[HBO] Westworld

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Pawel

[HBO] Westworld

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Jak tam wrażenia po pierwszych odcinkach tego serialu? Jak dla mnie hit numer jeden tej jesieni. Jedyny minus tego serialu jak dla mnie to fakt że trzeba czekać tydzień na kolejny odcinek. Mam wrażenie że o wiele lepiej by to się oglądało gdyby został udostępniony od razu cały sezon, jak w przypadku seriali Netflixa. Wiele jest takich szczegółów, które mogą umknąć po tygodniu czekania na kolejny odcinek.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 24

[HBO] Westworld

Post autor: Tradycja »

Ogladam dla towarzystwa, choc to nie moje klimaty, gdyz cierpie na zerowy brak wyobrazni sci-fi ;)
Napawno dobra obsada i lektor ktorego moge sluchac chocby czytal instrukcje obslugi pralki :)
Pierwszego odcinka nie zrozumialam, ale w drugim bylo juz znacznie lepiej.
Ogladam dalej - terapeutycznie.
breaking
Użytkownik

[HBO] Westworld

Post autor: breaking »

A jednak ta produkcja nie zawodzi, coraz bardziej wciąga i widać wyraźnie klasę HBO.
Pawel

[HBO] Westworld

Najnowszy odcinek dał czadu.

Dla tych co nie oglądali nie czytajcie.

[ Spoiler ]

Świetny przemyślany serial od pierwszego odcinka. Zapowiada sie świetna końcówka sezonu i zobaczymy co dadzą na zakończenie. Gorzej że później trzeba będzie czekać rok na ciąg dalszy.
Solder
Użytkownik

[HBO] Westworld

Post autor: Solder »

Zgadzam się z tobą. Jestem ciekaw,
[ Spoiler ]
Hopkins wykreował Forda na drugiego Hannibala Lectera. Nie mogę się doczekać końca sezonu. Z drugiej strony szkoda, że drugi sezon będzie tak późno.
Obrazek
Pawel

[HBO] Westworld

9 odcinek potwierdza jedną z teorii fanowskich, która powstała po jednym z poprzednich świetnych odcinków, że
[ Spoiler ]
To co się wyprawia w tym serialu to naprawdę świetna historia. Jak dla mnie zdecydowanie serial numer jeden tej jesieni.
Pawel

[HBO] Westworld

Finał sezonu rewelacyjny. Kilka kolejnych teorii się potwierdza i to pokazuje że trzeba uważnie oglądać każdy odcinek gdyż nawet najdrobniejszy szczegół z poprzednich odcinków może być ważny i naprowadzić widza na odpowiedzi.
monikowa26
Użytkownik
Kontakt:

[HBO] Westworld

Post autor: monikowa26 »

Też uważam że to absolutny numer 1! nie przeoczyłam ani sekundy tego serialu-nie było to trudne :P
Poznajcie najlepsze tabletki na wypadanie włosów
Solder
Użytkownik

[HBO] Westworld

Post autor: Solder »

Niech inni myślą co chcą, ale dla mnie Westworld to premiera roku. Wystarczyło tylko 10 odcinków, aby udowodnić, że serial jest o wiele lepszy od np. nowego sezonu TWD, Stranger Things, itd... Nie jestem jakimś wielkim wielbicielem seriali HBO (nie oglądam m.inn. Gry o Tron), ale tej jesieni raczej nie było lepszego serialu.
Obrazek
breaking
Użytkownik

[HBO] Westworld

Post autor: breaking »

Nic lepszego jesienią 2016 nie oglądałem. Westworld nie miał żadnej konkurencji.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 120
x 147
Kontakt:

[HBO] Westworld

Post autor: SNOL »

Odkopuję, bo jestem świeżo po 3. sezonie i przyznam, że najbardziej mi się podobał. Pewnie dlatego, że uwielbiam futurystyczny, wielkomiejski klimat, wszechobecne ledy, itp. bajery. Tego brakowało w poprzednich dwóch sezonach. I tego - nie ukrywam - spodziewałem się po pierwszych zapowiedziach serialu, a nie sielskiego klimatu westernu.

Szkoda tylko, że Hopkins tak szybko zniknął z tej produkcji. Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia czy obejrzeć, niech czem prędzej przestanie. ;)
tylko prywatne opinie. Tutaj od 13 lat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”