[TF1] Zemsta o jasnych oczach

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
lena21
Użytkownik

Postautor: lena21 » 24 sty 2017, 18:56

Francuski serial obyczajowy składający się z 4 odcinków premiera 23 stycznia. Opis serialu:http://www.teleman.pl/tv/Zemsta-o-Jasnych-Oczach-1-4-1569989.

Oglądałam wczoraj mimo, że zawiodłam się Jedyną szansą poprzednim serialem na TVP2 serdecznie polecam serial bardzo dobry. Nie rozumiem tylko zakończenia pierwszego odcinka.
DiegoWolferss
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: DiegoWolferss » 10 wrz 2018, 23:49

Tydzień temu pojawił się na TVP 2 sezon drugi serialu, który u nas liczy 3 odcinki i każdy z nich - tak samo jak w przypadku transzy 1. - trwa ok. 100 minut.
https://my.w.tt/XQi5246pqQ - zapraszam, moja książka "Tylko z Tobą" :) i nie, nie jest to fanfiction o tureckim serialu "Tylko z Tobą" ;) aczkolwiek akcja toczy się także w Turcji ^-^
Jantar
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Jantar » 11 wrz 2018, 11:29

Ostatnio doszukałam się informacji, że w styczniu tego roku Francuzi zapowiedzieli produkcję sezonu 3-go, który ma być w przyszłym roku. Pytanie, czy TVP go dokupi. Z sezonem 2-im Kurski jednak mnie zaskoczył - zupełnie się go nie spodziewałam. Nie bardzo na razie wiem, co miałoby się dziać w 3-im sezonie, ale jakiś rąbek tajemnicy został uchylony. Muszę podpytać ciotkę, która zna francuski :)

I co ciekawe, francuska Wikipedia podaje odcinki po 52 minuty, a nie po 100 minut jak u nas.
DiegoWolferss
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: DiegoWolferss » 11 wrz 2018, 15:54

Ja znalazłem na francuskiej Wikipedii, że aktorka grająca Olivię (Laetitia Milot) potwierdziła, że nie będzie sezonu 3.
Mnie właśnie też ciekawi, dlaczego TVP do jednego odcinka wkłada dwa oryginalne
https://my.w.tt/XQi5246pqQ - zapraszam, moja książka "Tylko z Tobą" :) i nie, nie jest to fanfiction o tureckim serialu "Tylko z Tobą" ;) aczkolwiek akcja toczy się także w Turcji ^-^
Jantar
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Jantar » 19 wrz 2018, 11:03

No i już po serialu. Finał ma jednak furtkę na 3-i sezon. [ Spoiler ] Nadal też nie było wyjaśnione, kto stał za Penelope i dlaczego kazał jej pilnować Etienne'a. Jakie interesy wchodziły tu w grę? W 3-im sezonie po śmierci Etienne'a, kiedy wszystkie jego interesy przejmują synowie, mogłyby być ciekawe wątki. Wiadomo bowiem, że Etienne miał wiele nielegalnych interesów z typami spod ciemnej gwiazdy i tylko część biznesów była legalną przykrywką dla jego działalności. A jakie z tym wszystkim były powiązania Perre'a Fortuny? Tu też moglibyśmy dostać ciekawe odpowiedzi. Rozgrywki osobiste między Perre'm a Etienne'm mogły być tylko dodatkowym wątkiem - pamiętamy przecież, że przez lata byli wspólnikami w biznesie, więc na tej płaszczyźnie też musiały być między nimi kłótnie i rywalizacja.

Wróć do „Seriale zagraniczne”