel pisze:Dwa posty wyżej się o tym wypowiedziałem i jak widać mam całkiem odmienne zdanie od ciebie.
"naprawdę świetny" nic nie mowi (:

poza tym ja nie powiedzialem ze nie byl swietny tylko ze jeszcze bardziej niz w pierwszym wkurzyla mnie ilosc watkow ktore sie nie wyjasnily /np. co na poczatku pierwszego sezonu rozwalalo drzewa i o co chodzi z tym latajacym czarnym dymem w drugim (:/. do tego doszly jeszcze inne sprawy jak przyklejana broda i telefon na koncu - wiadomo ze im wiecej zagadek tym serial ciekawszy ale ilez mozna... (:
Pawel

Lost- Zagubieni

Post autor: Pawel » 29 maja 2006, 18:13

bartheq pisze:
Pawel pisze:Dwa posty wyżej się o tym wypowiedziałem i jak widać mam całkiem odmienne zdanie od ciebie.
"naprawdę świetny" nic nie mowi (:
Mówi tyle że mi się podobało ;).
poza tym ja nie powiedzialem ze nie byl swietny tylko ze jeszcze bardziej niz w pierwszym wkurzyla mnie ilosc watkow ktore sie nie wyjasnily /np. co na poczatku pierwszego sezonu rozwalalo drzewa i o co chodzi z tym latajacym czarnym dymem w drugim (:/. do tego doszly jeszcze inne sprawy jak przyklejana broda i telefon na koncu - wiadomo ze im wiecej zagadek tym serial ciekawszy ale ilez mozna... (:
A mnie to nie wkurzyło. Taki jest Lost i warto by się do tego już przezwyczaić. Poza tym jakby tak wszystko wyjaśnili to by się serial zakończył.
Tutaj wiadomo - czeka nas przerwa ok. 4 miesieczna więc żeby ludzie mieli o czym mówić trzeba było trochę odpowiedzi dać ale oprócz tego kilka nowych pytań + pozostawienie wielu starych bez odpowiedzi. To dobrze bo liczę że w 3 sezonie poznamy wiele odpowiedzi na różne pytania (ale ze mnie optymista ;) ).
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Lost- Zagubieni

Post autor: RaPi » 29 maja 2006, 19:11

Bo drugiej seri widac troche ze producenci nie wiedza jeszcze sami jak ten serial ma sie toczyc. Momentami akcja serialu toczyla sie wolniej niz w modzie na sukces. Np pierwsze dwa odcinki 2 sezonu dzialo sie w nich praktycznie to samo i ten motyw jak ci z konca samolotu szli do obozu trwalo to tez chyba ze dwa odcinki. Takie przeciaganie akcji irytowalo ludzi co sprawilo ze ogladalnosc 2 sezonu zaczela spadac w USA. Powodowane to bylo rowniez tym ze serial ten nie byl emitowany tak jak u nas co tydzien tylko byly dlugie przerwy i dosc duzo powtorek i ludzi to denerwowalo i olewali sobie go...
Ogladam lost na biezaca w AXN. Przczytalem opis ostatniego odcinka i jestem zawiedziony. uzo watkow z perw3szego zesonu jak i zdrugiego nie zostalo wyjasnionych. Niby narobili nowych watkow zeby przyciagnav widzow na 3 sezon ale nie bedzie to juz taka rewelacja...
Sam sie zastanowie czy warto bedzie ogladac 3 sezon bo w ten sposob popsuje sobie ogolna opinie na temat tego serialu.... Duzy minus dla producentow...
Fanom serialu polecam bloga http://chaotic.blox.pl/html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”