Transmisja WOŚP w telewizji

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 19 sty 2019, 21:06

Damianou18 pisze:
19 sty 2019, 19:20
Ale finały WOŚP już nigdy nie będą takie jak wcześnie, to na pewno.
To prawda, będą przywoływały wspomnienia z wydarzeń na tegorocznym finale :( Jest duże prawdopodobieństwo, że przyszłoroczny finał odbędzie się w Gdańsku, w każdym razie na pewno będzie rozpatrywany, chyba już mieliśmy tutaj komentarz na ten temat.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 19 sty 2019, 21:15

Przepiękny gest wobec śp. prezydenta Adamowicza uczynił Owsiak. :): http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... tawil.html
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 20 sty 2019, 11:04

N-O-R-O-N pisze:
19 sty 2019, 18:11
Decyzja o odejściu z funkcji prezesa była pod wpływem wielkich emocji i była nieprzemyślana, a takie emocje mogą czasem zmylić. Generalnie bardzo dobra decyzja, hejt i tak nie zniknie, jak to powiedziała Ochojska, więc Owsiak nie powinien się poddawać.
Przecież to było jasne, że wróci. Sprawdzał jedynie reakcje Polaków na jego ewentualne odejście. Zobaczył, że ma poparcie społeczne, więc jako prezes WOŚP może działać dalej. 🙂 Lubie go, ale tym razem to było zaaranżowane.
Frontowiec
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Frontowiec » 20 sty 2019, 11:50

Hejt na Owsiaka i WOŚP nie zniknie - i widać to w przypadku Matki Kurki (ja to się dziwie czemu administracja Twittera go jeszcze nie zablokowała) i... Łukasza Warzechy.

Decyzja Owsiaka jest moim zdaniem słuszną decyzją. Mam nadzieje, że przyszłoroczny finał WOŚP-u odbędzie się nie w Warszawie, a w Gdańsku, dla uczczenia śp Pawła Adamowicza.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 20 sty 2019, 12:43

Bawi mnie, jak ludzie łykają tą bajeczką z odejściem i powrotem Owsiaka. Naprawdę ktoś wierzy, że osoba mająca tak zmienne humory byłaby w stanie ciągnąć przez tyle lat WOŚP? Radzę odstawić media nafaszerowane emocjonalnymi głupotami typu "Owsiak wróć" i trochę samemu pomyśleć :D.

Jak dla całe te zagranie miało na celu :
- odwrócenie uwagi od głupot, jakie naopowiadał Owsiak w wieczór zabójstwa
- odżegnanie WOŚP-u jako przypuszczalnego winowajcy (jak wiadomo, gdy dochodzi do takiego wydarzenia to pierwsze pytanie, jakie może pojawić się: "czy nie zawiódł organizator")
- przede wszystkim ratowanie dobrego PR-u swojej organizacji - bez względu na wszystko WOŚP od teraz kojarzyć się będzie z tym zabójstwem i mogłoby to odbić się na jego renomie i zbiórkach

Byłoby źle, gdyby te skojarzenia były negatywne np. przez wojowanie Owsiaka z TVP Info i innymi nieprzychylnymi mediami. Szef WOŚP-u musiał zniknąć na te 7 dni, aby nie prowokować swoim zachowaniem oponentów, nie miały z niego pożywki. Trudniej atakować kogoś, kto w danej w chwili w przestrzeni medialnej nie istnieje, a została po nim tylko ładna legenda.

Wydaje się, że udało mu się te cele zrealizować, patrząc na te wszystkie śmieszne wpisy z ostatnich 7 dni nawołujące do powrotu :lol:.

W dobre intencje odejścia Owsiaka można było wierzyć, gdyby nie powrócił, a tak było to tylko zagranie pod publikę. Takie zrobienie z siebie ofiary, przy jednoczesnym ograniczeniu uczestnictwa w tych negatywnym wydarzeniu.
Frontowiec pisze:Hejt na Owsiaka i WOŚP nie zniknie - i widać to w przypadku Matki Kurki (ja to się dziwie czemu administracja Twittera go jeszcze nie zablokowała)
Ja tam nie dziwię się, nie ma nic bardziej śmiesznego niż prowadzony nieświadomie kabaret :lol:.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Post autor: Kamilo » 20 sty 2019, 13:08

Spodziewałem się jednak większej roztropności, mając na uwadze, że nie jest to już rzutki facet po czterdziestce czy piećdziesiątce, ale gość bądź co bądź w wieku emerytalnym. :rolleyes: Swoista logika podpowiadałaby, że czas przekazywać pałeczkę nowemu pokoleniu, samemu usuwając się może nieco w cień, ale też w pełni monitorując sytuację. Chyba nikt w minionym tygodniu nie wziął jednak tego pod uwagę, zupełnie jakby Owsiak był nieśmiertelny.
Tradycjonalista
Thinker

Post autor: Tradycjonalista » 20 sty 2019, 13:27

Wiedziałem że Jerzy Owsiak wróci. Ale byłem na 100% pewny że wróci dopiero po wyborach parlamentarnych. Cieszę się że już wrócił do kierowania WOŚP.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 06 mar 2019, 20:53

Pojutrze rozliczenie 27 Finału WOŚP. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Frontowiec
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Frontowiec » 08 mar 2019, 12:34

175,938,717,56 złotych - tyle zebrano podczas tegorocznego Finału WOŚP !!!
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 08 mar 2019, 12:44

Rewelacyjny wynik! To za rok licze na ponad 200mln :D
#TVPZaMurem :twisted:
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

Post autor: Abbott » 08 mar 2019, 13:00

Wiedziałem, że rekord zostanie pobity, ale nie sądziłem że o 50 mln zł. Brawo My!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 14 cze 2019, 16:54

Wielki triumf znanego, lubianego i szanowanego portalu kontrowersje.net ;)
Sąd: Owsiak musi przeprosić blogera Piotra Wielguckiego

Wyrok jest prawomocny.

14 października 2014 roku Jerzy Owsiak na portalu Kręcioła.tv zamieścił film, w którym pomówił blogera Piotra Wielguckiego ps. Matka Kurka o ukrywanie dochodów oraz określał go mianem "marginesu społecznego". Wielgucki postanowi rozwiązać sprawę sądownie.

Jak uznał sąd, Owsiak naruszył dobra osobiste powoda, kierując pod jego adresem nieprawdziwe sformułowania. Sąd zobowiązał także Owsiaka do zamieszczenia przeprosin o następującej treści: "Przepraszam Pana Piotra Wielguckiego, posługującego się pseudonimem Matka Kurka, za nieprawdziwe sformułowania dotyczące ukrywania przez niego dochodów, a także nieuzasadnione oceny określające go człowiekiem z marginesu społecznego, naruszające jego dobra osobiste w postaci czci i dobrego imienia w filmie opublikowanym w dniu 14 października 2014 r. na stronie www.kreciola.tv. Jerzy Owsiak". Na zamieszczenie przeprosin twórca WOŚP ma 7 dni.
Źródło: https://dorzeczy.pl/kraj/105730/Sad-Ows ... kiego.html
HENSHIN!
Kasacz
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Kasacz » 22 paź 2019, 21:51

W Styczniu główne koncerty w Warszawie odbędą się na placu Bankowym a nie na placu Defilad jak wcześniej.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 26 paź 2019, 14:11

Tymczasem kolejna osoba musiała przeprosić pana Piotra Wielguckiego aka Matkę Kurka. Tym razem padło na niejakiego rineo z wykopu, który brał udział w dyskusjach na temat sporu Owsiak - bloger przez wypisywanie różnych wpisów. Miał on duże poważanie - nawet mi się zdarzyło nawiązać do jego wpisów w jakimś poście na naszym forum.
https://www.kontrowersje.net/op_acany_p ... kurki?ff=0
Opłacany przez Owsiaka oszczerca Radosław Iwicki vel „rineo” przeprasza Matkę Kurkę i Żonę Matki Kurki

Prawie pięć lat zajęło nam, mnie i mojej Żonie, oczyszczenie się z oszczerstw, jakie kolportował w Internecie, udając anonimowego zwolennika WOŚP, administrator strony Owsiaka www.kreciola.tv. Najpierw zapadł wyrok karny, który uznał Radosława Iwickiego vel „rineo” winnym zniesławienia, tydzień temu Sąd Apelacyjny we Wrocławiu wydał prawomocny wyrok w postępowaniu cywilnym o naruszenie dóbr osobistych i nakazał Iwickiemu zamieszczenie przeprosin oraz wypłatę 1500 zł zadośćuczynienia. Sposób w jaki ten wyrok został wykonany, dobitnie pokazuje to kim Radosław Iwicki jest i przez kogo został zatrudniony, ale tak łatwo płatnemu „hejterowi” tchórzostwo i cwaniactwo bezkarnie nie przejdzie.

Oszczerca wychowany przez Owsiaka i przez Owsiaka zatrudniony nie wykonał żadnego z warunków przeprosin nałożonych przez sąd, zamieścił „przeprosiny” pod niewłaściwym pseudonimem (wcześniej usunął konto) i w niewłaściwej, nieczytelnej formie. "Przeprosiny" opublikował w postaci zdjęcia, pod usuniętym komentarzem, co uniemożliwia odnalezienie treści zarówno przez "wyszukiwarkę" portalu www.wykop.pl, jak i Google.

[...]

Wprawdzie Radosław Iwicki udowodnił w sądzie, że jest osobą o… łagodnie mówiąc, przeciętnej inteligencji, bo jak sam oświadczył „jakoś nie udało mu się skończyć studiów”, nie potrafił też wyjaśnić na czym polega różnica pomiędzy przychodem i dochodem, a swoje „analizy finansowe” tłumaczył tym, że jego dziewczyna jest księgową, jednak mimo wszystko te kompromitacje nie tłumaczą jego bezprawnych działań. W związku z powyższym publikuję pełną treść przeprosin zasądzoną przez sąd, natomiast Radosławowi Iwickiemu vel „rineo”, któremu WOŚP opłaciła adwokata, a "wzorem" Owsiaka koszty procesowe wpłynęły na jego osobiste konto, daję czas do końca dnia na wykonanie wyroku. Po tym terminie podejmę kolejne kroki, w tym kroki prawne.
Tutaj możecie sobie zobaczyć te przeprosiny:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comme ... g,w400.jpg

A tutaj linka do miejsca, gdzie zostały opublikowane:
https://www.wykop.pl/wpis/29339279/niekiepsko-wosp/
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: AtoMan » 26 paź 2019, 17:07

Ciekawe, bo akurat posty rineo zawsze kojarzyłem z dużej fachowości i dbałości o fakty - przydałaby się jakas bezstronna relacja, ale w dzisiejszych czasach o takie niezwykle trudno, tym bardziej że Kurka wielokrotnie rozpowszechniał nieprawdziwe informacje o "wygranych" przez siebie procesach. :P
dość
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”