[TVP1] Eurowizja

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Awatar użytkownika
mkmgdańsk
Użytkownik
Posty: 148
Rejestracja: 28 paź 2020, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk
x 1960
x 20

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mkmgdańsk »

Również niedawno artyści reprezentujący w tym roku Norwegię i Australię wypuścili teledyski do swoich piosenek:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Poland pisze: 05 maja 2021, 10:49 Na Dzienniku Eurowizyjnym z kolei można pobrać specjalny Handbook tegorocznej edycji Eurowizji który to będą mieli akredytowani dziennikarze - w tym między innymi Destination Eurovision, OGAE Polska, Let's talk about ESC i Byle do Maja z naszego kraju.
Podręcznik jest dostępny pod linkiem: https://dihtc5a8ik7gk.cloudfront.net/up ... 00ie39.pdf

Jak widać - wykorzystano zdjęcie Martina Österdahla zrobione na scenie Eurowizji Junior 2020 w siedzibie TVP. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

Za sprawą wycieku z prób odbywających się w Rotterdamie dowiedzieliśmy się, że Ida Nowakowska poda punkty polskiego jury
Zródło: https://twitter.com/belgiumvision/statu ... Ow20px52rE
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Może to mało istotne, ale już wolałbym, żeby punkty podał Mateusz Szymkowiak, bo Idę wszędzie wciskają.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3146
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 858
x 1637

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Bez przesady... To, że Ida praktycznie wylewa się z ekranów polskich telewizorów nie będzie obchodzić pozostałych 199 mln widzów na całym świecie. Do tego zawsze to znacznie mniejszy powód do wstydu niż właśnie zbyt wyegzaltowany Szymkowiak :)
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Przynajmniej zna perfect angielski i nie sepleni. W sumie spoko :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

O ile potomek Idy przybędzie na kilka dni przed finałem Eurowizji. ;): A tak poza tym - to całkiem dobry, wręcz niemal oczywisty wybór. :)

Tak z bliska wygląda wstępnie grafika prezentacji wyników tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Przy okazji można się dowiedzieć, że Polska swoje punkty jurorskie podczas finału poda jako druga w kolejności. Wyniki głosowania jury tradycyjnie otworzy poprzedni gospodarz - Izrael, a zamknie Holandia: https://twitter.com/Andiironda/status/1390332629669404674 Jak informuje serwis Eurovoix na Twitterze - już dziś pierwsze delegacje lecą do Rotterdamu na Konkurs Piosenki Eurowizji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Może z porodówki będzie dawać punkty, a swojemu dziecku nada imię Twelve Points.
Kubib
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 30 paź 2020, 1:11
x 15
x 13

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kubib »

@Rektor A na drugie Rafał Brzozowski.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak się okazało - Carla, która reprezentowała Francję na Eurowizji Junior 2019 we Francji nie będzie najmłodszą osobą, która powie kultowe "And finally - twelve points go to...". Punkty greckiego jury przekaże Manolis Gkinis - 10-letni aktor, który gra w jednym z najpopularniejszych seriali greckiej telewizji publicznej ERT. Będzie to jednocześnie najmłodsza osoba w historii, która pełni będzie pełnić honory rzecznika głosowania na dorosłym Konkursie Piosenki Eurowizji: https://eurovoix.com/2021/05/07/manolis ... ion-votes/

A niektóre występy interwałowe - podobnie jak w przypadku zeszłorocznego koncertu "Światło dla Europy" - zostaną nagrane wcześniej i zrealizowane poza sceną w Rotterdamie: https://eurovoix.com/2021/05/07/pre-rec ... intervals/
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1292
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

Zaczynamy 1 dzień prób technicznych
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 08 maja 2021, 16:18 przez KubaBing, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Na lotnisku Brzoza tańcował. Układ wychodzi na to, że zrobiony tak, aby prawie się nie ruszał, wszystko robią tancerze xD

I ten wikariusz "raz dwa trzy cztery i dobrze" :lol:


Z tego co pokazali dla mnie po 4 próbach:

1. Rosja (szok i to megapozytywny :o )
2. Litwa

Przerwa

3. Szwecja
4. Słowenia
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Belki w stylu 2019 roku. Przyznam że nieco się zawiodłem bo wyobrażałem sobie je inaczej a mianowicie podobnie do projektu z napisem Open Up.
FB_IMG_1620506758347.jpg
Zważywszy na to że już wiemy jak scoreboard wygląda to jedynymi grafikami które nie wyciekły to ta do recapów i ekranowy napis w trakcie występu.
Awatar użytkownika
norapik
Obserwator
Posty: 265
Rejestracja: 03 lut 2019, 16:53
x 180
x 79

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: norapik »

Czas na moją wesołą twórczość ;) Popatrzyłam sobie dziś przy okazji prób na kolejność piosenek i piękną opowieść można wysnuć z tegorocznych tytułów, aż jestem ciekawa, czy takim kluczem układali kolejność...
Wchodzi na DYSKOTEKĘ i już po nim - AMEN, widzi ROSJANKĘ, słyszy GŁOSY, a obraz wydaje się jak w TECHNIKOLORZE.
Mówi do niej: TU STOJĘ, potrzebujesz MAPY?
Ona: DIABLE! UPADŁY ANIELE!, zegar TYKA, to ZŁE MIEJSCE, weź MNIE UWOLNIJ. Dostałam AMNEZJI! Nie wiem kim jestem, może i MATĄ HARI... Ale tu SZUM, przepraszam za mój francuski, SPADAM. XD
On: Ale poczułem ADRENALINĘ, ja to jestem SZCZĘŚCIARZ, OMG. Chociaż OSTATNI TANIEC?
Ona: Mówiłam, koniec jak AMEN w pacierzu.
On: Nie dasz się namówić na PRZEJAŻDŻKĘ, SŁODKA? 10 LAT czekam na taką SZALONĄ CIEBIE. To musi być KARMA. MIŁOŚĆ TRZYMA ZE MNĄ!
Ona: DOROŚNIJ! ZA STARY jesteś dla mnie!
On: Nie wybieraj MROCZNEJ STRONY, patrz WSCHODZI KSIĘŻYC - CAŁY WSZECHŚWIAT nas sprzyja! POĆWICZMY NA SOBIE to i owo
VOILA!
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1292
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

Zaczynamy 2 dzień prób technicznych
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości