[ABC] MacGyver

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[ABC] MacGyver

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Skoro mówimy już o "Strażniku Teksasu" to czemu nie wspomnieć o najbardziej znanej serialowej "złotej rączce" czyli MacGyverze. Jak pewnie wiecie serial "MacGyver" doczekał się rok temu unowocześnionej wersji. Niestety wypada ona niezbyt dobrze a sama czołówka też wygląda na tyle słabo (a jest ona tutaj: https://youtu.be/_NjqkzTBdwY ) że juž internauci robią lepsze wersje nawiązujące do starej odsłony serialu. Jak zatem wspomninacie starą odsłonę serialu i jak podchodzicie do próby reaktywacji produkcji?
Ja osobiście uważam że pomysł z reaktywacją tego serialu jest fatalny, ponieważ uważam że odtwarzanie na nowo tego co już dawno było, to po prostu kiepskie rozwiązanie. Uważam tak ponieważ przez fakt zmiany aktora jak i dodaniu bardziej nowoczesnych efektów, serial po prostu traci to co znamy z pierwotnej wersji czyli odpowiedni do niego klimat. Pamiętam bowiem podobną próbę przy "Nieustraszonym" z Davidem Hasselhofem który w nowej formie po prostu się nie sprawdził i w szybkim czasie znikł z wizji. Osobiście wolę starszą wersje "MacGyvera" z Richardem Deanem Andersonem w roli tytułowej która to miała swego rodzaju klimat, budowany zarówno w czołówce jak i fabule serialu. W nowej wersji serialu tego klimatu już zbytnio nie widać.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[ABC] MacGyver

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Juź od 5 grudnia we wtorki o 22:00 na kanale AXN będzie można sobie obejrzeć nowego "MacGyvera" i porównać z oryginałem: https://media2.pl/media/146039-Nowy-Mac ... w-AXN.html
Poland - Aktywnie najlepszy!
Pawel

[ABC] MacGyver

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Trzymajcie się od tego z daleka jeśli nie chcecie sobie powrócić wrażenia ze starego dobrego MacGyvera. Naprawdę wujek dobra rada wam radzi ;).
Jeśli uważacie że aż tak źle być nie może, to, uwierzcie - może.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[ABC] MacGyver

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Ja już sobie popsułem oglądając, a właściwie próbując oglądać, po latach starą wersję, to co dopiero musi robić nowa.
2009-2021
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[ABC] MacGyver

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ja obejrzałem jakiś czas temu kilka odcinków pierwszego sezonu, tego powrotu. Jeśli ktoś liczy na tamtą atmosferę, to jej nie ma. Jest to ultranowoczesna wersja, podrasowana i bardzo dynamiczna, ale ma w sobie coś na plus, ale bardziej trzeba to potraktować jako nowy z
serial, z resztą nie dało się zrobić tamtego w tych, obecnych czasach, ewentualnie byłoby to bardzo trudne lub dziwnie by się to dziś oglądało :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości